Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To największa inwestycja w historii Świdnika. Park Avia z ministerialną dotacją

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 października 2019 r. o 12:09 Powrót do artykułu
Faktycznie w tej Wsi Świdnik nie ma na co ciekawszego wydać tyle pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie, kolejna inwestycja w Świdniku na którą władze zdobyły dotacje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin dzielnica swidnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmij się lepiej swoim zasranym podwórkiem bo to Tobie jak widać słoma z butów wystaje...ps.maść na ból tyłka też dostaniesz w gratisie.:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje kolejne pieniądze pozyskane dla Świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lokale , super ! najeść się , napić - i do basenu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile będzie kosztować rocznie utrzymanie tego? Czy to prawda że nie będzie zawodów pływackich na tym obiekcie - nie spełnia norm? Nie żebym się czepiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie, ale najbardziej brakuje mi hali sportowej. Takiej nawet dla dwóch tysięcy osób. Wiadomo przede wszystkim dla siatkarzy, ale i koszykarzy a i żeby można było jakieś turnieje zorganizować w nogę piecioosobową. Marzą mi się też jakieś fajne koncerty w tej hali. Gdzie i kiedy?Wiadomo coś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie burmistrzu kiedy i gdzie będzie hala sportowo-widowiskowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie w tej Wsi Świdnik nie ma na co ciekawszego wydać tyle pieniędzy.
 Oj boli was,jak to nasze miasto jest zarządzane i widac wyniki tego w komentarzach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pilnujcie swojego zasranego basenu LUBELSKIE CZUBY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się może nie znam, ale wydaje mi się, że lepiej dla miasta, żeby największą inwestycją była jakaś fabryka, która by coś produkowała, wypracowała zysk, pracę, podatki... itd. Jak największą inwestycją jest rozrywka, to w dłuższej perspektywie to nie wróży miastu rozwoju. A taki basen na pewno nie zarobi nawet na siebie. Jak większość tego typu obiektów w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...