Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Urzędnicy palą w pokojach lub toaletach

Utworzony przez kruszon, 11 grudnia 2012 r. o 19:19 Powrót do artykułu
senasacyjny ARTYKUL wkoncu cos przeczytalem na miano swiatowego newsu....dziekujemy ci turysto z krasnego;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze, robicie siebie z szmałtawca,czy to, że pali się w kiblu jest, aż taką ważną wiadomością? w każdej firmie lepszej gorszej pali się w kiblu, u Was pewnie też, ktoś pociąga dymka przy kup....,są ważniejsze sprawy, np: czy w takim małym miescie jak Lublin jest potrzebna straż miejska? prawie wszędzie ją się likwiduje u Nas zatrudnia? pytam się po co? :
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na klatce schodowej w UM Lublin też jest zrobiona palarnia. Raz się zdażyło, że zchodziłam z 10 piętra na parter to cała śmierdziałam papierochami. A nie zauważyłam żeby był znak czy można palić. To jest miejsce publiczne!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie dlatego bez skrępowania i chowania się po kiblach można tam sobie zapalić! Nie przesadzajcie ludziska....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja propozycja jest taka aby na zime jak na dworze zimno, niech palacy pracownicy zakupia sobie elektroniczne papierosy i w pracy niech to wciagaja, nie wydziela dymu, nie ma problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny sensacyjny i obnażający nieprawdopodobne zbrodnie artykuł. Widzę że dziennik wschodni przegonił już poziomem swoich artykułów Fakt. Teraz czekamy na pasjonujący artykuł o mikserze, który pożarł swoich właścicieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO SAMO SIĘ DZIEJE W SPÓŁDZIELNI MIESZKANIWEJ. KIEDY NIE WEJDĘ NA GÓRĘ TO NAPALONE W TOALECIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukarzemy. od ukarać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej Ej to oni nie mają pracy jak pala fajki ciekawe czyimi pieniędzmi burmistrz im płaci oj coś to nie tak i jeszcze mówi że patrzy przez palce 10 papierosów to 50 minut dodać wyjście do sklepu i sniadanie to będzie z 1,5 godziny czyli 8-1,5 6,5 godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno jest zakaz palenia paierosów w miejscach publicznych - Urząd Miasta niewątpliwie nim jest, więc po co to ściemnianie pana Sobonia - jak towarzystwo chce palic to w domu a nie w taoaletach w Urzędzie toż to czyste prostactwo nic więcej, nikt niepalący nie powinien wąchac tego smrodu w toalecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzy napisał:
Ej Ej to oni nie mają pracy jak pala fajki ciekawe czyimi pieniędzmi burmistrz im płaci oj coś to nie tak i jeszcze mówi że patrzy przez palce 10 papierosów to 50 minut dodać wyjście do sklepu i sniadanie to będzie z 1,5 godziny czyli 8-1,5 6,5 godziny
odlicz jeszcze drapanie się po du***, co godzina po dwie minuty tj. 14 minut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Soboń taki praworządny, cwaniaczek, a na swoim podwórku nie umie posprzątać? Błazen z niego i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat-" Za palenie w toaletach nadal będziemy upominać" - a może w końcu karać dyscyplinarnie a nie ciągle upominać? A tak na marginesie to ile czasy palący w pracy poświęca na palenie? Przyjmując że spali 10-15 papierosów w pracy,a na każdego papierosa poświęci 10 minut, to zmarnuje on około 2 godzin. Może wzorem innych Urzędów palącym powinni odliczać ten stracony czas w pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palenie w miejscu zakazanym to wykroczenie. za to jest mandat od 100 do 500 zł. W miejscu, gdzie ja pracuję palacze wychodzą na dwór. i nic mnie to nie obchodzi, że marzną im tyłki. Można palić elektronicznego papierosa, fajkę a nie ten śmierdzący syf. Można też żuć gumę nicorette. Jeżeli będą przywileje dla palaczy w miejscu pracy należy też wprowadzić przywileje dla alkoholików (by bez konsekwencji mogli sobie walnąć klina lub piwko) i seksoholików, by mogli sobie legalnie w godzinach pracy pociupciać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Państwowa Inspekcja Pracy czyta gazety i odpowiednio rzetelnie podejdzie do tego tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak gówniarze w szkolnym kibelku, zajarać. U nas w szkole jak się jarało to wpadał któryś nauczyciel i wiaderko wody lał na głowę. Jak się wracało po przerwie do klasy to od razu widać było kto popalał. Panu na włościach polecam ten patent. Jak się ma pracowników gówniarzy to trzeba ich traktować jak gówniarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak miejsc do palenia pewnie bedzie glownym argumentem wlodarzy miasta zeby powiekszyc urzad miasta i przeniesc go do gimnazium nr 2.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto pali fajke 10 minut....? chyba niepalacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sobon urzedem powinna zajac sie inspekcja pracy i .. to natychmiast, a mandat to powinien pan dostac za brak nadzoru i kompletny balagan w urzedzie. A i nie licz pan, ze pieniadze obywateli przeniesiecie sie do nowego budynku. Z taka praca mozecie siedziec spokojnie na starych smieciach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ebac cwela z krasnystawu, siedz cicho na upie w swojej cichu frajerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...