Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Spadł z drabiny. Ma zmasakrowaną twarz

Utworzony przez ziom, 29 czerwca 2010 r. o 17:25 Powrót do artykułu
co za idiota już napisał że był pod wpływem alkoholu, skąd takie informacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....bo kazdy pracownik to pijak ( i złodziej ) tak wynika z tego artykułu. Autor zapewne domniemuje ze wszędzie panują takie same zwyczaje co w DW . Szkoda tego chlopaka . Zycze powrotu do zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki idiota napisał że był pod wpływem alkoholu? Była prokuratura, badała krew, on był w 100% trzeźwy. Co za deb*** to napisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów wcale ze nie był pijany Bardzo mi przykro ze ludzie nic tak naprawdę nie wiedza a takie głupoty piszą!!! A gazety jak widać dużo wyolbrzymiają uwierzcie mi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory ale to do redaktora: Baranie podpisz się przynajmniej nazwiskiem abyśmy wiedzieli co za dureń to wymyślił i napisał. Dowiedz się kwiatuszek mać co i jak a nie sensacji szukasz, dobrze, że mamy screena z tego waszego pomówienia barane łby jeden z drugim.. Cz**** trzymaj się i zdrówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. i wypier*** to zdjęcie człowieku, bo kurw*** do niczego to nie pasuje, macie słabe zasoby chyba, no może że bez urazy to wasz ciec.. Przeszedł byś się do szpitala może lepiej a nie głupoty pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Brak słów wcale ze nie był pijany Bardzo mi przykro ze ludzie nic tak naprawdę nie wiedza a takie głupoty piszą!!! A gazety jak widać dużo wyolbrzymiają uwierzcie mi!
Zgadzam się wyolbrzymiają i to nie tylko w tym temacie , a ludzie powiedzą potem NO BO WIESZ W GAZECIE TAK PISAŁO TO MUSI BYĆ PRAWDA i tak leją wodę robiąc ludziom wode z mózgu.Naprawdę każdy dziennikarz powinien być uczciwy co z etyką i rzetelnością dziennikarską? POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...