Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik czeka na nocne autobusy. Szczegóły połączenia

Utworzony przez lotniarz, 25 kwietnia 2012 r. o 12:06 Powrót do artykułu
Hamburgery chcą nocnych kursów??? Już niedługo będzie mieli nocne loty buhahahahaha A kto jeździ na wieś w nocy??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotniarz napisał:
Hamburgery chcą nocnych kursów??? Już niedługo będzie mieli nocne loty buhahahahaha A kto jeździ na wieś w nocy??????????
Skoro Świdnik to hamburgery, to chyba stąd pochodzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D napisał:
Skoro Świdnik to hamburgery, to chyba stąd pochodzisz
Pieska wywołali? Hau hau. Milcz psie bo na kotlety cię przerobią hamburgerze niestrawny:) A już najlepsze są hamburgery jak do miasta autem wjadą, nie wiedzą co maja robić i do czego kierunkowskazy służą, klapa na całej długości. WieśMacki LSW buhahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwały się buraki z osady Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Odezwały się buraki z osady Lublin.
Osada?? o czym Ty chamie myślisz?? Lublin to miasto o wielowiekowej historii, początki w średniowieczu. Zjeżdżali tu królowie Polski, Podpisywano ważne akty prawne. Na teranach dzisiejszego Świdnika królowie mogli co najwyżej załatwiać potrzebę fizjologiczną. Miasto w XX wieku było 2 razy stolicą polski!!! podnieś sie z tego hamburgerze, gdzie w latach 50 w przy kinie robotnik obok stacji wisiał bilbord " witajcie w socjalstycznym mieście świdnik"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę te tłumy jeżdżące 15 km trasę za 11 zł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mam nadzieję że ta żałosna i prymitywna wieś się tak szybko nie doczeka MPK !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodzę z woj. lubelskiego z miasta o wiekowej tradycji ale nie z Lublina. Po latach mieszkania w Lublinie przeprowadziłem się do Świdnika. Po kilku latach mieszkania w Świdniku dowiedziałem się, że na LSW Lublinianie mówią "lubię swoją wieś". Nie rozumiem tej nienawiści pomiędzy mieszkańcami obu miast. Nawet tutaj na forum wypowiadacie się w ten sposób. Będziemy mieli wspólne lotnisko więc wspólna komunikacja też jest nam potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał:
Pochodzę z woj. lubelskiego z miasta o wiekowej tradycji ale nie z Lublina. Po latach mieszkania w Lublinie przeprowadziłem się do Świdnika. Po kilku latach mieszkania w Świdniku dowiedziałem się, że na LSW Lublinianie mówią "lubię swoją wieś". Nie rozumiem tej nienawiści pomiędzy mieszkańcami obu miast. Nawet tutaj na forum wypowiadacie się w ten sposób. Będziemy mieli wspólne lotnisko więc wspólna komunikacja też jest nam potrzebna.
W ramach bratniej, sąsiedzkiej pomocy świdniczanie na okolicznych działkach posadzą brzozy. Za to że lotnisko to port lotniczy lublin a nie port lotniczy świdnik....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ddd napisał:
W ramach bratniej, sąsiedzkiej pomocy świdniczanie na okolicznych działkach posadzą brzozy. Za to że lotnisko to port lotniczy lublin a nie port lotniczy świdnik....
bądźmy dokładni Port Lotniczy Lublin - Lotnisko w Świdniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ano właśnie! Po tym wsiowym psl-owskim Lublinie bez szalika ochronnego Avii - Świdnik nie da się normalnie, bezpiecznie chodzić! Babcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał:
Pochodzę z woj. lubelskiego z miasta o wiekowej tradycji ale nie z Lublina. Po latach mieszkania w Lublinie przeprowadziłem się do Świdnika. Po kilku latach mieszkania w Świdniku dowiedziałem się, że na LSW Lublinianie mówią "lubię swoją wieś". Nie rozumiem tej nienawiści pomiędzy mieszkańcami obu miast. Nawet tutaj na forum wypowiadacie się w ten sposób. Będziemy mieli wspólne lotnisko więc wspólna komunikacja też jest nam potrzebna.
Niektórzy po prostu muszą się poczuć od kogoś lepsi. Może im przeszkadza że jak włączasz mapy google to Lublina na początku nie widać (w przeciwieństwie do Rzeszowa, Radomia, Białegostoku czy Koszalina). No i wychodzi z buractwo. Buractwo to nie pochodzenie, to stan umysłu. Na szczęście większość lublinian nie ma problemu ze Świdnikiem. Świdnik radzi sobie całkiem całkiem i nie słyszałem żeby ktoś ze Świdnika czuł się gorszy ze względu na pochodzenie. Raczej dumny. Miasto Lublin z chęcią wchłonęłoby Świdnik, bo wie że to łakomy kąsek. Może Świdnik jest postPRLowskim miastem z historią mającą niecałe 60 lat, ale Świdnik reklamuje się śmigłowcami, a Lublin cebularzem. Jak myslicie co jest uznawane za bardziej ambitne na świecie? Szczycicie się wielowiekową historią, pokazując niszczejące stare miasto z zamkiem niewyglądającym jak zamek i paskudnym dworcem PKS. Nie mam nic do Lublina, bo sporo czasu tam spędziłem i nadal spędzam... Przykro mi patrzeć jak Lublin skupia się na studentach i usługach, nie szukając przy tym przemysłu. Bo ze studentów i zaopatrywania swoich mieszkańców Lublin popadnie w ruinę. Zamiast pisać jakieś brednie o Świdniku zastanówcie się ludzie co zrobić ze swoim miastem. Kursy MPK do Świdnika to pieniądze dla MPK. Świdniczanie trochę tych pieniędzy w Lublinie zostawiają. Zastanówcie się nad tym następnym razem pisząc o wsi itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komu Świdnik kojarzy się z socjalistycznym plakatem najwyraźniej nie zna historii albo zapomniał chociazby o słynnych na całą Polskę świdnickich spacerach-to od Świdnika wszystko się zaczeło wiesniaki z Lublina! Pozatym teraz coraz więcej liblinian przenosi się do Swidnika. I przez te 60 lat istanienia tego miasta, rozwinęło sie ono więcej niż Lublin od sredniowiecza! i jesli ktoś nazywa Świdnik wsią -niech przyjedzie i zobaczy, że niczym od Lublina się nie rózni. Zresztą to chyba Lublin przenosi się do Świdnika(sąd lublin w świdniku, port lotniczy lublin w świdniku, lubelskie mpk jeżdżące po świdniku)hahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałoby się więcej połączeń do centrum Lublina,np.na ul.Narutowicza tak jak kiedyś.Nie każdy ma siły jechać przez Zadębie (gruchotami)i z PKSu (nie pierwszej świeżości)iść pod górę do miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie powiedzieć to zawsze coś nie tak . Przynajmniej ja mam takie szczęście .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...