Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Klonowa napisał:
Wszyscy są głęboko oburzeni, że grupka mieszkańców (oszołomów, pieniaczy, nienormalnych) śmie upominać się o jakiekolwiek prawa ,
to jest jakiś przepis prawny mówiący o tym że powinno się parkować samochód pod oknami? Kurcze, a ja chodzę pół kilometra na parking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak będą zaparkowane samochody na chodniku to panie z przedszkolakami którędy przejdą? Ot mądrości mieszkańcom pozazdrościć. Jak widać nie chodzi tu im o bezpieczeństwo tylko o parkowanie na chodniku całym samochodem, tylko że wtedy nie można przejść pieszo i przejechać rowerem też, ponadto samochody rozwalą chodnik bardzo szybko.wors
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zykfryd napisał:
A jak będą zaparkowane samochody na chodniku to panie z przedszkolakami którędy przejdą? Ot mądrości mieszkańcom pozazdrościć. Jak widać nie chodzi tu im o bezpieczeństwo tylko o parkowanie na chodniku całym samochodem, tylko że wtedy nie można przejść pieszo i przejechać rowerem też, ponadto samochody rozwalą chodnik bardzo szybko.wors
Panie z przedszkolakami przejdą drugą stroną gdzie jest chodnik przeznaczony dla ruchu pieszych. A na rowerze po chodniku się nie jeździ. Obecnie chodnik został zmieniony na parking czy ci się to podoba czy nie))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no nie podoba mi się, bo na rowerze jeździ ze mną moja córka która ma 5 lat i nie będę z nią jechał jezdnią, czy to Ci się podoba czy nie! A jak popsujecie chodnik samochodami to ja pierwszy zrobię zdjęcia i opublikuje w internecie kto to zrobił! Pieniacze, nie chodzi wam o bezpieczeństwo tylko o własną wygodę. Nie zgadzam się na żaden parking na chodniku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zykfryd napisał:
A no nie podoba mi się, bo na rowerze jeździ ze mną moja córka która ma 5 lat i nie będę z nią jechał jezdnią, czy to Ci się podoba czy nie! A jak popsujecie chodnik samochodami to ja pierwszy zrobię zdjęcia i opublikuje w internecie kto to zrobił! Pieniacze, nie chodzi wam o bezpieczeństwo tylko o własną wygodę. Nie zgadzam się na żaden parking na chodniku!
To nie referendum, i twoja zgoda jest tu potrzebna jak szpilka w d.... A z rowerkiem na plac zabaw, który pewnie masz koło bloku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie g.wno inni obchodzą, chcę mieć gdzie parkować i już, nie mam miejsca na działce na parking, na działce ma rosnąć trawka a nie stać samochody. W końcu wygraliśmy a Wam, co mieszkacie gdzie indziej wara od tego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz w bloku można mieć większe mieszkanie niż ty GAMONIU domek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Ty ze swoim samochodem.... na szrot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henio napisał:
Teraz w bloku można mieć większe mieszkanie niż ty GAMONIU domek
Potwierdzam, ja np mieszkam w mieszkaniu nie z braku gotówki ale dlatego bo mi tak pasuje, a na auta ma dwa garaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henio napisał:
Teraz w bloku można mieć większe mieszkanie niż ty GAMONIU domek
Pewnie deb***ku zawistny, wszystko masz większe. I trawka rośnie, i drzewka.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zykfryd napisał:
To Ty ze swoim samochodem.... na szrot.
Pewnie kiedyś tak będzie.... Ale wcześniej trafi tam twój zasrany rowerek pajacu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henio napisał:
Teraz w bloku można mieć większe mieszkanie niż ty GAMONIU domek
Znałazłeś w necie taką informacje??? Bo sam pewnie mieszkasz w kawalerce z rodzicami, dziatkami i trzema sublokatorami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy szczekają , karawana jedzie dalej.... Mamy miejsca parkingowe, będzie fotoradar i progi. Bo mieszkańcy ulicy potrafią się zjednoczyć i walczyć o swoje. A pieniaczami jesteście wy, których całe działanie ogranicza się do pisania nieudolnych, naszpikowanych błędami wypowiedzi na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janka napisał:
Potwierdzam, ja np mieszkam w mieszkaniu nie z braku gotówki ale dlatego bo mi tak pasuje, a na auta ma dwa garaże.
Pewnie Twój wybór był zdeterminowany chęcią mieszkania w centrum i unikania codziennych permanentnych korków Przecież piszemy tu o Świdniku a nie Paryżu!!! I z pewnością mieszkanie w bloku osiąga cenę domu jednorodzinnego z działką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety tak, 120 metrów X 4800zł = 576000zł + wykończenie około 100.000zł + 2 garaże po 24500zł każdy w sumie wychodzi 676000zł tyle własnie zapłaciłam za mieszkanie na ratajczaka jakby co. I mam spokój z koszeniem trawy, odśnieżaniem, paleniem w piecu itp. Jak jadę na wczasy to zamykam na klucz i się nie martwię. Tak kolego wszystko ma swoje plusy i minusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
726.000zł oczywiście, przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej co wytyka innym błędy na forum to "Wy" piszemy z dużej litery, jakby co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczycielka napisał:
Do tej co wytyka innym błędy na forum to "Wy" piszemy z dużej litery, jakby co.
Tylko wtedy kiedy czuję szacunek dla osób o których piszę. W tym wypadku, banda krzykaczy nie zasługuje na dużą literę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klonowa napisał:
GratulujeBardzo ciekawy, poparty znajomością prawa ( a co najdziwniejsze pozbawiony błędów ortograficznych i gramatycznych) post.Ktoś głęboko podejrzliwy, mógłby snuć podejrzenia, że napisany przez specjalistę na zamówienie.....Wszyscy są głęboko oburzeni, że grupka mieszkańców (oszołomów, pieniaczy, nienormalnych) śmie upominać się o jakiekolwiek prawa , zamiast wysłać listy dziękczynne do władz Świdnika.Jestem właścicielem jednej z posesji, i z mojej perspektywy wygląda to trochę inaczej...I o jakim szantażu tu piszesz szanowny mieszkańcu?Czy szantażem i czymś karygodnym jest wyegzekwowanie przepisów? Jeżeli na znaku 30 kierowcy poruszali by się z taką prędkością, nie traciłbym swojego cennego czasu na nieustanne wizyty i pisma do Urzędu Miejskiego.Absolutną bzdurą jest to co piszesz. Policja nie widzi zagrożenia.... bo nie chce. Za to ja często widzę policję znacząco przekraczającą prędkość i zatrzymującą się na zakazie. Ale nigdy nie widziałem patrolu dokonującego pomiaru prędkości.Parkuję na swojej posesji, żona również... i dalej kończą się nasze możliwości. 5 arów łącznie z domem skutecznie uniemożliwia wybudowanie dużego parkingu. A co w przypadku kiedy przyjadą goście, korepetytorka, lekarz, kominiarz??? Mają parkować na Orlenie??? Co więc w tym dziwnego, że walczymy o skrawek miejsca gdzie można zostawić samochód??? Domy stały tu dużo wcześniej niż wybudowano drogę. Ciekaw jestem jaka była by twoja reakcja w takiej sytuacji???Pewnie jako wielki altruista myślisz tylko o setkach wzorowych obywateli śpieszących do pracy i szkoły....
mieszkańcy domków przy Klonowej to egoistyczni ludzie bez wyobraźni. Po chodnikach chodzą nie tylko dorośli w pełni sprawni ludzie, ale również rodzice z wózeczkami. Zdarzają się też osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich. Niech ci cwaniacy z domków z Klonowej spróbują się przecisnąć koło swoich zaparkowanych na chodniku samochodów wózeczkiem dziecięcym albo wózkiem inwalidzkim. Nie ma sposobu, jedyne co zostaje to zjechać na ulicę. Dziwię się ogromnie, że ci ludzie wymagali od władz, a jeszcze bardziej że władze się zgodziły na stwarzanie zagrożenia życia maleńkich dzieci i osób niepełnosprawnych. Szczególnie że władza ma w nazwie partii słowo Rodzina. I że Świdnik aspiruje do miana miasta przyjaznego dla osób niepełnosprawnych. Może dziennikarze się tym tematem zainteresują, może organizacje dbające o bezpieczeństwo dzieci? I o ułatwienia dla osób niepełnosprawnych? Zaraz się zrobi w Polsce głośno o Świdniku, jego władzach i niektórych samolubnych, pozbawionych wyobraźni mieszkańcach. NIech ich wszystkich pokażą w telewizji i napiętnują. Co do sytuacji na Klonowej pod względem możliwości przejazdu, nie wyobrażam sobie powrotu do poprzedniej sytuacji, kiedy zaparkowane po OBU STRONACH ulicy samochody skutecznie uniemożliwiały przejazd. Zastanawiałem się czemu tak długo nie pojawiają się tam znaki zakazy parkowania. Jak się w końcu pojawiły, a sytuacja stała się normalna, nagle ktoś kierowany brakiem rozumu chce to odkręcać? Nie ma zgody na takie działania. Niedługo temat wypłynie w krajowych mediach, nie miejcie złudzeń. Gromy się posypią na głowy świdnickich władz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotoradar!? TAK, TAK, TAK! Ale na Racławickiej.Na obu pasach. Tam jest po zamknięciu szosy mełgiewskiej najintesywniejszy ruch, najwięcej przejść i tam folgują sobie idioci za kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...