Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tęczowy billboard w Świdniku. To odpowiedź na stanowisko radnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 kwietnia 2019 r. o 19:28 Powrót do artykułu
Super bilbord, bez nienawiści , bez agresji, bez pogardy.... A dla tych młodych ludzi brawa za odwagę i na pohybel hejterom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widze sensu promowania tego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie prosze to jest zlo to jest choroba apeluje bronmy sie przed tym zboczeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mi nie wstyd :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłość? Miłość... nie dopuszcza się bezwstydu... nie szuka poklasku... nie unosi się pychą... współweseli się z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zboczeńcy, oddajcie dzieciom tęczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki ryj powinni mu kazać płacić twarzowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia. Najgorzej jak ktoś nie wie o co chodzi i traktuje to jako zabawę. żal mi tych młodych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usuńcie to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co to oznacza, że mam oglądać dwóch panów liżących się na ulicy i uważać mam to za normalne, bo mają tęczowe zamiary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch.uj w du.pe komentujacym. tak was kocham. a milosc to milosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumcie, że Świdnik was nie chce. Jesteśmy miastem w większości konserwatywnym, przeciwnym tego typu ideologiom. To nie jest przypadek, że od lat lewicowe organizacje nie mogą tutaj wygrać wyborów. Sprzeciw wobec ideologii LGBT odzwierciedlał poglądy bardzo dużej części mieszkańców Świdnika. Róbcie sobie te bilbordy w swoich miastach, od Świdnika się odwalcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich, którzy tu wypisują, że Świdnik nie chce - ja też tu mieszkam i nie mam nic przeciwko temu, by mieszkali tu różni ludzie, o różnej orientacji czy pochodzeniu. Nic mi się nie dzieje przez odrobinę tolerancji, zresztą mnie uczono, że nie wolno krzywdzić drugiego człowieka ani słowem, ani czynem. Proszę się nie wypowiadać za mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna lipa nasich z młodymi w tle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zeby wszyscy tak zwani "tęczowi" zrobili sobie selfie z qpą na tle tęczy i wrzucali na fejsa:-) I na głowach koniecznie musicie mieć tęczowe deski sedesowe co by wam słonko jeszcze bardziej tęczowych główek nie przypiekło:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spłonęła tęcza spłonie i bilbord!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ideologie LGBT / gender / feministyczna sa zagrozeniem dla cywilizacji i nalezy je zniszczyc w zarodku, na Zachodzie i w USA maja ogromne wplywy w mediach i polityce dlatego np.: PE uchwalil wczoraj uchwale, ze nawet krytyka czy brak zgody z ideologia LGBT jest LAMANIEM PRAW CZLOWIEKA i jest to "mowa nienawisci" - cos tak absurdalnego, ze w glowie sie nie miesci ale to fakt. Feminisci (jakkolwiek to smiesznie i absurdalnie brzmi czyli d...y wolowe i gejusy) oraz feminazistki to banda agreysnych, prymitywnych i wulgarnych imbecyli (wystarczy zobaczyc i posluchac jak teczowe lewactwo zachowuje sie i co wykrzykuje bo rozmowa z nimi czy jakakolwiek racjonalna polemika jest z nimi niemozliwa - zasypuja zaraz rozmowce wyzwiskami i agresywnymi okrzykami) i tzreba ich pietnowac na kazdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazizm to tez byla nietolerancja mniejszosci, tyle ze bardziej radykalna. Historia pokazala jak taka ideologia niszczy ludziom serca, dusze i mąci w umyslach. Jezus nie odrzucil grzesznicy Marii Magdaleny, kochal ją i szanowal. Ideologia nienawisci nie pochodzi od Boga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na koncu teczy nie ma zlota tylko kał i szczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ~ Rozsądna: dobrze, ze przywolalas nazizm bo ruch LGBT to ruch, ktory ma wiele wspolnego z ideologia nazistowska, czlonkowie tego ruchu (najlepiej homo lub bi/ trans) uwazaja sie za lepszych od innym i wybranych, hetero najchetniej zagazowaliby w komorach gazowych. Nie jest to ruch pokojowo nastawiony do ludzi i swiata ale niezwykle agresywny. W wielu krajach juz nie sa mniejszoscia a nawet jak sa to maja ogromne wolywy i pod nich robione jest prawo. Oni nie sa uciskani tylko uciskaja innych. Ktokolwiek nie zgadza sie z ich ideologia jest oskarzany o mowe nienawisci i wyzywany od homofobow, nazioli, faszystow, prymitywow i mizoginow. Kobiety, ktore cenia sobie wartosci rodzinne sa wysmiewane i wyszydzane, mezczyzna to wedle nich niewolnik do najciezszej roboty i najlepiej byloby nas pozamykac w jakis obozach pracy zeby nie przeszkadzac homosiom w szczesliwym zyciu na cudzy koszt (nie trzeba chyba przypominac, ze pzredstawiciele srodowisk LGBT to pasozyty pierdzace w stolki, aktywisci itp).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...