Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urząd Miasta w Świdniku: Aleksandra Dyjak będzie odpowiadać za kontakt z mediami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lipca 2016 r. o 09:49 Powrót do artykułu
Ile w ludziach zawiści, aż smutno to wszystko czytać.P.Olu, wszystkiego dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedzialam ze ja cos laczy z tarczynskim ale ze az tak :D a konkurs w ktorym jest jedna osoba na jedno stanowisko smierdzi z daleka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konkurs był oficjalnie ogłoszony w BIP? Jesli tak, to sprawa zamknięta, jesli nie....to faktycznie mogł być przekręt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakaż ona brzydka z bliska...sorry. kariera? kto jej pomaga robić karierę? mój syn po Europeistyce na KUL, dwa języki obce i.... siedzi w domu, bo nie ma pracy. Gdzie ta dobra zmiana, na którą głosowaliśmy całą rodziną???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej siedzieć w domu i jęczeć. Weź się jeden z drugim do roboty. Wybierz kierunek studiów, potem już w trakcie zacznij praktyki, wolontariat itp. A nie czekasz aż mamusia za Ciebie wszystko zrobi. Za to, że z…ś swoje młode życie obwiniasz cały świat a nie samego siebie. Żale dalej wylewaj razem z piwem pod blokiem na ławeczce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Darek Kołodziejczyk zrobił konkurs z Waldkiem Białowąsem jako przewodniczącym komisji to było dobrze? Jak się nie mylę, to była jedna oferta w konkursie na Wilka i został sekretarzem, jedna oferta w konkursie na Sadło i został pracownikiem biura promocji powiatu. Było tak? ktoś pamięta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajcie BiP. Konkurs był, każdy mógł się zgłosić ale trzeba umieć szukać informacji. Najlepiej, żeby do was do domu wysyłać oferty pracy a może jeszcze na fb wam zamieszczać? Wtedy je łaskawie przejrzycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOKŁADNIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna praca w ktorej mozna sobie na prywatnym twitterze pogawedzic pol dnia. Sprawdzamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem co ją laczy z tarczynskim, wiem natomiast ze pol roku temu przyjeli ja po znajomosc(bez konkursu bo w zastepstwie za kogos)i bo jest propagandzistka pisu na twitterze, jest to bardzo poplacalna forma aktywnosci, tak np obsadzili stanowiska w tvp info xd :D teraz po prostu trzeba bylo ja przesunac na etat i po to ten ustawiony konkurs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej smieszne jest w tym to ze ta panna wyciera sobie twarz uczciwoscią katolicyzmem itd :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, ogarnijcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast tych gorzkich żali, radziłbym wziąć się do pracy. Hejt wychodzi z mody, praca nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety towarzystwo wzajemnej adoracji i wspierania obowiązuje jak za komuny i za POpaprańczej swołoczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Młodzież z Partią..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha dojna zmiana, pannie bedzie mozna w przyszlosci wypomniec gdy partia ja wyniesie gdzies wyzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to z jakiej partii ona jest? co ona może wiedzieć o historii, Narodzie i celach Państwa prawa...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubiegala sie jako jedyna o te posadę...wczesniej czytamy wygrala konkurs. Wnioskuje wiec, ze wygrala konkurs z sama sobą. Dobrze pisze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...