Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przepraszam, czy na tego gnoja nie ma policji? Przeciez adres ip tej gnidy jest dostepny dla oraganow scigania...
KAPUCHA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mohery już śmierdzą na placu konstytucji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że nie bardzo potrafisz myśleć , inaczej byś zrozumiał, że. ludziom nie przeszkadza pomnik - tylko jego lokalizacja . na cmentarzu jego miejsce. między tymi  kamieniami, które stoją od lat , a tymi nowymi jest różnica, - nikt tam nie odprawiał modłów ( do niedawna) .teraz robi się miejsce kultu religijnego , bo faryzeusze nie mogą normalnie  modlić się w kościele  czy na cmentarzu . muszą to robić dla widoku. najlepiej , żeby jeszcze tv kablowa pokazała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedałki i pedałowie są już na miejscu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ciebie Cycu brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że te 300 osób które protestują nie są Polakami.
To wszystko tłumaczy twoje myślenie... że nie myślisz. Ja będe protestował i jestem Chińczykiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mohery już śmierdzą na placu konstytucji?
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne to to nie jest... Sorry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem,powinien powstać jeden pomnik gdzieś w Polsce,żeby ludzie mogli sobie organizować pielgrzymki a nie cała wschodnia Polska będzie w pomnikach Katyń-Smoleńsk.Przede wszystkim to nie powinno być łączone.Tam był mord na Polskich oficerach a katastrofa w Smoleńsku,nie została nawet do końca wyjaśniona(szczątki samolotu wciąż w Rosji).To czysto propagandowe oszukiwanie historii bo za 100 lat być może ludzie faktycznie będą mówić że dwa te wydarzenia są ze sobą ściśle powiązane.To pomysł czysto polityczny PISu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem,powinien powstać jeden pomnik gdzieś w Polsce,żeby ludzie mogli sobie organizować pielgrzymki a nie cała wschodnia Polska będzie w pomnikach Katyń-Smoleńsk.Przede wszystkim to nie powinno być łączone.Tam był mord na Polskich oficerach a katastrofa w Smoleńsku,nie została nawet do końca wyjaśniona(szczątki samolotu wciąż w Rosji).To czysto propagandowe oszukiwanie historii bo za 100 lat być może ludzie faktycznie będą mówić że dwa te wydarzenia są ze sobą ściśle powiązane.To pomysł czysto polityczny PISu.
Straszne pierdoły piszesz !! przecież jak będzie u nas to rozwinie się turystyka a co za tym idzie przypływ ogromnej masy turystów,eurasów,dolarów,dudków co wyjdzie tylko na dobre dla naszego miasta i całego naszego regionu,uważam że tylko szkodzisz takimi wpisami,powinni cię zamknać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katyń tak. Smoleńsk nie. Gdyby nie napis Katyń 1940,pomniki z napisami Smoleńsk 2010 nie miałyby miejsca bytu,więc myśliciele z PISu sobie je połączyli.Naród jak to naród.Podzielony był,jest i będzie w każdej sprawie a to dzięki Polskim parlamentarzystom przez których Polska zawsze była słaba.Ludzie dają się omamić a nie zauważają i nie interesują się sprawami naprawdę ważnymi dla Polski.Tylko marudzą nie robiąc nic.Eu dużej większości oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"powinni cię zamknąć" ktoś mi odpowiedział.Widzę że masz gościu pojęcie o demokracji.Mi nie chodzi o sam pomnik,bo jak dla mnie to se mogą stawiać je gdzie chcą.Chodzi mi o łączenie dwóch różnych tragicznych wydarzeń na jednym pomniku.To jest nie sprawiedliwe dla rodzin i bohaterów którzy zostali zamordowani w Katyniu.Dla nich powinny powstać pomniki a dla elity która zginęła w Smoleńsku powinny być tablice upamiętniające.Uważam się za patriotę i dlatego moje zdanie jest takie a nie inne. To tak jak grobami na Wawelu.Z całym szacunkiem do Lecha Kaczyńskiego ale jego miejsce powinno być na powązkach a nie wśród osobistości które się tam znajdują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto będzie płacił za placowe tego pomnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu taka cisz? Wszyscy poszli na otwarcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sram na ten pomnik !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sram na ten pomnik !!!!
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...