Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gość napisał:
Nikt cię tutaj nie zaprasza a jak przyjeżdżasz tu do rodziny czy h*j wie kogo to w takim razie tez ich obrażasz .A jak ci nie odpowiada tankowanie tu to nie taknuj tu zalej sobie wiecej na swoim zadupiu i spier***aj.
Popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To już wiem skąd ta słoma porozrzucana na Orlenie i w Carrefour co kilka tygodni Słownictwo sugeruje że mieszkasz "rodowity warszawiaku" w Ząbkach na stancji, a tu przyjeżdżasz po wałówkę
Jak by Ci tu wytłumaczyć hamburski tłuku abyś zrozumiał. Tak jestem "warszawiakiem", mieszkam w Warszawie, stać mnie na mieszkanie w nim we własnym mieszkaniu, w przeciwieństwie do takiego deb***a jak Ty którego nie stać nawet samochodu zatankować. Przyjeżdżam po to bo współpracuję w tym mieście z paroma przedsiębiorcami, a "wałówke" tłuku mam dużo lepszą w stolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tech napisał:
Jak by Ci tu wytłumaczyć hamburski tłuku abyś zrozumiał. Tak jestem "warszawiakiem", mieszkam w Warszawie, stać mnie na mieszkanie w nim we własnym mieszkaniu, w przeciwieństwie do takiego deb***a jak Ty którego nie stać nawet samochodu zatankować. Przyjeżdżam po to bo współpracuję w tym mieście z paroma przedsiębiorcami, a "wałówke" tłuku mam dużo lepszą w stolicy.
przestań pieprzyć, gadka rodem z " on jest słaby ja biore 140 na klate jeżdze najnowszym bmw i zarabiam 140tys miesiecznie. a tak na prawde gówno masz, gówno jjesz na gównie jeździsz w du*** byłeś i gówno widziałeś. tym o to podsumowaniem propnuje zakonczyć temat twoich bezsensownych wypowiedzi i wrócić do sedna sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och wy bogacze. Jak ktoś podejmuje jakąkolwiek akcję to milionerzy się odzywają. Dupki. Prawda jest taka,że Polacy podejmą walkę jak będą w 4 rozbiorze. A tak to tylko miauczą, że jest im żle. Cisnąć dorobkiewiczom do bólu,aby na premie byki nie mieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno , następny strajk jest 23 stycznia 2012 o 18:00. Zbierzmy się wszyscy razem . POPIERAM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się boicie, solidarność wam pomoże tak jak przez te 30 lat doprowadziła nasz kraj do "kraju mleka i miodem płynącego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co się boicie, solidarność wam pomoże tak jak przez te 30 lat doprowadziła nasz kraj do "kraju mleka i miodem płynącego"
BOLEK sprzedał prawdziwą SOLIDARNOŚĆ konfidentom. Została POPIERDÓŁKA a nie SOLIDARNOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Renault Polska napisał:
Podobno , następny strajk jest 23 stycznia 2012 o 18:00. Zbierzmy się wszyscy razem . POPIERAM !
Takie akcje aby przyniosły rezultat powinny być kilka razy w tygodniu. Raz na miesiąc Orlenu nie wzruszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ludzie dlaczego wy tacy mocni jestescie na forum . zrobmy strajk pod sejmem. zbierzmy sie w wiekszosci,mysle ze nie tylko w swindiku,ale i w wieszych misatach by to samo zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie tankujemy na PKN ORLEN, BP i STATOIL. Rusza Ogólnopolska Akcja nie tankujemy na największych stacjach Polski Koncern Naftowy Orlen S.A Statoil Poland BP – British Petroleum, brytyjski koncern naftowy. Nie dajmy się okradać uwierzmy że Razem możemy coś zrobić. Przecież to PKN ORLEN dyktuje ceny w naszym kraju i dlatego mamy je takie wysokie. Wklej tę wiadomość do maila i wyślij ją do wszystkich znajomych których dresy masz w swojej skrzynce mailowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie nie tankujemy na PKN ORLEN, BP i STATOIL. Rusza Ogólnopolska Akcja nie tankujemy na największych stacjach Polski Koncern Naftowy Orlen S.A Statoil Poland BP – British Petroleum, brytyjski koncern naftowy. Nie dajmy się okradać uwierzmy że Razem możemy coś zrobić. Przecież to PKN ORLEN dyktuje ceny w naszym kraju i dlatego mamy je takie wysokie. Wklej tę wiadomość do maila i wyślij ją do wszystkich znajomych których dresy masz w swojej skrzynce mailowej.
Pamiętajcie,ORLEN-robi na platformę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pamiętajcie,ORLEN-robi na platformę.
jak zaczniemy w to mieszac politykę, to akcja się nie uda. więc wynocha trolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak zaczniemy w to mieszac politykę, to akcja się nie uda. więc wynocha trolu
Widzę CZERWONY BUCU że nie nadążasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYCU-ma tam gość rację że ORLEN jest ściśle powiązany z polityką, szczególnie z platforma.Było to widać przed wyborami i zaraz po.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
won trole, nie chcemy tu takich jak wy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
won trole, nie chcemy tu takich jak wy!!
Prawdę piszą KONFIDENCIE,a prawda w oczy boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nastepna akcja 23 stycznia zapraszamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka że kochany Tusek dpier***i akcyze jeszcze wieksza na nwy rok i nei jestem zadnym prorokiem, tylko to pewnik i koniec końców ta akcja bedzie musiała uderzyc w rzad o ile chcemy by sie cos zmienilo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w 100% akcję szkoda że dopiero dzisiaj się dowiedziałem,bardzo chętnie bym przyjechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...