Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
2000 brutto młodym dadzą i niech robią porobią i do "królowej" na zmywak polecą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kursy dla doroslych beda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2000 brutto młodym dadzą i niech robią porobią i do "królowej" na zmywak polecą
  i tam przynajmniej na zmywaku żyją jak ludzie a u nas, co 1200 zł, chyba, że się ma plecy albo umie kłamać oszukiwać, kombinować, bo uczciwi to jałmużna, choleryny krajjjjjjj. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kursy dla doroslych beda?
  dorośli nie są potrzebni temu krajowi,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie,a w lubelskiej kolejówce niech uczą na piekarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldemar Białowąs, wicestarosta świdnicki. SZOK!!! byle co, byle gdzie , aby tylko przy KORYCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakieś nieporozumienie, żeby szkoła bez żadnych kwalifikacji kształciła w kierunkach bardzo specjalistycznych. A w Lublinie jest Technikum Kolejowe z wiedzą, nauczycielami odpowiednio przygotowanymi z doswiadczeniem i tradycjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kursy dla doroslych beda?
No właśnie. Wszędzie aby szkoły średnie, może policealne zrobić? Ja po liceum szukałem na własną rękę i nie znalazłem w Lubelskim tak żebym teraz mógł pójść po szkole. To jest tak samo jak z elektrykiem... 'musisz pan skończyć zawodówke, a nie licełum...'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie,a w lubelskiej kolejówce niech uczą na piekarzy.
  przeciez tam zlikwidowali profil na maszyniste, a czy przwrocili, to nie wiem, chyba nie. chcialem kiedys isc i byl tylko technik drog i mostow kolejowych czy cos takiego i na dyzurnego ruchu, a na maszyniste nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakieś nieporozumienie, żeby szkoła bez żadnych kwalifikacji kształciła w kierunkach bardzo specjalistycznych. A w Lublinie jest Technikum Kolejowe z wiedzą, nauczycielami odpowiednio przygotowanymi z doswiadczeniem i tradycjami.
ale nie ucza tam juz na maszyniste!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jest dowcip na Prima Aprilis. NIE WYSZEDŁ WAM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dyrektorze Grzechulski posiadam licencję maszynisty pojazdów trakcyjnych,jeśli był by Pan zainteresowany proszę o kontakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować Technikum Kolejowe jak nie może kształcić przyszłych  kolejarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...