Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak kogos nie stac na paliwo to niech idzie na PKS. tam jest taniej. Moe sobie tez jeden z drugim po hulajnodze kupić i niech dyma. Protest bandy gołodup..ców. Dla mnie to lepiej bo jak paliwo droższe to mniej korków w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby co, to ten "Wasyl" pieprzący, że ma bardzo dużo pieniążków i podwyżki go nie obchodzą, to nie ten sam co Wasyl z motolublina itp Tego drugiego akurat wku****ją podwyżki :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bym wiedział napewno bym się dołączył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie też mogłaby być taka akcja, podejrzewam że gdyby dobrze nagłośnić dużo ludzi się przyłączy tylko pytanie zasadnicze: Czy to coś tak naprawdę zmieni...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasyl napisał:
jak kogos nie stac na paliwo to niech idzie na PKS. tam jest taniej. Moe sobie tez jeden z drugim po hulajnodze kupić i niech dyma. Protest bandy gołodup..ców. Dla mnie to lepiej bo jak paliwo droższe to mniej korków w mieście.
Zapominasz ciasny umyśle że droższa wacha to droższy transport, droższy transport to wyższe ceny. Lubisz chleb za 4zł czy wolałbyś za 6 bo wtedy by kolejek nie było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku co Ci użytkownik wojtas zrobił że go od jełopów wyzywasz. Ma jakieś zdanie a to że jest inne niż Twoje to nie znaczy że jest kimś gorszym. Ogarnij się trochę, jest taki jeden Wojtas w Świdniku i myślę że w twarz byś mu tego raczej nie powiedział, ze strachu rzecz jasna. a swoją drogą z Wojtasem się nie zgadzam bo wg mnie ceny paliw to przede wszystkim wina lobby paliwowego ale również i polityków którzy nas doją na każdym drogą. Aczkolwiek chodzenie na piechotę i jeżdżenie komunikacją miejską jest ekonomiczniejsze i o wiele zdrowsze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja12312312 napisał:
Zapominasz ciasny umyśle że droższa wacha to droższy transport, droższy transport to wyższe ceny. Lubisz chleb za 4zł czy wolałbyś za 6 bo wtedy by kolejek nie było?
wali mnie to może być chleb i po 10 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasyl już myślałem ze to Ty takie glupoty pitolisz.. akcja była organizowana przez 2h przed planowanym początkiem więcj i tak naz wynik uważam za niezły.. będziemy mieli szanse pokazać sie w dużo większej grupie nieco póżniej, bo już po nowym roku dnia 23 stycznia 2012 o godz. 18. szczegóły tutaj: http://www.facebook.com/#!/events/155447924561478 zapisujcie sie i przyjezdzajcie lub nie zapisujcie sie a badzcie bo klikanie aby klikac zostawcie mlodszym ktorzy fantazjuja i maja duzo do powiedzenia nie mając nawet prawa jazdy. do zobaczenia, DiP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.facebook.com/events/155447924561478/#!/events/155447924561478/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasyl napisał:
wali mnie to może być chleb i po 10 zł
Póki rodzice cie utrzymują i nie musisz pracowac to cie to wali.... ciekawe jak szybko bedziesz musiał się usamodzielnić jak rodzice nie dadzą rady już Cie wyżywić, zawieźć gdzie dusza zapragnie, opłacić studia..... a chleb będziesz jadł tylko od święta. żryj suchary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZESTAŃCIE PISAĆ O ŚWIDNIKU JAKO MIASTO POD LUBLINEM! GRRR. ale oczywiście tam jest lublin AIRPORT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sflustrowany napisał:
PRZESTAŃCIE PISAĆ O ŚWIDNIKU JAKO MIASTO POD LUBLINEM! GRRR. ale oczywiście tam jest lublin AIRPORT.
A niby gdzie, pod Warszawą, czy może Poznaniem? Faktycznie, mieszkanie w Świdniku musi być bardzo frustrujące...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba jeszcze raz i żółciakami płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie tankujemy na PKN ORLEN, BP i STATOIL. Rusza Ogólnopolska Akcja nie tankujemy na największych stacjach Polski Koncern Naftowy Orlen S.A Statoil Poland BP – British Petroleum, brytyjski koncern naftowy. Nie dajmy się okradać uwierzmy że Razem możemy coś zrobić. Przecież to PKN ORLEN dyktuje ceny w naszym kraju i dlatego mamy je takie wysokie. Wklej tę wiadomość do maila i wyślij ją do wszystkich znajomych których dresy masz w swojej skrzynce mailowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sołtys napisał:
Ludzie nie tankujemy na PKN ORLEN, BP i STATOIL. Rusza Ogólnopolska Akcja nie tankujemy na największych stacjach Polski Koncern Naftowy Orlen S.A Statoil Poland BP – British Petroleum, brytyjski koncern naftowy. Nie dajmy się okradać uwierzmy że Razem możemy coś zrobić. Przecież to PKN ORLEN dyktuje ceny w naszym kraju i dlatego mamy je takie wysokie. Wklej tę wiadomość do maila i wyślij ją do wszystkich znajomych których dresy masz w swojej skrzynce mailowej.
Paliwo na tych stacjach jest najlepszej jakości, wiec nie mam zamiaru jeździć po wsiach i lać rozcięczane paliwo z niewiadomych źródeł, bo sam sobie tym robię krzywdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sołtys napisał:
Ludzie nie tankujemy na PKN ORLEN, BP i STATOIL. Rusza Ogólnopolska Akcja nie tankujemy na największych stacjach Polski Koncern Naftowy Orlen S.A Statoil Poland BP – British Petroleum, brytyjski koncern naftowy. Nie dajmy się okradać uwierzmy że Razem możemy coś zrobić. Przecież to PKN ORLEN dyktuje ceny w naszym kraju i dlatego mamy je takie wysokie. Wklej tę wiadomość do maila i wyślij ją do wszystkich znajomych których dresy masz w swojej skrzynce mailowej.
To sobie nie tankuj jak Cię nie stać, sprzedaj samochód i nie blokuj swoją mordą stacji bo inni czekają aby zatankować, a ich stać. ku*** co za banda deb***i w tym mieście mieszka. Prawda jest taka, że na tej świdnickiej wsi ceny paliwa są droższe o nawet 0,07 zł w porównaniu z Warszawą. Niestety mam nie przyjemność przyjeżdżać do Świdnika co kilka tygodni i czasami tankuje na Orlenie lub Carfurze ale nie robię problemu z cen paliwa, tankuje bo potrzebuję, a że drogo to już lobby paliwowe dyktuje ceny - niestety. Takie blokowanie nic wam nie da poza tym, że wku***acie innych kierowców. Skończona banda deb***i.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tech napisał:
To sobie nie tankuj jak Cię nie stać, sprzedaj samochód i nie blokuj swoją mordą stacji bo inni czekają aby zatankować, a ich stać. ku*** co za banda deb***i w tym mieście mieszka. Prawda jest taka, że na tej świdnickiej wsi ceny paliwa są droższe o nawet 0,07 zł w porównaniu z Warszawą. Niestety mam nie przyjemność przyjeżdżać do Świdnika co kilka tygodni i czasami tankuje na Orlenie lub Carfurze ale nie robię problemu z cen paliwa, tankuje bo potrzebuję, a że drogo to już lobby paliwowe dyktuje ceny - niestety. Takie blokowanie nic wam nie da poza tym, że wku***acie innych kierowców. Skończona banda deb***i.
To już wiem skąd ta słoma porozrzucana na Orlenie i w Carrefour co kilka tygodni Słownictwo sugeruje że mieszkasz "rodowity warszawiaku" w Ząbkach na stancji, a tu przyjeżdżasz po wałówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Napisz do BOLKA może cię wysłucha.
przecież sam Bolek nie strajkował,razem z nim kupę osób w tym czasie strajkowało, oni są tak samo odpowiedzialni za oszukiwanie narodu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tech napisał:
To sobie nie tankuj jak Cię nie stać, sprzedaj samochód i nie blokuj swoją mordą stacji bo inni czekają aby zatankować, a ich stać. ku*** co za banda deb***i w tym mieście mieszka. Prawda jest taka, że na tej świdnickiej wsi ceny paliwa są droższe o nawet 0,07 zł w porównaniu z Warszawą. Niestety mam nie przyjemność przyjeżdżać do Świdnika co kilka tygodni i czasami tankuje na Orlenie lub Carfurze ale nie robię problemu z cen paliwa, tankuje bo potrzebuję, a że drogo to już lobby paliwowe dyktuje ceny - niestety. Takie blokowanie nic wam nie da poza tym, że wku***acie innych kierowców. Skończona banda deb***i.
Ty cepie niewychowany, nikt cie tu nie zaprasza, nikt tu ci nie kaze tankowac i nikt cie nie prosi o twoje opinie. przestan obrazac innych bo sam srasz pod siebie nie robiac nic w tym kierunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tech napisał:
To sobie nie tankuj jak Cię nie stać, sprzedaj samochód i nie blokuj swoją mordą stacji bo inni czekają aby zatankować, a ich stać. ku*** co za banda deb***i w tym mieście mieszka. Prawda jest taka, że na tej świdnickiej wsi ceny paliwa są droższe o nawet 0,07 zł w porównaniu z Warszawą. Niestety mam nie przyjemność przyjeżdżać do Świdnika co kilka tygodni i czasami tankuje na Orlenie lub Carfurze ale nie robię problemu z cen paliwa, tankuje bo potrzebuję, a że drogo to już lobby paliwowe dyktuje ceny - niestety. Takie blokowanie nic wam nie da poza tym, że wku***acie innych kierowców. Skończona banda deb***i.
Nikt cię tutaj nie zaprasza a jak przyjeżdżasz tu do rodziny czy h*j wie kogo to w takim razie tez ich obrażasz .A jak ci nie odpowiada tankowanie tu to nie taknuj tu zalej sobie wiecej na swoim zadupiu i spier***aj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...