Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik przeciwny ideologii LGBT. "To stanowisko to jeden wielki bełkot"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 marca 2019 r. o 18:33 Powrót do artykułu
Bardzo dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już nie mogę tego bełkotu LGBT. Ludzie co nas obchodzi to wszystko? Codziennie tylko was na tym dzienniku pokazują. Są sprawy ważniejsze niż wasza orientacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale sie problem raptem zrobił z jakimś ruchem rowerowym,kto to wymyślił ?sorosz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Świdnik, brawo Mełgiew, nie damy narzucać nnaszym dzieciom tej ideologii. Cale zycie glosowalem za PSLem, ale w tym roku zaglosuje na PiS, zeby moje dziecko nie bylo krzywdzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby ktoś nie rozumiał skrótu to wyjaśniam o kogo chodzi - LGBT – skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transgenderycznych jako do całości. Do grupy osób transgenderycznych wlicza się również osoby transseksualne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gęsi lecą, słychać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak wam czarnosukienkowi dzieci pukają to wam to nie przeszkadza ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS jak zawsze odwraca uwagę społeczeństwa od tego co ważne. Jak tylko coś się sypie w polityce, to wyciągają sztuczny problem i z nim walczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisior Jakson i ta cała pisowska banda powinna być wywieziona w taczkach. A wsioki ze Świdnika słuchają klechów i zadowolone są. Co tam, że najdroższe miasto do życia, co tam że kłamią jak najęci i obiecują gruszki na wierzbie, co tam że skuwają plac, co tam że plują jadem na wszystkich dookoła, co tam że się poustawiali całymi rodzinami na stołkach... Ważne, że ksiunc panie kazał i Jarosław Zawsze Dziewica. Wsioki i barany puste!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ważna i potrzebna deklaracja władz miasta! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żądamy prawa do aborcji dla pederastów i pederastek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Rada Miasta aż tak nie lubi kleru, spośród którego bardzo wielu to homoseksualiści ?  Chyba lepiej jak ktoś nie ukrywa swoich preferencji. Tacy ludzie, którzy się nie ukrywają najczęściej są normalnymi, spokojnymi ludźmi! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale sie problem raptem zrobił z jakimś ruchem rowerowym,kto to wymyślił ?sorosz?
 Wydaje mi się że nasz watykański okupant na czele z episkopatem, aby odwrócić uwagę od skali pedofili w kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Świdnik !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jest to że cześć pisze w komentarzach że to sztuczny problem wywołany przez PiS Dość ciekawa teoria bo jak mnie pamięć nie myli to sam Trzaskowski rozpętał ten problem a jego kolega Rabiej dolał benzyny do ognia argumentując że w sposób powolny będą wprowadzać ideologię która zresztą nie ma szans na powodzenie w środowisko polskie. Co za tym idzie? A to że wbrew temu co zakłada demokracja , że mniejszość chce rządzić większością bo gdyby rozpisać w tej sprawie referendum większą część Polaków będzie przeciwna. Są ważniejsze sprawy w tym kraju niż przejmowanie się takimi sprawami jak LGBT czy roztrząsanie czy mogą adoptować dzieci czy nie. Prawo polskie oficjalnie stanowi co to jest rodzina i kto może być rodzicem Wiadomo nie od dziś że te kręgi mają poparcie osób dobrze sytuowanych i mających władze pobieżna bo dzięki Bogu zostali od niej odsunięci z resztą z korzyścią dla Polski i Polaków. Czekam z niecierpliwością kiedy zostanie rozdmuchany problem eutanazji bo z pewnością nad to czeka w przyszłości. Mam nadzieję że społeczeństwo polskie pokaże już w najbliższych wyborach czy są za wprowadzeniem prawa do ślubów tych samych pluci za adopcja za sprowadzeniem uchodźców za sprzedażą majątku krajowego za wprowadzeniem powtórnego wieku emerytalnego za pracą za 3,80 netto czy za powstaniem tęczowych przedszkolu czy za wyprowadzeniem części polskiego budżetu. Radzę przemyśleć to przed postawieniem krzyżyka na drogę do Brukseli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brrawo Świdnik! W Lublinie róbcie sobie co chcecie, a od Świdnika wara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli LGBT potrzebują specjalnych praw, to tylko utwierdza mnie to w przekonaniu że nie są pełnosprawnymi osobami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w Świdniku w SM jeden bałagan za nowych rządów pani radnej w roli prezesa, tym się zajmijcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam remont nowo oddanego placu ? Może lepiej Burmistrz zajęłaby się porządnym dopilnowaniem wykonawcy placu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska prawica to w połowie wariaci w połowie zboki. Świdnik to potwierdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...