Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie postawią helikoptery od Antoniego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają zamiar konkurować z naszym miastem o miano największego w Polsce, UE i świecie wskaźnika zanieczyszczenia powietrza: ***s://youtu.be/54JgGmjKguo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż mogę wam tylko pogratulować takiego sołtysa. Na pewno żyje się lepiej. cyt. ,,Wypowiedź „Bydło”, „użyteczni idioci, w większości” – takimi słowami Waldemar Jakson, sympatyzujący z PiS burmistrz Świdnika, tylko nie wiem czy to dotyczy też głosujących na niego czy nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Progi poparcia ustawione na takim poziomie, że zawsze znajdzie się tylu oszołomów, by projekt przeszedł. Ale ja mam pytanie - czy ten maszt odpędzi koronawirusa? Albo poprawi jakość życia w mieście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne wszyscy mieszkańcy będą pląsać na ulicach, bić brawo i zawodzić pieśni pochwalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to budowa masztu z flaga (zapewne oczywiscie po mocno zawyzzonych kosztach bo kulesie "muszom zzarobic") to "inwesstycja"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik, tak jak i Kraśnik za układanie się z nacjonalistami oraz służenie PiS to dostanie co najwyżej używane dildo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...