Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SU-22 nie przylecą na Świdnik Air Festival. "Poważne wydarzenie w jednym z samolotów"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2019 r. o 14:37 Powrót do artykułu
To czy my mamy jeszcze jakieś latające wojskowe samoloty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
F35 wczoraj latał po studiu wiadomości.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha polsza. Przecież prawie mamy f35 za miliardy w wiadomościach mówią - widziałem na własne oczy w telewizji państwowej. No dobra, skoro piloci nie mogą, to może Pendolino wjedzie na lotnisko - w końcu też atrakcja warta miliardy złotych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież pisałem że zapowiada się niezła lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co te halo i po co ludzie kupili bilety?? ŻĄDAM ZWROTU KASY. Helikoptery to pod szpitalem mozna zobaczyć. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Mniej smrodu i mniej hałasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda buraków się wypowiada, coś w stylu "nie znam się, ale się wypowiem". Siedźcie w domach lelaki... O stanie armii gówno wiecie, o stanie lotnictwa też, o pilotach itd. Buractwo w tym kraju jak sie patrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te rupiecie to lepiej juz dac na zyletki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda - jaki by nie był ,to samolot wojskowy robi szum i to jest to . Te pierdziawki nie dorastają im do pięt . Siedzialem na lotnisku w Pile dwa lata to wiem . Su 22 to piękna maszyna !! Suki i inne gady miałem na wyciągnięcie ręki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te obecne bydlaki już dokonczyli cięzka prace ,żebyśmy nie mieli żadnej armii,bravo,wolskie debile z 500 + zrobią wszystko ,co tam jakieś samoloty okrety rakiety ,a w du.pe z tym,byle bańdzioch pełen był i radyjko torun grało na cały regulator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAMOLOT MYŚLIWSKO-BOJOWY? Jeszcze o takim nie słyszałem. Brawo redakcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Organizatorzy imprezy poinformowali, że sobotnich na pokazach w Świdniku nie zobaczymy zapowiadanych dwóch samolotów myśliwsko-bojowych SU-22." Dobra rada dla dziennikarzyny czytaj tekst przed publikacją i zasięgnij "języka" na temat na jaki piszesz, bo wiedzy o temacie zero!!! No ale jaka gazeta taki artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego w polskim lotnictwie nadal lata ten ruski badziew :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunt że wystąpią pogrobowcy bandery, znakomity zespół eney!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOTO dawno powinno trafić do HUTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów buraczane show. Kierownik aeroklubu Świdnik polata i trzeba zapłacić 20 zł. Szkoda czasu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLACY uspokojcie sie... DZIWIĆ SIE HISTORII JAK WY TYLKO CIĄGLE NARZEKACIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nasze lotnictwo wojskowe nie istnieje. Te zabytki już dawno powinny stać w muzeum albo jako atrakcja dla dzieci w parkach . Wstyd na cały świat że użytkujemy maszyny z lat 70 !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Veig : F-16 to tez samolot z lat 70-tych;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadowskie pokazy, nawet do Radomia temu lata swietlne. Atmosfera wiejskiego festynu z smiglowymi samolotami w tle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...