Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aleks napisał:
mieszkańcy domków przy Klonowej to egoistyczni ludzie bez wyobraźni. Po chodnikach chodzą nie tylko dorośli w pełni sprawni ludzie, ale również rodzice z wózeczkami. Zdarzają się też osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich. Niech ci cwaniacy z domków z Klonowej spróbują się przecisnąć koło swoich zaparkowanych na chodniku samochodów wózeczkiem dziecięcym albo wózkiem inwalidzkim. Nie ma sposobu, jedyne co zostaje to zjechać na ulicę. Dziwię się ogromnie, że ci ludzie wymagali od władz, a jeszcze bardziej że władze się zgodziły na stwarzanie zagrożenia życia maleńkich dzieci i osób niepełnosprawnych. Szczególnie że władza ma w nazwie partii słowo Rodzina. I że Świdnik aspiruje do miana miasta przyjaznego dla osób niepełnosprawnych. Może dziennikarze się tym tematem zainteresują, może organizacje dbające o bezpieczeństwo dzieci? I o ułatwienia dla osób niepełnosprawnych? Zaraz się zrobi w Polsce głośno o Świdniku, jego władzach i niektórych samolubnych, pozbawionych wyobraźni mieszkańcach. NIech ich wszystkich pokażą w telewizji i napiętnują. Co do sytuacji na Klonowej pod względem możliwości przejazdu, nie wyobrażam sobie powrotu do poprzedniej sytuacji, kiedy zaparkowane po OBU STRONACH ulicy samochody skutecznie uniemożliwiały przejazd. Zastanawiałem się czemu tak długo nie pojawiają się tam znaki zakazy parkowania. Jak się w końcu pojawiły, a sytuacja stała się normalna, nagle ktoś kierowany brakiem rozumu chce to odkręcać? Nie ma zgody na takie działania. Niedługo temat wypłynie w krajowych mediach, nie miejcie złudzeń. Gromy się posypią na głowy świdnickich władz.
Drogi Aleksie Czy Ty jesteś tak beznadziejnie głupi czy udajesz aby rozweselić to forum ??? Na Klonowej jest zmieniona organizacja ruchu i stoją wyraźne znaki nakazujące ruch pieszych wyznaczoną stroną chodnika. I tylko prawdziwy idiota Twojego pokroju może mieć jakiekolwiek wątpliwości. Gówno mnie obchodzi co będzie z tymi idiotami, którzy nie przestrzegając znaków będą narażać się chodząc po ulicy koło mojego samochodu. Moja rada personalnie dla Ciebie: kup sobie duży młotek i pie**** się w łeb. Jeśli nie pomoże , to się utop. Jestem głęboko przekonany , że wielu ludzi znających Cię osobiście odetchnie z ulgą. Nie pozdrawiam i nie mam Cię w poważaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Klonowa~ Grupa:Goście Napisano 20 maj 2011 - 09:59 #18 Użytkownik Mieszkaniec dnia 18 maj 2011 - 20:08 napisał Zwracam się do Pana Radka, czy stojąc dzisiaj dosyć długo widział Pan pędzące znacząco ponad dozwolony limit prędkości samochody?? Pewnie NIE nawet Policja NIE WIDZI tych samochodów.Przytoczę słowa rzecznika prasowego KPP iż ulica klonowa NIE JEST bardziej niebezpieczna od innych ulic Świdnika. Wydawać przeszło 120 tyś pieniędzy podatnika z zakup Fotoradaru aby mierzyć prędkość na jednej ulicy, notabene najbardziej znanej w całym Powiecie .Ja jako mieszkaniec tego miasta i podatnik zarazem NIE ZGADZAM SIĘ!!!!!!!!!! jest wiele pilniejszych celów w mieście.Jedna UWAGA co do zapewnienia miejsc do parkowania dla właścicieli domków jednorodzinnych proszę o przedstawienie podstawy prawnej w której zawarty jest warunek, że miasto ma takie zapewnić. Nie jest to obowiązek podatnika Parkować proszę na własnej posesji jeżeli brakuję miejsca TO PROSZĘ WYSTĄPIĆ do miasta o obniżenie krawężnika i zrobienie dodatkowego miejsca OCZYWIŚCIE NA SWOJEJ POSESJI NA WŁASNY KOSZT!!!!.UL KLONOWA mówię to oczywiści w imieniu setek mieszkańców jest ważnym węzłem komunikacyjnym,dla dojazdu do pracy, przedszkola,szkoły. setki osób codzienne korzystających z ulicy Klonowej nie może być szantażowanych przez grupkę mieszkańców domków. Mam nadzieję że spojrzy Pan na problem z perspektywy Wszystkich mieszkańców mają na uwadze iż ta droga jest dobrem ogólnym a nie obiektem prywatnym. Pozdrawiam Mieszkaniec Świdnika. Gratuluje Bardzo ciekawy, poparty znajomością prawa ( a co najdziwniejsze pozbawiony błędów ortograficznych i gramatycznych) post. Ktoś głęboko podejrzliwy, mógłby snuć podejrzenia, że napisany przez specjalistę na zamówienie..... Wszyscy są głęboko oburzeni, że grupka mieszkańców (oszołomów, pieniaczy, nienormalnych) śmie upominać się o jakiekolwiek prawa , zamiast wysłać listy dziękczynne do władz Świdnika. Jestem właścicielem jednej z posesji, i z mojej perspektywy wygląda to trochę inaczej... I o jakim szantażu tu piszesz szanowny mieszkańcu? Czy szantażem i czymś karygodnym jest wyegzekwowanie przepisów? Jeżeli na znaku 30 kierowcy poruszali by się z taką prędkością, nie traciłbym swojego cennego czasu na nieustanne wizyty i pisma do Urzędu Miejskiego. Absolutną bzdurą jest to co piszesz. Policja nie widzi zagrożenia.... bo nie chce. Za to ja często widzę policję znacząco przekraczającą prędkość i zatrzymującą się na zakazie. Ale nigdy nie widziałem patrolu dokonującego pomiaru prędkości. Parkuję na swojej posesji, żona również... i dalej kończą się nasze możliwości. 5 arów łącznie z domem skutecznie uniemożliwia wybudowanie dużego parkingu. A co w przypadku kiedy przyjadą goście, korepetytorka, lekarz, kominiarz??? Mają parkować na Orlenie??? Co więc w tym dziwnego, że walczymy o skrawek miejsca gdzie można zostawić samochód??? Domy stały tu dużo wcześniej niż wybudowano drogę. Ciekaw jestem jaka była by twoja reakcja w takiej sytuacji??? Pewnie jako wielki altruista myślisz tylko o setkach wzorowych obywateli śpieszących do pracy i szkoły.... 0 W odp.na post "klonowa " uprzejmie wyjaśniam mieszkam w domu w zabudowie szeregowej w jednym garażem.( notabene podziemnym) bez możliwości postawienia samochodu przed garażem ponieważ wystawał by on na chodnik miejski więc nie prawdą jest że, problem z zaparkowaniem samochodu gości lub żony nie jest mi znany. Aby uniknąć takiej sytuacji byłem zmuszony zrezygnować z części terenu zielonego i stworzyłem dodat. miejsce parkingowe 15m2 myślę ,że znajdzie się taka powierzchnia na działce. Patrząc na obecne zamieszanie muszę stwierdzić iż brak było konsultacji społecznych i wizji lokalnej w trakcie przygotowywania inwestycji do realizacji i teraz jest KLOPS. PS. Wracając do Policji ma ona ustawowy obowiązek strzec przestrzegania prawa wiec ich Psim obowiązkiem jest przyjechać i zbadać sytuacje.a nieudawań, że nie ma problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok napisał:
Na Klonowej jest zmieniona organizacja ruchu i stoją wyraźne znaki nakazujące ruch pieszych wyznaczoną stroną chodnika. (...)licy koło mojego samochodu. Moja rada personalnie dla Ciebie: kup sobie duży młotek i pie**** się w łeb.
Na początek: właśnie przyznałeś mi rację co do opisu ludzi mieszkających na Klonowej. Następnie: chodnik zbudowano po to żeby po nim poruszali się piesi a nie parkowały samochody. Być może obecna władza CZASOWO zmieniła "organizację ruchu" ale nie miej nadziei, że ten paranoiczny stan potrwa wiecznie. Albo przywrócą stan poprawny, albo zmieni się władza. Podsumowana, jak i mieszkańcy Klonowej, przez krajowe media. Co do Twojej propozycji, co niby mam robić, to ja mam dla Ciebie lepszą: zacznij zbierać na blacharza i lakiernika. Kiedy będę próbował się przecisnąć koło Twojego wypucowanego autka z wózkiem dziecięcym, będę zwracał uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo dziecka, a nie stan lakieru czy lusterek człowieka bez sumienia i rozumu. Tak że czuj duch. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok napisał:
Drogi Aleksie Czy Ty jesteś tak beznadziejnie głupi czy udajesz aby rozweselić to forum ??? Na Klonowej jest zmieniona organizacja ruchu i stoją wyraźne znaki nakazujące ruch pieszych wyznaczoną stroną chodnika. I tylko prawdziwy idiota Twojego pokroju może mieć jakiekolwiek wątpliwości. Gówno mnie obchodzi co będzie z tymi idiotami, którzy nie przestrzegając znaków będą narażać się chodząc po ulicy koło mojego samochodu. Moja rada personalnie dla Ciebie: kup sobie duży młotek i pie**** się w łeb. Jeśli nie pomoże , to się utop. Jestem głęboko przekonany , że wielu ludzi znających Cię osobiście odetchnie z ulgą. Nie pozdrawiam i nie mam Cię w poważaniu.
Spoko, w trosce o bezpieczeństwo pieszych i specjalnie dla ciebie przejadę koło twojej świętej wypasionej i po agrotuningu krowy fadromą. Kup sobie duży młotek żeby mieć czym pie**** się w łeb kiedy zobczysz skutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok napisał:
Drogi Aleksie Czy Ty jesteś tak beznadziejnie głupi czy udajesz aby rozweselić to forum ??? Na Klonowej jest zmieniona organizacja ruchu i stoją wyraźne znaki nakazujące ruch pieszych wyznaczoną stroną chodnika. I tylko prawdziwy idiota Twojego pokroju może mieć jakiekolwiek wątpliwości. Gówno mnie obchodzi co będzie z tymi idiotami, którzy nie przestrzegając znaków będą narażać się chodząc po ulicy koło mojego samochodu. Moja rada personalnie dla Ciebie: kup sobie duży młotek i pie**** się w łeb. Jeśli nie pomoże , to się utop. Jestem głęboko przekonany , że wielu ludzi znających Cię osobiście odetchnie z ulgą. Nie pozdrawiam i nie mam Cię w poważaniu.
Człowieku zastanów się co ty piszesz, wyzywasz innych od idiotów mimo że nikt ciebie nie obraża. Poziom twoich postów świadczy o twojej zakompleksionej mózgownicy, życzę ci zdrowia. Zastanawiam się dlaczego słów "mojego samochodu" nie napisałeś wielkimi literami. A tak wogóle to nowe oznakowanie to chyba ewenement w skali kraju, mówisz że będą progi zwalniające? Mam inną propozycję: zaorajmy asfalt i wysypmy żużel!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wdzie że tu wszystkim komentującym o coś chodzi.Jeden ma problem bo nie ma domu, pięknego samochodu itp. a drugi ma problem z kulturą osobistą. I tak widać że tu chodzi przede wszystkim o to że nasze władze w mieście budują absurdalne drogi a zamykają super drogi np. ul.Wyszyńskiego lada moment będzie zamknięta. To wtedy zrobi się niezły bałagan.To po co wybudowali taką piękną drogę żeby połowa urzędasów co tam ma swoje domki miała drogę dwu - pasmową dojazdową.Zobaczcie że problem naprawdę jest poważny.Zastanówmy się i przyjrzyjmy jakie decyzje podejmuje urząd.Jeśli jesteś radnym ,urzędasem to nawet możesz zamknąć sobie drogę żeby n ikt koło ciebie nie jeździł.Zobaczcie na plany miasta :ile jest takich dróg i kto koło nich się wybudował.Pozdrawiam oczywiście komentującego przedstawiciela z urzędu miasta.myślisz że nie wyczujemy że cały czas pilnujesz forum.Bądź uważny bo cytujesz słowa które były na spotkaniu mówione albo przez ciebie lub twoich przełożonych. Nie podszywaj się pod mieszkańców lub zainteresowanych. i tak wszyscy wiemy że ta droga i całe rozwiązanie komunikacyjne to wielki wał.Mam nadzieję ,że ktoś za to odpowie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż zachciało się domku i własnej działeczki, niefortunnie wybór padł na ulicę Klonową Ja się pytam czy jeden z drugim jak kupował działkę to nie wiedział, że tam kiedyś będzie jedna z arterii Świdnika?? Jak kupował działkę to żeby tanio było to 5 arów kupił, a teraz płacze bo nie ma gdzie samochodu trzymać - trzeba był kupić 7 arów i te dodatkowe 2 na miejsce postojowe samochodu przeznaczyć. Ulice są do ruchu ulicznego, chodniki dla pieszych, a gmina nie ma obowiązku zapewniać miejsc parkingowych dla prywatnych osób pod ich posesjami. Pamiętam tylko tą wielką EUFORIĘ mieszkańców klonowej jak się dowiedzieli, że im piękny asfalcik gmina wyścieli - wtedy było dobrze a teraz płacz. Reszta do własnych przmyśleń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleks napisał:
Na początek: właśnie przyznałeś mi rację co do opisu ludzi mieszkających na Klonowej. Następnie: chodnik zbudowano po to żeby po nim poruszali się piesi a nie parkowały samochody. Być może obecna władza CZASOWO zmieniła "organizację ruchu" ale nie miej nadziei, że ten paranoiczny stan potrwa wiecznie. Albo przywrócą stan poprawny, albo zmieni się władza. Podsumowana, jak i mieszkańcy Klonowej, przez krajowe media. Co do Twojej propozycji, co niby mam robić, to ja mam dla Ciebie lepszą: zacznij zbierać na blacharza i lakiernika. Kiedy będę próbował się przecisnąć koło Twojego wypucowanego autka z wózkiem dziecięcym, będę zwracał uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo dziecka, a nie stan lakieru czy lusterek człowieka bez sumienia i rozumu. Tak że czuj duch. Pozdrawiam
Jeżeli brak Ci wyobraźni, aby poruszać się drugą stroną chodnika tam gdzie nie ma samochodów, możesz pchać swój wózek nawet po dachach aut. Jestem ubezpieczony od wszelkiego rodzaju "sprawnych intelektualnie inaczej". Aczkolwiek dziwi mnie , że pracując w S M z takim lekceważeniem odnosisz się do znaków.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
Człowieku zastanów się co ty piszesz, wyzywasz innych od idiotów mimo że nikt ciebie nie obraża. Poziom twoich postów świadczy o twojej zakompleksionej mózgownicy, życzę ci zdrowia. Zastanawiam się dlaczego słów "mojego samochodu" nie napisałeś wielkimi literami. A tak wogóle to nowe oznakowanie to chyba ewenement w skali kraju, mówisz że będą progi zwalniające? Mam inną propozycję: zaorajmy asfalt i wysypmy żużel!
Żałosny mały człowieczku. Nie potrafię zniżyć się do twojego poziomu i szkoda mi czasu na ripostę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Spoko, w trosce o bezpieczeństwo pieszych i specjalnie dla ciebie przejadę koło twojej świętej wypasionej i po agrotuningu krowy fadromą. Kup sobie duży młotek żeby mieć czym pie**** się w łeb kiedy zobczysz skutki
Zazdrość to bardzo brzydka cecha... Trzeba było pomyśleć o studiach, bo jako kierowca spychacza raczej nie zarobisz na porządne auto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok napisał:
Zazdrość to bardzo brzydka cecha... Trzeba było pomyśleć o studiach, bo jako kierowca spychacza raczej nie zarobisz na porządne auto.
Nie bój nic, ty całe życie naginałeś Ursusem póki nie sprzedałeś hektarów i nie wyprowadziłeś się do miasta zabierając ze sobą jedynie trochę słomy w butach i wielką jak Bizon błyszczacą brykę. Wiem juz czemu Swidnik nazywają Hamburgiem - poznali ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie bój nic, ty całe życie naginałeś Ursusem póki nie sprzedałeś hektarów i nie wyprowadziłeś się do miasta zabierając ze sobą jedynie trochę słomy w butach i wielką jak Bizon błyszczacą brykę. Wiem juz czemu Swidnik nazywają Hamburgiem - poznali ciebie
Muszę przyznać , że udało ci się mnie rozbawić buraku. Kupując dom w Świdniku miałem na celu ucieczkę z miasta na prowincje. Nie zapomnij przyjść jak będę sprzątać garaż. Dostaniesz złom, makulaturę i stary rower. I tak rozpoczniesz swoją przygodę z motoryzacją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok napisał:
Muszę przyznać , że udało ci się mnie rozbawić buraku. Kupując dom w Świdniku miałem na celu ucieczkę z miasta na prowincje. Nie zapomnij przyjść jak będę sprzątać garaż. Dostaniesz złom, makulaturę i stary rower. I tak rozpoczniesz swoją przygodę z motoryzacją...
Rzeczywiście gadasz jak drobny chamek z prowincji z nadmiernie rozdmuchanym ego. I mamy zbieracza złomu i makulatury, co znajdzie to do garażu zawlecze, wszak nie wiadomo co się może chłopu kiedyś przydać A samochód z braku miejsca trzyma na chodniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok napisał:
Żałosny mały człowieczku. Nie potrafię zniżyć się do twojego poziomu i szkoda mi czasu na ripostę...
hmm, może jednak znajdziesz czas, a zapomniałem pewnie pilnujesz czy po klonowej nie jeżdzą za szybko samochody lub żaden pieszy nie przemyka obok twojego pięknego auta, a i jeszcze jedno fadroma to nie spychacz ale tego na studiach nie uczą. Przeprowadziłeś się na prowincję a nie masz gdzie parkować auta, więc posprzątaj garaż może samochód się w nim zmieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok napisał:
Jeżeli brak Ci wyobraźni, aby poruszać się drugą stroną chodnika tam gdzie nie ma samochodów, możesz pchać swój wózek nawet po dachach aut. Jestem ubezpieczony od wszelkiego rodzaju "sprawnych intelektualnie inaczej". Aczkolwiek dziwi mnie , że pracując w S M z takim lekceważeniem odnosisz się do znaków.....
Jak zaparkujesz auto i wysiądziesz z niego stajesz się pieszym a znak który postawiono na chodniku zabrania ruchu pieszych więc ty także nie możesz po nim chodzić .A zapomniałem nie myśl o przechodzeniu przez jezdnię gdyż do przejścia dla pieszych jest poniżej 100 m i masz obowiązek z niego korzystać choć nie wiem jak się tam teleportujesz... Super oznakowanie...naprawdę ktoś nieźle się głowił nad wymyśleniem takiego bubla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eh dzieci, dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klonowa napisał:
Gratuluje Bardzo ciekawy, poparty znajomością prawa ( a co najdziwniejsze pozbawiony błędów ortograficznych i gramatycznych) post. Ktoś głęboko podejrzliwy, mógłby snuć podejrzenia, że napisany przez specjalistę na zamówienie..... Wszyscy są głęboko oburzeni, że grupka mieszkańców (oszołomów, pieniaczy, nienormalnych) śmie upominać się o jakiekolwiek prawa , zamiast wysłać listy dziękczynne do władz Świdnika. Jestem właścicielem jednej z posesji, i z mojej perspektywy wygląda to trochę inaczej... I o jakim szantażu tu piszesz szanowny mieszkańcu? Czy szantażem i czymś karygodnym jest wyegzekwowanie przepisów? Jeżeli na znaku 30 kierowcy poruszali by się z taką prędkością, nie traciłbym swojego cennego czasu na nieustanne wizyty i pisma do Urzędu Miejskiego. Absolutną bzdurą jest to co piszesz. Policja nie widzi zagrożenia.... bo nie chce. Za to ja często widzę policję znacząco przekraczającą prędkość i zatrzymującą się na zakazie. Ale nigdy nie widziałem patrolu dokonującego pomiaru prędkości. Parkuję na swojej posesji, żona również... i dalej kończą się nasze możliwości. 5 arów łącznie z domem skutecznie uniemożliwia wybudowanie dużego parkingu. A co w przypadku kiedy przyjadą goście, korepetytorka, lekarz, kominiarz??? Mają parkować na Orlenie??? Co więc w tym dziwnego, że walczymy o skrawek miejsca gdzie można zostawić samochód??? Domy stały tu dużo wcześniej niż wybudowano drogę. Ciekaw jestem jaka była by twoja reakcja w takiej sytuacji??? Pewnie jako wielki altruista myślisz tylko o setkach wzorowych obywateli śpieszących do pracy i szkoły....
Mam taki sam problem jak Ty z samochodami. Nie mam gdzie zaparkować koparki na osiedlowym parkingu. A ponieważ tak jak Ty mam prawo do parkowania zaparkuję ją przed Twoim domem. OK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...