Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Dilerzy marihuany zatrzymani po pościgu

Utworzony przez mosquito, 19 października 2011 r. o 14:22 Powrót do artykułu
tyle towaru, tyle towaru ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cooo przypał !!!!!!!! niebieskie szmaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie brawa hehehe. super akcja. jedna na milion wam sie udała. a ludzi mordują dalej. znając zycie pracowali nad tym dwa lata w trzydziestu. hgratulacje. w sie ku*** wescie lepi do roboty. pwsd ruuuuuuulezzzzzzzzz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy ale ty masz baniak zryty deb***u szkoda mi ciebie Bravo policja fajna akcja byle wiecej takich. Jak zalegalizują za czym jestem t niech wożą legalnie jakiś porządek musi być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smith h** Ci w d*** społeczniaku je***y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcello, jeśli już kogoś obrażasz, to pisz poprawnie - nie ma takiego słowa jak "społeczniak", jest "społecznik" bez tego "a", niech twoi idole z "hęp gró" i innych "firm" się douczą i "rapują" poprawną polszczyzną. Nie lubię policji, ale nie lubię też palantów z tego całego "pokolenia JP", odmóżdżonych frajerów, co nie potrafią poprawnie pisać też nie cierpię. I nie, ja nie jestem żadnym społecznikiem, uważam obecne prawo za deb***ne i policję za idiotów, bo oni rzeczywiście zajmują się pierdołami typu marihuana zamiast prawdziwymi bandziorami i wiem, że potrafią zniszczyć człowieka za nic, robiąc karierę kosztem małolatów, co sobie popalają trawę. To jest chore, to prawo musi być jak najszybciej zmienione, a marihuana legalna, do cholery jasnej ona nawet nie uzależnia fizycznie, a się ją traktuje, jak ciężki narkotyk. Policja łapie dilerów, a ku*** wieczorem spokojnie po tym mieście chodzić nie można, bo dostaniesz w łeb od pijanych idiotów, albo ci coś zdemolują, wtedy policji nie widać, pewnie nocami nie ma żadnych dyżurów u nas, albo te cwaniaki siedzą na komendzie i nic nie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh wszystkich wypuścili , to konfidenci z socjala , już drugi raz z d..py strzelili!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
transakcja wiazana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...