Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cos ktos liczyc nie umie, 7,06 ha po 60 pln netto za metr = 4 miliony 236 tys netto zatem 5 210280 pln Brutto zatem na co ma pojsc 1,29 mln ?? czyzby kos planowal zgubic ta nadwyzke???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7,06 ha po 60pln netto za metr = 4,236 mln pln, co daje brutto kwotę 5, 231 028 mln pln, Zatem dlaczego chca wydac 6,5 mln ?? kto bierze nadwyżke 1,28 mln pln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tym sposobem STADION znowu poczeka ???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Ci radni w końcu zapewnią mieszkańcom komunikację z prawdziwego zdarzenia, bo jak do tej pory sabotują rozwój miasta! Jak można pozwalać na takie bezprawie i bałagan jaki jest w tej chwili!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion? Po co miastu stadion? Żeby 10-ligaowa Avia miała gdzie grać? Lepiej pieniądze na stadion przeznaczyć na halę (w miarę możliwości) z prawdziwego zdarzenia bo hala Avii sie lada dzień zawali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do forfiter~ .Po co miastu hala ?,po co basen?,po co lotnisko?Pragnę przypomnieć że to na stadionie mają sie odbywać wszystkie imprezy plenerowe organizowane w naszym mieście.Myślę że młodzież niech gra w 10 lidze niż ma pić,palić idemolować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ładnie koresponduje z tematem działki planowana sprzedaż ,,Świdniczanki,, Plany,uzgodnienia ,a efektem jest szwindel lub nie. Uwaga radni to forum jest monitorowane przez CBA. Za głupotę uczciwą nikt nie odpowiada ale za.......?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcé stadionu On chce stadionu Ona chce stadionu Ono chce stadionu Oni chcá stadionu One chcá stadionu My chcemy stadionu Wy chcecie stadionu Oni chcá stadionu One chcá stadionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki protest przeciwko wywalaniu pieniedzy na budowe stadionu! Kibolom z lysymi palami wystarczy to co jest obecnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja mam tylko wrazenie że Soboń Radek i spólka wspierają jednego konkretnego developera w świdniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joć, Woliński. jakson, radek,soboń- wsólpraca publiczno-prywatna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do jacek: hala, basen, lotnisko to inna historia. Hala/basen/lotnisko to miejsca, które przysłużą się wielu ludziom. Stadion niestety nie. Jedynie Avii bądź drużynie Starostwa, która kiedyś mecze swoje (w amatorskiej lidze powiatowej) grała na Avii. Twoje tłumaczenie, że na stadionie ma być wiele imprez plenerowych jest dla mnie durne. Tyle lat chociażby dni świdnika byly na bocznym boisku/części lotniska i było fajnie. Budowanie stadionu za wiele mln zł żeby były na nim "imprezy plenerowe" to dla mnie, wybacz ale, deb***ne tłumaczenie. Chociażby ze względu na niszczenie murawy. No chyba, że miasto bogate i będzie przed każdą imprezą zwijać/zakrywać murawę. Życzę powodzenia, że młodzież będzie grała na tym stadionie. Na to konto lepiej zrobić jeszcze parę Orlików bo tam jest możliwość bezpłatnego grania. A młodzież jak ma niszczyć miasto tak będzie to robić. jak nie ma pracy ani perspektyw w tym szarym mieście/kraju to nie dziwne, że im głupoty do głowy przychodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko mlodziez jest kibicami Avii a przynajmniej ja sié do niej nie zaliczam jak i wielu moich znajomych,którzy na demolké tam nie przychodzá.Proszé nie wrzucac wszystkich do jednego kotla i zaczac odrózniac kibiców od "pseudokibiców" których jest garstka a tak wogóle to wszyscy majá zakazy stadionowe i dlugo na Sportowej sie nie pokarzá.Avia istnieje od 1952 roku zalozona przez mieszkanców Swidnika.Równiez pracownicy WSK nadali klubowi nazwé i nie sadzé zeby byli z tego zadowoleni gdyby Avia poszla w odstawké.Niektórzy tu tego nie czujá bo nie interesuje ich wogóle futbol.A tak wogóle to nie napinajcie sié juz bo wam zwieracze nie wytrzymajá.Klócicie bez sensu o to co pierwsze.Wszystko powolutku,cierpliwosci.Stres jest cichym mordercá!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko napisał:
Nie tylko mlodziez jest kibicami Avii a przynajmniej ja sié do niej nie zaliczam jak i wielu moich znajomych,którzy na demolké tam nie przychodzá.Proszé nie wrzucac wszystkich do jednego kotla i zaczac odrózniac kibiców od "pseudokibiców" których jest garstka a tak wogóle to wszyscy majá zakazy stadionowe i dlugo na Sportowej sie nie pokarzá.Avia istnieje od 1952 roku zalozona przez mieszkanców Swidnika.Równiez pracownicy WSK nadali klubowi nazwé i nie sadzé zeby byli z tego zadowoleni gdyby Avia poszla w odstawké.Niektórzy tu tego nie czujá bo nie interesuje ich wogóle futbol.A tak wogóle to nie napinajcie sié juz bo wam zwieracze nie wytrzymajá.Klócicie bez sensu o to co pierwsze.Wszystko powolutku,cierpliwosci.Stres jest cichym mordercá!
nie tłumacz się, liczy się całość . dla mnie kibic jaki by nie był, to coś na pograniczu marginesu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...