Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk w PZL-Świdnik: Związkowcy zapowiadają pikietę

Utworzony przez ten, 6 listopada 2011 r. o 11:47 Powrót do artykułu
Nie napisaliscie, ze podwyzka 150zl do stawki i 150zl do premii, ktorej od prawie 2 lat nikt nie widzial. Przy zalozeniach zarzadu nierealna do wykonania. Ale po co bylo likwidowac fundusze motywacyjne, ktore byly, aby wprowadzic nowe? Jak zwiazki wytlumacza to, ze sie pod tym podpisaly?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było brac to co wczesniej proponowali kto ma kase niech strajkuje ja juz nie mam zamiaru strajkowac nikt mi za to nie zapłaci a samymi obiecywankami przez Pana B dzieci nie nakarmie to chore co wyprawia Sierpien 80 i jeszcze dotego kłamią na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik napisał:
trzeba było brac to co wczesniej proponowali kto ma kase niech strajkuje ja juz nie mam zamiaru strajkowac nikt mi za to nie zapłaci a samymi obiecywankami przez Pana B dzieci nie nakarmie to chore co wyprawia Sierpien 80 i jeszcze dotego kłamią na forum
proponowali 0zl, ale nie martw sie dostaniesz dzieki tym, co dalej beda strajkowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co dostane dzieki tym co strajkują chyba tylko mogę dzieki nim dostac wypowiedzenie z pracy do tego to zmierza wszystko ze rozwalo nam zakład i pujdziemy na zasiłki czy ktos sie zastanawia nad tym czy tylko potraficie liczyc ile to włoch ma w portwelu kasy to liczcie dalej naiwniacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strajkujcie a na waszym konie bedzie zero i nawet jak do tego dojdzie ze nas wywalo to jeszcze odpowiednią opinnie dostaniecie jutro idzcie z całymi rodzinami pod UM i bijcie brawo panu B ze rozwali wam miejsca pracy brawo brawo oto chodzi no nie dopiero zastanowicie sie po fakcje co zrobiliscie slepi przywodcy slepych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wszyscy strajkują większość jest na urlopach przez ten strajk straciłem 300 zł podwyżki i ok 2000 premii rocznej a ta gazeta podaje tylko wiadomości jednej strony protestu i nie zadaje sobie trudu przekazać rzetelną informacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edek napisał:
co dostane dzieki tym co strajkują chyba tylko mogę dzieki nim dostac wypowiedzenie z pracy do tego to zmierza wszystko ze rozwalo nam zakład i pujdziemy na zasiłki czy ktos sie zastanawia nad tym czy tylko potraficie liczyc ile to włoch ma w portwelu kasy to liczcie dalej naiwniacy
halanr1 tutaj tez chcesz zaistniec? Nie boj sie, Ciebie nie zwolnia bo nie strajkujesz! A o strajkujacych sie nie martw. Tylko nie zapomnij do kasy sie ustawic w kolejce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMUNO WRÓC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH ŻYJE KC PZPR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazeta podaje informacje tylko jednej strony i ni pofatygowała się ażeby porozmawiać z pracującymi mimo strajku pracownikami i nie iformuje że pracujący stracili 300 zł podwyżki i ok 2000 nagrody rocznej prosze o troszke rzetelności do świdnika nie jest tak daleko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro palami cholote przegonic z centrum miasta! Zadam aby policja stanela na wysokosci zadania. Dosyc bezprawia! Nieroby won do swojego kolchozu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem gościu o co ci biega każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie a ty co masz jakiś problem jesteś za porządkowego na forum by wszyscy myśleli jednomyślnie o nie tak to nie będzie moje zdanie jest takie i nikt go nie zmieni ten strajk to jedna wielka porażka i zle ze ludzie wam zaufali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edek napisał:
nie wiem gościu o co ci biega każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie a ty co masz jakiś problem jesteś za porządkowego na forum by wszyscy myśleli jednomyślnie o nie tak to nie będzie moje zdanie jest takie i nikt go nie zmieni ten strajk to jedna wielka porażka i zle ze ludzie wam zaufali
to dotyczy kogos Ten co napisałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten napisał:
halanr1 tutaj tez chcesz zaistniec? Nie boj sie, Ciebie nie zwolnia bo nie strajkujesz! A o strajkujacych sie nie martw. Tylko nie zapomnij do kasy sie ustawic w kolejce
Sierpniaku będziesz się śmiał ale baranim głosem już niebawem wypijecie to piwo co naważyliście na pewno i ciekawe jak spojrzycie tym ludziom w oczy wszystkim którzy wam zaufali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edek napisał:
nie wiem gościu o co ci biega każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie a ty co masz jakiś problem jesteś za porządkowego na forum by wszyscy myśleli jednomyślnie o nie tak to nie będzie moje zdanie jest takie i nikt go nie zmieni ten strajk to jedna wielka porażka i zle ze ludzie wam zaufali
cytujesz samego siebie??? edziu... uwierz mi to sie naprawde da wyleczyc... rozdwojenie jazni nie jest smiertelne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co iść pod Urząd Miasta. Lepiej pojechać 10 listopada do Warszawy pod Pałac Prezydencki. Spotkacie się z preziem, który wam wszystko załatwi. No i zaistniejecie w centralnych mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawia mnie jedno - dlaczego tak bardzo opluwacie jedyny związek, który walczy o prawa pracowników zakładu? co robią pozostałe "związki"? już dawno przestało im zależeć na dobru pracowników, teraz jedynie martwią się, żeby włosi nie pozbawili ich stołków i solidnych wpłat.. bo przecież przewodniczący innych związków zajmują dobre posady, opłacane przez włochów. co więc mają wspólnego ze związkami? chyba tylko nazwę. współczuję tym, którzy tego nie widzą. a Sierpień 80 walczy za całą załogę, nie tylko za strajkujących. nadstawiają karku za wszystkich. a wy dalej róbcie za murzynów! sami pozwalacie się tak traktować! przypominam tylko, że pracujecie w zakładzie lotniczym, zacznijcie cenić swoją pracę! bo nie sprzedajecie ziemniaków! Sierpniowi 80 gratuluję odwagi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SIERPNIAKU ODWAL SIE ODEMKNIE OK I TAK JUZ ROZWALACIE PZL RÓBCIE TAK DALEJ DOBRZE ZE LUDZIE WRACAJĄ PO ROZUM DO GŁOWY I PRACOWAĆ ZACZYNAJĄ BO TACY JAK TY TO NA MANOWCE TYLKO POTRAFIĄ SPROWADZAĆ LUDZI CO FORUM ŚWIETNE MIEJSCE DLA CIEBIE DO WYKAZANIA WASZEJ GŁUPOTY LUDZKIEJ LUDZIE WAM NIE DARUJĄ JAK PRACE STRACĄ PRZEZ WAS V I PRZESTAŃCIE OSZUKIWAĆ LUDZI BO MY ZNAMY PRAWDĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...