Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoła połączy się z gimnazjum: Jeden budynek, jeden dyrektor

Utworzony przez rodzic z brzezin, 18 marca 2011 r. o 08:35 Powrót do artykułu
Połączenie obydwu szkół to wielka głupota! Pewnie za tym stoi niejaki Soboń, ten człowiek zawsze wymysla jakies bzdety. Jak zwykle zniszczymy to co jest dobre i będziemy po latach wracali do starego. Na takie rozwiązania zgody nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie w tym łączeniu dobro dziecka? i tego 6-latka i tego 16-latka! W gimnazjum jest wielu młodych nauczycieli, jeszcze nie wypalonych zawodowo i świetnie przygotowanych do pracy z nastolatkami - teraz drżą, że starcą pracę! a dzieciaki boją się, że stracą swoich nauczycieli, wychowawców... Za redukcja etatów pójdzie zmiana godzin nauki - jaki system nam zafunduje Burmistrz - 4-zmianowy?!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo zly pomysl. Mam nadzije, ze radni sie opamietaja i posluchaja swoich wyborcow. Tak sie zastanawiam kto wymysla takie rzeczy? I prosze nie silic sie na argumenty o oszczednosciach, korzysciach dla dzieci itp. bo w takie bajki nikt juz nie wierzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uważam że połączenie szkół było by bardzo dobre ponieważ jest to jeden budynek dzieci, które maja basen muszą chodzić przez szatnie chociaż basen jest do użytku wspólnego czy sala, zresztą obydwie placówki moga wspólnie działać na rzecz szkoły, nie róbcie ze wszystkiego problemu kiedys szkola podstatowa miała 8 klas i tez dzieci młodsze znajdowały sie w jednym budynku ze starszymi a teraz nie bo tak nie może bys zacznijcie wychowywac własne dzieci i nie bedzie problemu a nie 13 latki maluja sie jak dz..ki, brak dyscypliny bierze sie od rodziców prosze państwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mi bardzo przykro i teraz bardzo żałuję, że pan Jakson wygrał wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...