Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

uczciwosc, honor, godnosc

Utworzony przez Gość, 17 maja 2013 r. o 11:59
Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś z mojego rodzenstwa tak się zachował, mam trzy siostry i dwóch braci i dwóch braci od ojczyma. Wyjeżdżam często za granicę do pracy, a wszystkie moje sprawy załatwia rodzina i nikt mnie nigdy nie oszukał. Jesteśmy niezamożni ale nauczyła nas mama, że w rodzinie nie potrzeba notarialnych umów a to co sie powie i obieca to rzecz święta. Jaki to zły człowiek z tego Pana. Natrafiłam na tą sprawę na forum w Anglii, gdzie są też zdjęcia tych Państwa, niby normalnie wyglądają, choć te weżowe wąskie oczy tego Pana świadczą o fałszywym charakterze.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieki za odpowiedź, no w pale się nie  ieści, kasę brać tyle lat i wyprzeć się i głupiego z kogoś robić, typowy trik oszusta, ale żeby brat, k..wa nie do wiary! Zawiść, że ta kasę zarabiała. Już mnie uświadomili, że ten wziął wszystko od matki i tego ojca, co nie wie podobno do tej pory, że kukułcze jajko mu podrzucili, (ale tępak!) i jeszcze wyciągnął rękę po czyjeś. Na takiego to nie ma kary. Już wiem o którego to chodzi. Podobno wypiera się, że nic nie brał, ale oszuściski, mega wał. Widziałem zdjęcia. Wiemy o kogo chodzi. Ta jego żona to ledwo się podpisać umie a tak sprytnie kradnie jak ojciec. Niezły kombinator ze Stacha Grocheckiego Już wiem o kogo to chodzi, ale jaja, w pale się nie  mieści.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko ZAWIŚĆ    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...