Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Szykują się zmiany w sposobie naliczania opłat za śmieci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2016 r. o 10:09 Powrót do artykułu
W starym systemie podpisywałem umowę na wywóz śmieci z firmą, którą sam wybierałem i było ok. Władza natomiast musi sp13przyć wszystko za co się weźmie i jeszcze nakraść przy okazji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie kumam jak można propocje zużycia wody do produkcji odpadów zbudować, przecież można się nie kąpać z 2 tygodnie a dziennie wytworzyć z pół tony śmieci, ktoś czai co oni kminią ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę zapytać dlaczego usunięto mój sobotni komentarz który był tylko i wyłącznie na temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propozycja niezgodna z prawem. Mamy ustawę i tego się trzymajmy. Skoro władzy lokalnej źle to niech interpeluje w centralnej. Dość podwyżek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd Miasta w Świdniku to jedno z najśmieszniejszych miejsc na mapie lubelskiej... partyjni wataszkowie ich plany i pomysły... a najlepsze jest to, że zatrudnili rzwecznika prasowego do kontaktów z mediami a w sprawach śmieci wypowiada się naczelnik wydziały edukacji Reszka. Braki kadrowe lub techniczne skoro oświata również śmieciami sie zajmuje... ciekawe czyż nie/.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...