Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
barbazyncy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezboznicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nawet na nie wieźcie na ten kirkut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludożercy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRZE DALEJ UWIELBIAJCIE PISUARÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nekrobiznes oparty na kulcie trupa... ludzie kiedy przejrzycie na oczy...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy radnych z PIS-u w Świdniku. Zaplecze ASA. Muszą zbierać 500 zł na dziecko!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie tylko kasa. Nawet zwłoki muszą płacić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko kasę potrafią brać a gdzie alejki które obiecywali może na nowej części bo o starej to już nikt nie pamięta wysypali tylko kiedyś żwir i na tym koniec jak błoto było tak jest nadal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy zarządca cmentarza musi podwyższyć sobie wynagrodzenie, wcześniej w Starostwie zarabiał dwa razy tyle co teraz, musi wyrównać te straty, zarabiał około 12 tyś. brutto i to przez tyle lat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cmentarne hieny z kc pisuar juz zaczybnaja lupic rodziny zmarlych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo jeszcze przed końcem pracy Sadło machnie wpis a co niech czyta starosta Osina jak pracownicy starostwa pracują do ostatniej minuty nawet w piątek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje starosta Osina Jakub i rządzi powiatem żeby nikomu niczego nie zabrakło to mówiłem JA brawo JA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma Jakub Osina ze Starostwa wspólnego z radnymi Urzędu Miejskiego w Świdniku, którzy podczas własnej sesji podwyższyli stawki opłat na cmentarzu, żeby tym samym podwyższyć koledze zarządzającym cmentarzami wynagrodzenie - chyba tylko to, że ich kolega pracował prawie na tym samym stanowisku co Osina. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że jego koleżka dostaje kasę ze starostwa za te wpisy na forach ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje pisowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAWET UMRZEC NIEDA SIE ZA DARMO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...