Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wy korekty w DW nie macie? Artykuł z licznymi błędami gramatycznymi i literówkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świdnik i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie wystarczyłoby zapytać mamy czy ktoś gdzieś kiedyś wyjechał ?? Akurat na niego padł spadek, spiech na sali... 32 letni chłopak który chyba siedzi i w tibie gra bo nic nie wie o świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo Lublin - http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120523/LUBLIN/120529793
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytalem te "sensacje" z bardzo mieszanymi uczuciami....i nie wiem, czy wspolczuc owemu mieszkancowi powiatu swidnickiego, czy tez moze .... po prostu smiac sie do rozpuku? Nazbyt smiesznie takze nie jest, bo jednoczesnie wystawia swiadectwo poziomu intelektualnego calkiem sporej populacji naszego narodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co pamiętam mój tata dostał bardzo podobny list - jednak nie pamiętam czy chodziło o Malezję. W liście było sporo danych więc był zdziwiony. Jednak odradziłem korespondencję bo zwróciłem uwagę na kilka szczegółów: 1) podpisy i pieczątki były drukowane - myślę że w takiej sprawie podpisy pieczątki byłyby składane własnoręcznie, 2) List był wysłany na adres firmy a nie domowy, 3) A po 3 - nie oszukujmy się ale to wszystko zalatywało listami w stylu "Już wygrałeś i masz gwarantowaną nagrodę. Musisz jedynie zrobić zakupy za ... złotych". Żal mi tego człowieka – ale był po prostu naiwny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHA ja dzisiaj takiego maila dostałem (i to nie jest pierwszy) w życiu w takie coś nie wierzę. Witam, Ja cie przed poczta elektroniczna bez odpowiedzi. W moim pierwszym e-mail juz wspomnialem o mojej zmarlej klienta, ktrego krewni nie moge skontaktowac sie z. Jestem zmuszony to zrobic, poniewaz nie chcialbym Bank naciskac moich klientw funduszy do banku skarbca jako nieodebrane dziedziczenia. Ten mail jest napisane i maja na celu zabiegania Twojej pomocy, ktry zostanie przedstawiony jako spadkobierca moim martwym Klienta poniewaz jestes cudzoziemcem i tylko cudzoziemiec moze zlozyc wnioski na tej dziedziczenia. Administracyjna Banku skontaktowal mnie w tej sprawie i mam jeszcze dostarczyc dziedzica twierdza Funduszu. W jasny i zgodny z prawem porozumieniu z toba. Ja szukam Twojej zgody, ktry ma zostac przedstawiony jako spadkobierca tak ze moim martwym Klienta fundusz nie zostana skonfiskowane przez Bank i wepchnieta do bankowego skarbca jako nieodebrane rachunki. Dla zachowania przejrzystosci w tej sprawie, jestes wolny, aby natychmiastowy kontakt w celu dalszego wyjasnienia i doprecyzowania w tej sprawie. Ja potrzebuje Cie rwniez ponowne potwierdzenie: Imie i nazwisko: Wiek: Zawd: Stan cywilny: Adres zamieszkania: telefon kontaktowy do ustalenia faktu, ze mam do czynienia z odpowiednia osoba. Dziekuje bardzo za oczekiwanego odbioru natomiast spodziewac sie szybkiej odpowiedzi na ten temat, jak potrzeby w trybie pilnym. Z powazaniem, John Cooper (ESQ) 25 Bedford Row Londyn WC1R 4HD Wielka Brytania. Tel: +447511281600
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale urwał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze idiocie!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takie e'mail odpowiadam : KISS ME ARSE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman napisał:
Na takie e'mail odpowiadam : KISS ME ARSE !!!
Jak tak odpowiesz, to przyjadą i cię wydupczą . Odpowiedz: Kiss me ass!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry wieczór. Widziałem twoje pytanie. Podatek ten jest wybitny opłaty, które były utrzymywane od końca David zmarłych i według biura spadkowych, powiedzieli, że nie Listy administracji zostanie wystawiona na Ciebie, jeśli nie usunąć podatku. Nigdy nie wiedziałem to będzie to zbyt duża. To jest powód, dlaczego nie mogłem się doczekać na tyle w coraz trochę pieniędzy, abyśmy mogli pokazać naszą powagę. Zapłaciłem 9,535 funtów dziś HM Treasury i zostały obiecane przez mojego pożyczkodawcy przyjść i zebrać 20.000 funtów w czwartek w tym tygodniu. W tym przypadku jadę do Szkocji jutro wieczorem po pracy tak, że mogę być w stanie wyczyścić długu IRS. Jedyne pieniądze będą 11,000 funtów. To tam trzeba pomagać. Poza tym, bo Ja cię poślę na wpływy wszystkich płatności zrobię dla naszego rekordu. Chcę, żebyś szybko działać w tej sprawie. Po wszystkich jej dla naszego własnego dobra. Czekam na odpowiedzi! Moje ciepłe chodzi .. John Witam wszystkich zainteresowanych.Moj mąż także otrzymuje meile od Joona Coopera ten wyzej jest ostatnim>Ma płacic podatek 11 tyś funtów!!!!!!powinni tego gościa wsadzic na dlugie lata do więzienia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...