Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Starsza kobieta przechodziła przez przejście na zielonym, potrącił ją samochód

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2019 r. o 13:12 Powrót do artykułu
Dobra dobra grozic mu może i tak wiemy że "Ten" Pan nie pójdzie siedzieć ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lękajcie się.Byłem i widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Twoim zdaniem powinien? Nieumysnlnie spowodowal wypadek, moze to sie przytrafic i Tobie. Nie wiem jaki jest sens wsadzac go wiezienia, niszyczyc mu zycie i placic za niego podatki o ile je placisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierwszy to raz kiedy kierowcy zajęci innymi sprawami (w jednej ręce kierownica w drugiej komórka i włączona głośna muzyka) nie widzą przechodzących na zielonym świetle. Niektórzy nie dorośli aby być kierowcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra dobra grozic mu może i tak wiemy że "Ten" Pan nie pójdzie siedzieć ;)
 Kto to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsadzić tego starego hu...a do pierdla! Tam mu wybiją motoryzację z tego głupiego łba! Nie umiesz jeździć , to nie pchaj się za kierownicę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowana może ubiegać się o odszkodowanie z oc sprawcy i inne przewidziane prawem świadczenia, o których zapomina ubezpieczalnia sprawcy Dlaczego warto Nam powierzyć sprawę? Ponieważ uzyskujemy NAJWYŻSZE odszkodowania w danej sprawie, dajemy zaliczki na leczenie z oc sprawcy oraz "poprawiamy" po innych kancelariach- Największa kancelaria spec ODSZKODOWANIA notowana na GPW ponad 270tys klientów 14 lat doświadczenia-Jesteśmy po twojej stronie . Bezpłatna analiza każdej sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...