Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik Air Festival 2019. Znana jest data i pierwsze szczegóły programu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 kwietnia 2019 r. o 21:17 Powrót do artykułu
Będę z pewnością.Ubiegłoroczne pokazy bardzo podobały mi się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może niech pokazy odbędą się na placu ? To dopiero byłby show !!! Oczywiście jak skończą remontować nowiutki Jaksonowy plac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może niech pokazy odbędą się na placu ? To dopiero byłby show !!! Oczywiście jak skończą remontować nowiutki Jaksonowy plac...
 Gdyby głupota potrafiła latać, to latałbyś lepiej niż ptaki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wolę odrzutowce. Ale nie Iskry.... dlatego pokazy w Dęblinie były ciekawsze. Nie lubię oglądać podniebnych awionetek.... nudaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wolę odrzutowce. Ale nie Iskry.... dlatego pokazy w Dęblinie były ciekawsze. Nie lubię oglądać podniebnych awionetek.... nudaaaa
 iskry zrobiły na ubiegłorocznym pokazie furrorę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wolę odrzutowce. Ale nie Iskry.... dlatego pokazy w Dęblinie były ciekawsze. Nie lubię oglądać podniebnych awionetek.... nudaaaa
 Nikt nikogo nie zmusza żeby tu przyjeżdżać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G.. w pazlotku a nie pokazy, nawet wojskowychy odrzutowcow nie ma a o oprawie muzycznej lepiej nie wspominac, tandeta i upadelincy z enej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G.. w pazlotku a nie pokazy, nawet wojskowychy odrzutowcow nie ma a o oprawie muzycznej lepiej nie wspominac, tandeta i upadelincy z enej.
 A kto powinien zagrać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...