Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lipa nie powódź, ledwie sobie koła zamoczyli Na Ratajczaka to dopiero się samochody potopiły Szkoda że burmistrz tu nie mieszka, dowiedziałby się, że kanalizacja się zamula i trzeba ją udrażniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy wiedzą ze nie buduje sie na terenach zalewowych - tam zawsze po deszczu "stała" woda - a tu nagle w latach 80 ktoś wymyslił sobie że bąda tam bloki a w 90 garaże ... no i mamy powódz - ciekawe kto wydał pozwolenie na budowę w tym miejscu ? Pewnie da sie sprawdzić drogi DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, niesamowita powódź. W sobotę cały Świdnik był zalany, w końcu trochę popadało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NICK napisał:
wszyscy wiedzą ze nie buduje sie na terenach zalewowych - tam zawsze po deszczu "stała" woda - a tu nagle w latach 80 ktoś wymyslił sobie że bąda tam bloki a w 90 garaże ... no i mamy powódz - ciekawe kto wydał pozwolenie na budowę w tym miejscu ? Pewnie da sie sprawdzić drogi DW
Wszyscy wiedzą, że lotniska nie buduje się w takich miejscach jak to wybrane, a mimo to wileu sie pomysłem zachwyciło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Wszyscy wiedzą, że lotniska nie buduje się w takich miejscach jak to wybrane, a mimo to wileu sie pomysłem zachwyciło.
a coz drogi kolego ma do tego lotnisko? moim zdaniem lotnisko w miejscu o ktory mowisz to bardzo dobra inwestycja ktora przyniesie okolicom Swidnik i Lublina same profity... ale nie o tym chce pisac swoj post. Jestem mieszkancem bloku Glogowa 4. Mieszkam tam od 1986 a wiec kawal czasu. Nie pamietam aby taki deszcz narobil tak wielu szkod. Zalane samochody, zalane piwnice, smrod wylanego szamba w bloku ktorym mieszkam unosi sie do dzis i jest nie do wytrzymania. W bloku ktory zostal poszkodowany najbardziej mieszkal kiedys kochany burmistrz naszego miasta.... i wszystko bylo w porzadku. Dzis kiedy burmistrz zmienil swoje lokum chyba zapomnial jak mieszkaja jego sasiedzi. Mam nadzieje ze oni wystawia mu odpowiednia opinie przy urnach wyborczych, ja zrobie to na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej betonu!!! najlepiej wyłozyć kazdy plac kostką, trawniki zabetonować to na pewno nie bedzie nikogo zalewało!! człowiek sam się niszczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie idźcie nakopać do dupy prezesowi spółdzieli. To on ma obowiązek zabezpieczyc teren spółdzielni (a więc bloki, chodniki i trawniki) przed zalewaniem. SM w Świdniku jest arogancka jak wszystkie inne, więc dopóki prezio sie nie wystraszy, dopóty nic nie zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do lolka gospodarzem miasta jest burmistrz a nie prezes spółdzielni, ale burmi woli budować skwerki i chodniki dla swojego elektoratu i pod publikę, kanalizacji( a jest to problem od kilku lat bardzo ważny i widoczny przy byle jakiej ulewie) nie widać gołym okiem więc po co się wysilać, a wybory tuż tuż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiecie na temat kompetencji w tym wypadku- w ścianie piwnicy bloku jest dziura 20x20 cm plus 2 stare rury którymi woda ze studzienek sobie wpływa bezpośrednio do budynku? a wystarczyłoby żeby idioci co robili remont i doprowadzenie ogrzewania zużyli ze 2 pianki montażowe do zatkania w dodatku dziura jest w zamkniętym-niedostępnym pomieszczeniu dopiero strażacy się włamali kiedy pomimo ciągłej pracy motopompy wody nie ubywało a przez klatki zabezpieczone było workami z piaskiem?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lipa nie powódź, ledwie sobie koła zamoczyli Na Ratajczaka to dopiero się samochody potopiły Szkoda że burmistrz tu nie mieszka, dowiedziałby się, że kanalizacja się zamula i trzeba ją udrażniać.
burmistrz mieszkał na wisniowej i co z tego-wyprowadził się problem z głowy(*dla niego)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co pokazujące to jeszcze nic jak warszawka by to miała co małopolska teraz to cały świat by pewnie o tym wiedział!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe. Nie gdybajcie, tylko weźcie się do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...