Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Volvo dla VIP-ów: Port Lotniczy Lublin nie rezygnuje

Utworzony przez ks. Roak, 28 maja 2011 r. o 07:34 Powrót do artykułu
Panu Jankowskiemu trzeba zajrzeć do żołądka przez O...t WTEDY zrozumieją swoja MISJĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na Lubelszczyźnie tak dużo jest cwaniaków na wysokich stanowiskach? Bo im biedniejszy region tym głupsze i droższe wydatki? Niech ten cwaniak nie wrzuca samochodów dla straży i limuzyny dla VIP-ów do jednego worka! I niech nie próbuje usprawiedliwiać bezsensownych wydatków! Zachciało mu się jeździć wypasioną furą? To niech sobie taką kupi za własne pieniądze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic milszego od wydawania cudzej kasy na własne przyjemności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZODĘ KTÓRA KOMPROMITUJE NASZ REGION NALEŻY IZOLOWAĆ OD RESZTY SPOŁECZEŃSTWA!!! ZARZĄD LOTNISKA EWIDENTNIE NIE NADAJE SIĘ DO ZARZĄDZANIA FINANSAMI DLATEGO NALEŻY TYCH PANÓW UBRAĆ W POMARAŃCZOWE KAMIZELKI WRĘCZYĆ ŁOPATY W DŁOŃ I DO ROBOTY PASOŻYTY!!!! NAJPIERW ZARÓB A PÓŹNIEJ SZTAFIRUJ SIĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czym sobczak będzie się bawił jak zepsuje się samolocik ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten rzecznik jest tak głupi że nawet nie czai jak swoimi wypowiedziami kolejne gole strzela do bramki PLL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kraj... Szkoda mi miasta w ktory sie urodzilem i wychowalem, ale gdy czytam takie wypowiedzi ludzi zarzadajacych coraz mniej mi teskno i przestaje zalowac, ze wyjechalem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uparcie powtarzam, że to volvo to pikuś. całe to lotnisko potrzebne jest tu jak zającowi dzwonek! oj będzie bolało utrzymanie tego molocha ale za to jest pare stanowisk żeby rodzinkę lub znajomych powsadzać. tylko po to jest to lotnisko pozbawione dróg dojazdowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko samochódy w leasingu to bierze się niemal od ręki - po co dzis taki samochód jeśli jeszcze nie ma portu, a nie ma portu to nie ma vipów. Nagle sie okaże, że żeby samochód (pewnie z kierowcą) nie stał, póki co będzie wykorzystywany przez Prezesa, a za 1,5 roku jak pojawia się vipy, samochód będzie tak rozklekotany, że będzie trzeba wziąść nowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to dopiero początek przekrętów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecie wczesni jeżdzili my furmankami z tato to tera se volov kupim a co bedziem se panami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że w naszym regionie wreszcie powinno się coś zmienić. A jeśli ciągle słyszę, że to jest nie potrzebne tamto jest nie potrzebne to ciągle będziemy Polską B, bo taka jest mentalność tutejszych ludzi. Ja tego nie rozumiem zaczyna się od takich inicjatyw i w sumie każda podjęta inwestycja akurat w naszym regionie jest ok, bo tu się nic nie dzieje. Niech stawiają biurowce, niech budują lotniska, niech się coś tutaj ruszy bo w przeciwnym razie nasza natura marudzących na wszystko ludzi nas zgubi. Tyle ode mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorze prosze zając się lista płac. bardzo dużo urzędników i innych znanych osób !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos napisał:
A ja uważam, że w naszym regionie wreszcie powinno się coś zmienić. A jeśli ciągle słyszę, że to jest nie potrzebne tamto jest nie potrzebne to ciągle będziemy Polską B, bo taka jest mentalność tutejszych ludzi. Ja tego nie rozumiem zaczyna się od takich inicjatyw i w sumie każda podjęta inwestycja akurat w naszym regionie jest ok, bo tu się nic nie dzieje. Niech stawiają biurowce, niech budują lotniska, niech się coś tutaj ruszy bo w przeciwnym razie nasza natura marudzących na wszystko ludzi nas zgubi. Tyle ode mnie.
Może pora najwyższa żebyś się ruszył i zobaczył od czego zaczyna się i jak kontynuuje rozpoczęte dzieła i inwestycje tam gdzie jest inaczej niż tu. I wcale nie oczekuję, że pojedziesz do Anglii, Niemiec, Szwecji czy też USA - skocz sobie na działajace realnie, a nie wirtualne lotnisko do Jasionki pod Rzeszowem. Wybierz się tam gdzie lądują nie tylko rządowe samoloty ale głównie te z Europy i USA i zobacz czym się wozi zarząd tamtego portu lotniczego. Wmówili ci kolego, że muszą już teraz zarabiać dużo żeby kiedyś świadczyć faktyczne usługi dla ludności. Wmówili ci, że już teraz muszą mieć limuzynę żeby kiedyś lądowały i startowały samoloty. Zadzwoń do ambasady Szwecji w Polsce i zapytaj kto w tamtym kraju, który jest Europą A ma prawo do służbowego samochodu. Niech sobie jeden z drugim założy spółkę za własne pieniądze, a nie za publiczne chce tyłek limuzynami za 140 tysięcy wozić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes Lotniska nie Prezydent i Marszalek bedą mówić co ma robić ! On wie i dobrze a Oni niech tylko nie przeszkadzają. Volvo to mały szczegół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gajowy napisał:
a ja uparcie powtarzam, że to volvo to pikuś. całe to lotnisko potrzebne jest tu jak zającowi dzwonek! oj będzie bolało utrzymanie tego molocha ale za to jest pare stanowisk żeby rodzinkę lub znajomych powsadzać. tylko po to jest to lotnisko pozbawione dróg dojazdowych.
Popieram. Lotnisko bedzie przynosic gigantyczne i niepotrzebne straty.Lublinowi potrzebna jest w miare szybka, punktualna, bezpieczna czysta kolejowa komunikacja na lotnisko Okęcie, Modlin.W okolicach dworca kolejowego centrum komunikacyjne, a nie stadion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci pseudo dyrektorzy, managerowie na rządowych i samorządowych stołkach w życiu nie dostaliby pracy w poważnych firmach. Mniemanie o osobie maja natomiast, że ho ho. Prawda jest taka, iż gdyby nie partie byli nikim. Pracowałem kiedyś w budżetówce i szlag mnie trafiał na niekompetencję i ignorancję wszystkich przynoszonych w teczkach po wyborach panów dyrektorów. Nad zarządem lotniska powinni się zastanowić już po bzdurach jaki opowiadali na temat przewoźników i prognoz dotyczących przewozu pasażerów. Czy prywatny przedsiębiorca pozwoliłby sobie na fanberię gdy nie wytworzył jeszcze żadnych zysków? Przecież to podstawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dziwne bo Prezes Portu to przedsiębiorca, prowadzi wielkie prywatne inwestycje np. biurowiec przy urzędzie marszalkowskim czy inwestycje na koleji. Może ma słabych doradców ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos napisał:
A ja uważam, że w naszym regionie wreszcie powinno się coś zmienić. A jeśli ciągle słyszę, że to jest nie potrzebne tamto jest nie potrzebne to ciągle będziemy Polską B, bo taka jest mentalność tutejszych ludzi. Ja tego nie rozumiem zaczyna się od takich inicjatyw i w sumie każda podjęta inwestycja akurat w naszym regionie jest ok, bo tu się nic nie dzieje.
Jesteś z jakiejś sekty czy chłopaczkiem od tego lotniska ? ŻADNE lotnisko w Polsce nie ma limuzyny za 140 tys. PLN do wożenia wyimaginowanych VIP-ów i obsługi samolotu. Prócz Okęcia, ale na Okęciu lądują VIP-y, w odróżnieniu od Świdnika. Legitymizujesz całkowicie zbędny, idiotyczny i gigantyczny wydatek. Lotnisko powstanie za minimum 1,5 roku, nie wcześniej. Wtedy wszyscy VIP-owie, którzy będą lądować na lubelskiej wsi, czyli ewentualnie Maryla Rodowicz, Piotr Rubik, jakiś biskup, rabin z Tel Awiwu (w drodze na Majdanek) oraz może jakiś minister rządowy .... oni będą mieli swoje limuzyny, wynajęte gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T akich cwaniaków [kompinatorów ]nie zna cała Polska .Uwazajcie jak ten samochód za 50 procent pojdzie w sprzedaz do rodziny kierowcy lub Kollesi ,znajomych to początek kręcenia lodów -pozdrawiam kumatych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...