Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UWAGA! Bankomat SKOK-u przy Al. Lotników Polskich oszukuje!

Utworzony przez Tomi, 18 marca 2017 r. o 09:37
Bankomat SKOK-u przy Al. Lotników Polskich nie wydaje pieniędzy, ale potrąca z konta. Wczoraj ok. godz. 15.25 chciałem wypłacić 100zł, niestety. Wszystko przebiegało normalnie do momentu kiedy bankomat powinien wypłacić wpisaną kwotę, w moim przypadku była to kwota 100zł. Klapka się podniosła, a tam pusto, następnie po dłuższej chwili ukazał się komunikat: Błąd wydawarki i za chwilę drugi: Bankomat chwilowo nieczynny. Pomyślałem trudno wezmę w innym, ale dzisiaj sprawdzam stan mojego konta, a tam niestety 100zł jest potrącone. Odracam korzystanie z tego bankomatu. Widać niektóre banki próbują radzić sobie i w ten sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było zrobić fotkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można było zrobić, tylko czy to by coś pomogło? Bank by się tłumaczył, że wyjąłem pieniądze i szybko zrobiłem fotkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...