Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tropiciele grzmotów

Utworzony przez czytelnik, 15 listopada 2007 r. o 06:45 Powrót do artykułu
U nas w Polsce są królowe takie jak: ja - czyli Marzencia, Doda, Jola Rutowicz (moja osobista friend), Frytka (wszystkie te osoby znam, a wy nie :P:P:P:P).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://stormpl.vgh.pl/news.php - polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz dla mnie to zaszczyt że ich nie znam. to najgorsze co w Polsce może być no oprócz polityków i radia maryja. i to że je znasz to akurat nie jest temat do chwalenia się. ja nam chłopaków z zespołu blenders i kilku innych i co będziesz mi zazdrościć?? masz coś z głową moja droga. i weź się w końcu opanuj. takie zachowanie jest nienormalne. może masz rozdwojenie jaźni. pozdrawiam anty_dode z forum www.swidnik.net lol nawet tam cie przywiało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam stoje po stronie marzeny i te wszystkie bzdury które wypisuje na temat jej blogo i jej osoby sa chamskie jej blog sprawdzia pogode w 100% jest bardzio wiarygodnym przedtsaiwcielem pogody jet moden z wielkim wyprzedziueniem przewiduje pogode a wasz nie i ŻYCZE WAM ZEBY TA STRONA SIE ROZPAŁA HAHAHAHAHA JESZCZE DZIŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A I POWINISCIE BRAC PRZKŁAD Z BLOGU MARZENY BO WASZ BLOG JEST ZEREM ZEREM A ZRESZTA NIGDY NIE BYŁ KIMS I SIE ODPIERD******* OD MARZENY I JEJ BLOGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...