Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik Air Festiwal 2019. Bilety wkrótce w sprzedaży

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 maja 2019 r. o 17:04 Powrót do artykułu
Czy znany jest już program i lista uczestników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy znany jest już program i lista uczestników?
 Jeszcze nie. Śledź te informacje tutaj. ***air-festival.swidnik.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego umundurowani żołnierze służby czynnej i funkcjonariusze Policji będą mieli możliwość bezpłatnego wstępu na imprezę. Przecież są to osoby lepiej uposażone niż przeciętny mieszkaniec lubelskiego. Rozumiem, że ja kupując bilet mam zapłacić również za ich udział. Czy naprawdę nie za dużo tych przywilejów i dyskryminowania osób, którzy na nie pracują. Może jest jakieś sensowne uzasadnienie, które nie przyszło mi do głowy. Jeśli nie, bawcie się beze mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego umundurowani żołnierze służby czynnej i funkcjonariusze Policji będą mieli możliwość bezpłatnego wstępu na imprezę. Przecież są to osoby lepiej uposażone niż przeciętny mieszkaniec lubelskiego. Rozumiem, że ja kupując bilet mam zapłacić również za ich udział. Czy naprawdę nie za dużo tych przywilejów i dyskryminowania osób, którzy na nie pracują. Może jest jakieś sensowne uzasadnienie, które nie przyszło mi do głowy. Jeśli nie, bawcie się beze mnie.
 To trzeba było iść do mundurówki zamiast zazdrościć innym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyśl cwaniaczku, że nigdy nie przeszło mi to przez myśl. Wyobraź sobie, kto by pracował na nich gdyby wszyscy poszli do mundurówki. Więc trochę szacunku dla być może i twojego sponsora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie...chcecie zobaczyć widowisko to do Radomia. A chcecie oglądać trawę to do Świdnika. A no i zapomniałem...Zabierzcie dużo pieniędzy bo zapłacić za kiełbasę 25 zl którą Ci nienajedzeni sprzedawcy kupują za 5zl/kg to czyste zlodziejstwo. Jestem tej daty że pamietam jak jeździłem na pokazy do Świdnika 25-30 lat temu i wtedy było na co patrzeć i ceny były dla ludzi A nie dla bogaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie...chcecie zobaczyć widowisko to do Radomia. A chcecie oglądać trawę to do Świdnika. A no i zapomniałem...Zabierzcie dużo pieniędzy bo zapłacić za kiełbasę 25 zl którą Ci nienajedzeni sprzedawcy kupują za 5zl/kg to czyste zlodziejstwo. Jestem tej daty że pamietam jak jeździłem na pokazy do Świdnika 25-30 lat temu i wtedy było na co patrzeć i ceny były dla ludzi A nie dla bogaczy
 Nikt nikogo nie zmusza żeby tu przyjeżdżać. Nie podoba się to jedź do Radomia. A prawda - w Radomiu nie ma. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego umundurowani żołnierze służby czynnej i funkcjonariusze Policji będą mieli możliwość bezpłatnego wstępu na imprezę. Przecież są to osoby lepiej uposażone niż przeciętny mieszkaniec lubelskiego. Rozumiem, że ja kupując bilet mam zapłacić również za ich udział. Czy naprawdę nie za dużo tych przywilejów i dyskryminowania osób, którzy na nie pracują. Może jest jakieś sensowne uzasadnienie, które nie przyszło mi do głowy. Jeśli nie, bawcie się beze mnie.
 Jak się jest życiowym nieudacznikiem, którego nie stać raz do roku wydać 20 zł to pretensje trzeba mieć do siebie samego, a nie do całego świata  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, rozszyfrowałeś mnie. Zastanów się może nad moim pytaniem na poważnie. A jeśli przekonasz mnie, że ma sens faworyzowanie tych, którzy nie wymagają pomocy finansowej a jednocześnie wkurza płacących na całą tą rzeszę zasłużonych, stawiam jako nieudacznik życiowy flachę za trzykrotność tych 20 zł. Pasuje? I oczywiście bez obawy, obrażał nie będę bo podobnie jak ty nie wiem z kim mam do czynienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlakowy remizowy ochotniczy elektorat ZSL znowu wielce uradowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że odleci Jakson i spółka z placem bolka i lolka itp. Inwestycjami nie zaczetymi i niedokaczonymi.świdnickiej łajzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego umundurowani żołnierze służby czynnej i funkcjonariusze Policji będą mieli możliwość bezpłatnego wstępu na imprezę. Przecież są to osoby lepiej uposażone niż przeciętny mieszkaniec lubelskiego. Rozumiem, że ja kupując bilet mam zapłacić również za ich udział. Czy naprawdę nie za dużo tych przywilejów i dyskryminowania osób, którzy na nie pracują. Może jest jakieś sensowne uzasadnienie, które nie przyszło mi do głowy. Jeśli nie, bawcie się beze mnie.
 Bo w tym kraju biedniejszy zawsze musi płacić a bogaty nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie...chcecie zobaczyć widowisko to do Radomia. A chcecie oglądać trawę to do Świdnika. A no i zapomniałem...Zabierzcie dużo pieniędzy bo zapłacić za kiełbasę 25 zl którą Ci nienajedzeni sprzedawcy kupują za 5zl/kg to czyste zlodziejstwo. Jestem tej daty że pamietam jak jeździłem na pokazy do Świdnika 25-30 lat temu i wtedy było na co patrzeć i ceny były dla ludzi A nie dla bogaczy
 Widać,że nawet nie byłeś w Radomiu na pokazach,bo jeśli uważasz że w Świdniku sa duże ceny to porórnaj je z tamtymi pokazami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabe to będzie. Ogólnie ch.ujnia. I znowu będą pierdz.eć tymi samolocikami i bez sęsu zatrówać powietrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...