Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
lepiej zrobić przewężenia kierowcy podświadomie zwalniaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając życie pierwszymi kierowcami którzy złapią się na fotoradar będą wiecznie niezadowoleni mieszkańcy ul. Klonowej. Mógłby ktoś im wytłumaczyć że to jest droga gminna a nie ich własna, a samochody niech parkują na swoich posesjach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze by zrobili zwierciadło drogowe na skrzyżowaniu Klonowej z Kasperka. Bo jak się wyjeżdża, to przez parking nic nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Klonowej to pikuś . Proponuję zajrzeć np. o godz.8 , na Jarzębinową(7) . Pomimo ustawienia zakazu ruchu , trwają wyścigi, kto szybciej przejedzie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam się do Pana Radka, czy stojąc dzisiaj dosyć długo widział Pan pędzące znacząco ponad dozwolony limit prędkości samochody?? Pewnie NIE nawet Policja NIE WIDZI tych samochodów.Przytoczę słowa rzecznika prasowego KPP iż ulica klonowa NIE JEST bardziej niebezpieczna od innych ulic Świdnika . Wydawać przeszło 120 tyś pieniędzy podatnika z zakup Fotoradaru aby mierzyć prędkość na jednej ulicy, notabene najbardziej znanej w całym Powiecie .Ja jako mieszkaniec tego miasta i podatnik zarazem NIE ZGADZAM SIĘ!!!!!!!!!! jest wiele pilniejszych celów w mieście.Jedna UWAGA co do zapewnienia miejsc do parkowania dla właścicieli domków jednorodzinnych proszę o przedstawienie podstawy prawnej w której zawarty jest warunek, że miasto ma takie zapewnić. Nie jest to obowiązek podatnika Parkować proszę na własnej posesji jeżeli brakuję miejsca TO PROSZĘ WYSTĄPIĆ do miasta o obniżenie krawężnika i zrobienie dodatkowego miejsca OCZYWIŚCIE NA SWOJEJ POSESJI NA WŁASNY KOSZT!!!!.UL KLONOWA mówię to oczywiści w imieniu setek mieszkańców jest ważnym węzłem komunikacyjnym,dla dojazdu do pracy, przedszkola,szkoły. setki osób codzienne korzystających z ulicy Klonowej nie może być szantażowanych przez grupkę mieszkańców domków. Mam nadzieję że spojrzy Pan na problem z perspektywy Wszystkich mieszkańców mają na uwadze iż ta droga jest dobrem ogólnym a nie obiektem prywatnym. Pozdrawiam Mieszkaniec Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bzdura - przy Klonowej nie ma bloków tylko domki, każdy ma POSESJĘ i TAM powinien parkować samochód, a nie na ulicy. Ci co tamują ruch zaparkowanymi samochodami niech się nie zdziwią jak będą znajdować ułamane lusterka i porysowaną karoserię - nie ze złośliwości, ale ze względu na to że tam miejsca mało. A dzieci wybiegające zza zaparkowanych samochodów? To chyba jakiś żart? Progi tam faktycznie można by zrobić, bo niektórzy dostają małpiego rozumu i gonią tą ulicą jakby im się paliło. Tylko że o tym trzeba było pomyśleć kiedy budowano ulicę. Te dokładane plastikowe progi są bardziej szkodliwe dla samochodów i nie przetrzymują zimy - pierwszy przejazd pługu śnieżnego je zrywa, jak na Kamińskiego. Zabrakło wyobraźni przy projektowaniu ulicy (z tymi progami), teraz znów władzy braknie wyobraźni i kombinują z parkowaniem na tej ulicy. Nie ma na to zgody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrole predkosci i surowe kary wystarcza. Dosyc szantazu garstki oszolomow! To jest miasto a nie wiocha i samochody jezdza ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Burmistrz jak chce,to niech postawi fotoradar za swoje.Zarabia więcej niż Prezydent Krakowa czy Poznania.Może przeznaczyć te pieniądze na zacniejszy cel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Burmistrz jest taki Chojny to niech Kupi dwa radiowozy dla Policji w mieście będzie lepiej dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Radek to typowy przykład karierowicza.Idzie po lini zacnej swojej mamy.To straszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam przy ulicy klonowej w jednym z bloków. trudno jest przejść przez ulice. Samochody jeżdżą bardzo szybko. na zakrętach nie zwalniają. Ciagle słychać pisk opon. Ponadto powinni się zając skrzyżowaniem wyszynskiego z klonową. Z tego co wiem nie ma miesiąca bez wypadku. Do tego na Wyszynskiego zaparkowane tiry uniemożliwiają widocznosć i bezpieczny wyjazd z klonowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz zapomniał o wyjeźdze ze Świdnika na S12/17 - ul. Kusocińskiego. Tym powinien się zająć, bo to będzie za rok problem numer 1 w Świdniku. Zbudują ekspresówke, Lotników Polskich i Wyszyńskiego będzie zamknięta. A Klonowa jest po prostu zbyt wąska. Świdnik ma tylko al. Racławickie na osi wschód-zachód, a teraz zrobili Klonową. Nic dziwnego, że przejęła część ruchu. To było do przewidzenia. Do przewidzenia dla myślących ludzi, nie dla urzędników w Świdniku. Jakson (na zdjęciu Radek) - buduj Kusocińskiego, niech rada miasta przesunie środki na tę budowę, bo za rok będziecie mieć niezłą lipę z tym zaniedbaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram mieszkanca! Co sie dziej z ulica Kusocunskiego? Dlaczego tam sie nic nie robi? Jaksin i cala banda za to odpowiada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcu Klonowej,jak Wam tak wszystko przeszkadza to kupić działkę na wsi z duzym podwórkiem,odgrodzić się od całego zła tego swiata i SOBIE ŻYĆ JAK SIĘ PODOBA.Ja sie nie zgadzam na zakup nowego fotoradaru za moje pieniadze bo Wam się coś ubzdurało że po ulicy auta nie bedą jeździć,ulica jest przede wszystkim dla aut....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie popieram zakupu fotoradaru, wolałbym poprawę dróg a nie wyrzucanie naszych pieniędzy w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przejdżcie sie ,pospacerujcie po tej ulicy wieczorem tak ok.15-16 to zobaczycie co tu sie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
domiś napisał:
Mieszkańcu Klonowej,jak Wam tak wszystko przeszkadza to kupić działkę na wsi z duzym podwórkiem,odgrodzić się od całego zła tego swiata i SOBIE ŻYĆ JAK SIĘ PODOBA.Ja sie nie zgadzam na zakup nowego fotoradaru za moje pieniadze bo Wam się coś ubzdurało że po ulicy auta nie bedą jeździć,ulica jest przede wszystkim dla aut....
A w jaki sposób fotoradar utrudnia ruch uliczny??? Pewnie boisz się burasie, że pierwsza fotka będzie droższa od twojego 18 letniego Golfa po kasacji i powodzi? Przestrzegaj znaków i jeździj sobie ile dusza zapragnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
Zwracam się do Pana Radka, czy stojąc dzisiaj dosyć długo widział Pan pędzące znacząco ponad dozwolony limit prędkości samochody?? Pewnie NIE nawet Policja NIE WIDZI tych samochodów.Przytoczę słowa rzecznika prasowego KPP iż ulica klonowa NIE JEST bardziej niebezpieczna od innych ulic Świdnika . Wydawać przeszło 120 tyś pieniędzy podatnika z zakup Fotoradaru aby mierzyć prędkość na jednej ulicy, notabene najbardziej znanej w całym Powiecie .Ja jako mieszkaniec tego miasta i podatnik zarazem NIE ZGADZAM SIĘ!!!!!!!!!! jest wiele pilniejszych celów w mieście.Jedna UWAGA co do zapewnienia miejsc do parkowania dla właścicieli domków jednorodzinnych proszę o przedstawienie podstawy prawnej w której zawarty jest warunek, że miasto ma takie zapewnić. Nie jest to obowiązek podatnika Parkować proszę na własnej posesji jeżeli brakuję miejsca TO PROSZĘ WYSTĄPIĆ do miasta o obniżenie krawężnika i zrobienie dodatkowego miejsca OCZYWIŚCIE NA SWOJEJ POSESJI NA WŁASNY KOSZT!!!!.UL KLONOWA mówię to oczywiści w imieniu setek mieszkańców jest ważnym węzłem komunikacyjnym,dla dojazdu do pracy, przedszkola,szkoły. setki osób codzienne korzystających z ulicy Klonowej nie może być szantażowanych przez grupkę mieszkańców domków. Mam nadzieję że spojrzy Pan na problem z perspektywy Wszystkich mieszkańców mają na uwadze iż ta droga jest dobrem ogólnym a nie obiektem prywatnym. Pozdrawiam Mieszkaniec Świdnika.
Gratuluje Bardzo ciekawy, poparty znajomością prawa ( a co najdziwniejsze pozbawiony błędów ortograficznych i gramatycznych) post. Ktoś głęboko podejrzliwy, mógłby snuć podejrzenia, że napisany przez specjalistę na zamówienie..... Wszyscy są głęboko oburzeni, że grupka mieszkańców (oszołomów, pieniaczy, nienormalnych) śmie upominać się o jakiekolwiek prawa , zamiast wysłać listy dziękczynne do władz Świdnika. Jestem właścicielem jednej z posesji, i z mojej perspektywy wygląda to trochę inaczej... I o jakim szantażu tu piszesz szanowny mieszkańcu? Czy szantażem i czymś karygodnym jest wyegzekwowanie przepisów? Jeżeli na znaku 30 kierowcy poruszali by się z taką prędkością, nie traciłbym swojego cennego czasu na nieustanne wizyty i pisma do Urzędu Miejskiego. Absolutną bzdurą jest to co piszesz. Policja nie widzi zagrożenia.... bo nie chce. Za to ja często widzę policję znacząco przekraczającą prędkość i zatrzymującą się na zakazie. Ale nigdy nie widziałem patrolu dokonującego pomiaru prędkości. Parkuję na swojej posesji, żona również... i dalej kończą się nasze możliwości. 5 arów łącznie z domem skutecznie uniemożliwia wybudowanie dużego parkingu. A co w przypadku kiedy przyjadą goście, korepetytorka, lekarz, kominiarz??? Mają parkować na Orlenie??? Co więc w tym dziwnego, że walczymy o skrawek miejsca gdzie można zostawić samochód??? Domy stały tu dużo wcześniej niż wybudowano drogę. Ciekaw jestem jaka była by twoja reakcja w takiej sytuacji??? Pewnie jako wielki altruista myślisz tylko o setkach wzorowych obywateli śpieszących do pracy i szkoły....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą. Wypowiadają się osoby które nie znają problemu.Siedzą w swoich minimalnych mieszkankach i szukają wrażeń na internetowych forach - wypowiadają się na każdy temat jaki zobaczą.Śmieszni ludzie!!!!!Do roboty trzeba iść,a nie wypisujecie te swoje śmieszne pierdoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klonowa napisał:
Jestem właścicielem jednej z posesji, ... 5 arów łącznie z domem skutecznie uniemożliwia wybudowanie dużego parkingu. A co w przypadku kiedy przyjadą goście, korepetytorka, lekarz, kominiarz??? Mają parkować na Orlenie??? Co więc w tym dziwnego, że walczymy o skrawek miejsca gdzie można zostawić samochód??? Domy stały tu dużo wcześniej niż wybudowano drogę.
trzeba było kupić większą działkę a nie żadać od Państwa, a co za tym idzie od nas podatników kasy na swoje wygody. Życzę wytrwałości władzom Świdnika w walce z pieniaczami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...