Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W schronisku w Krzesimowie czworonogi czekają na nowy dom

Utworzony przez jerry, 26 sierpnia 2009 r. o 22:22 Powrót do artykułu
i co ile lat tak będziemy szukać nowego schroniska ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerry napisał:
i co ile lat tak będziemy szukać nowego schroniska ?
Dotąd, dopóki zajdzie taka potrzeba. Dopóki ludzie nie zmądrzeją i nie będą wyrzucali zwierząt na ulicę , traktując je , jak zbędne zabawki. Trzeba się cieszyć ,że są schroniska i ludzie , którzy zajmują się tymi porzuconymi przez BESTIE stworzeniami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolę sobie zacytować pewien wiersz: ,,Siedzi samotny pomiędzy kratkami, Zaklęty w pustce i swej samotności. Spojrzy na Ciebie smutnymi ślepkami W nadziei że dasz mu, choć trochę miłości. Nie trzeba majątków, by dać mu coś z siebie, By odmienić skazańca smutny los. Niewinny on przecież, i wart jest on Ciebie Jak prosi przez kratki wystawiając nos. I mogę gwarantować, że da wszystko, co może, By podziękować Ci za szansę, której mu nikt nie chciał dać. I zawsze na duchu ćię wesprze, wspomoże I zyskasz kogoś wiernego do końca życia swego, który będzie dawał, ani myślał brać."( Autor: Pipigo) Pies jest najwierniejszym przyjacielem człowieka.... CZŁOWIEKA , bo nie wystarczy urodzić się człowiekiem , ale trzeba nim być !!!!! Mam cztery psiaki i wiem , jak potrafią się odwdzięczyć za opiekę nad nimi. Wśród ludzi są też LUDZISKA, przez których te wspaniałe zwierzęta wylądowały w schroniskach i obecnie czekają na ludzi o dobrych sercach, którzy je przygarną i (mam nadzieję) więcej nie skrzywdzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko wina mentalności chłopstwa na wsiach. Nie dbają o psy, żałują paru złotych na sterylizację a szczeniaki potem topią, zakopują żywcem albo wywożą do schroniska. Ten ciemnogród jest nie do pokonania. Jeżdzą wypasionymi samochodami, w każdym domu plazma, komputer, dvd, a a głowach gnój z XIX wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mocca napisał:
To wszystko wina mentalności chłopstwa na wsiach. Nie dbają o psy, żałują paru złotych na sterylizację a szczeniaki potem topią, zakopują żywcem albo wywożą do schroniska. Ten ciemnogród jest nie do pokonania. Jeżdzą wypasionymi samochodami, w każdym domu plazma, komputer, dvd, a a głowach gnój z XIX wieku.
POPIERAM !!!! Posprzedawali schedy, wyszli z gnoju, troszkę im się stopa życiowa podniosła i z chamstwa, udają państwo. Nie ma nic gorszego , jak z chama zrobić pana. Zresztą większość buraków , nie była wychowywana, lecz hodowana, dlatego uczucie miłości do istot żywych jest im obce. Owszem zdarzają się wśród ludzi zamieszkujących na wsiach tacy , którzy potrafią darzyć uczuciem inne istoty, ale są to wyjątki , jak zresztą w każdej regule....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zara wyleze z gnoju jak wsiąde w swój wypasiony samochód jak do was pojade to mie popamientata humanisty jedne wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mocca napisał:
To wszystko wina mentalności chłopstwa na wsiach. Nie dbają o psy, żałują paru złotych na sterylizację a szczeniaki potem topią, zakopują żywcem albo wywożą do schroniska. Ten ciemnogród jest nie do pokonania. Jeżdzą wypasionymi samochodami, w każdym domu plazma, komputer, dvd, a a głowach gnój z XIX wieku.
Z tego co wiem duzo ludzi z miast zostawia swoje psy!!!!Bo nie chce sie na spacerki wychodzic,jak jest maly to i kochany a jak juz urosnie to przeszkadzac zaczyna sasiadom z blokow,nawet jak sie jedzie na wczasy to juz zaczyna wadzic ,wiec co z nim zrobic?Najlepiej gdzies przy lesie wywalic!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wiec nie pier.......mi tu takich farmazonow!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze, że ta chamska mentalność rozlała się po wszystkich warstwach społecznych i nie ma co udawać, że dotyczy to mniejszości. Nie istnieją w tej chwili zadne zasady, które wskazywałyby ciemniakowi dokąd ma zmierzać. Wszystko wolno. Ciemniak w swoim prymitywizmie nie ma pojęcia, że jest ciemniakiem bo wszyscy "słuszni" politycznie udają, że nie widzą problemu i nikt mu o tym nie powie. Wszak jest wyborcą, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z tego co wiem duzo ludzi z miast zostawia swoje psy!!!!Bo nie chce sie na spacerki wychodzic,jak jest maly to i kochany a jak juz urosnie to przeszkadzac zaczyna sasiadom z blokow,nawet jak sie jedzie na wczasy to juz zaczyna wadzic ,wiec co z nim zrobic?Najlepiej gdzies przy lesie wywalic!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wiec nie pier.......mi tu takich farmazonow!!
To są przeważnie Ci ,,miastowi", co im słoma z butów wystaje... Dawniej , jak nie było tyle miastowych buraków , nie było problemu , więc kto tu pier.... farmazony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darek-cham-chłop napisał:
Jak zara wyleze z gnoju jak wsiąde w swój wypasiony samochód jak do was pojade to mie popamientata humanisty jedne wy.
A wyleż z gnoju, a wsiądż , a pojedż .... :-). Czekam na cię z otwartymi ręcami.....Zapewniam ,że mnie popamiętasz !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu jest suka Megan a nie pies Agat Do adopcji są wszystkie a nie 40,miejsc jest 230
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury, byłem tam kilka miesięcy temu, chciałem przygarnąć jakiegoś pieska, spełniam wszystkie warunki i co i g...o odsyłali mnie żebym przyjechał na inny dzień i tak przez 3 tyg. aż w końcu dałem sobie spokój. Właściciele tego "schroniska" cieszą się, że jest dużo psów i chcą żeby było ich jak najwięcej bo każdy pies więcej to większa kasa dla nich, jeśli brakuje pieniędzy na sterylizację to tylko dlatego że sami te pieniądze zabierają, każdy o tym mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
To są przeważnie Ci ,,miastowi", co im słoma z butów wystaje... Dawniej , jak nie było tyle miastowych buraków , nie było problemu , więc kto tu pier.... farmazony?
zapewne TY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zapewne TY
Z burakami nie miałem i nie mam NIC WSPÓLNEGO, ale ty...... Z daleka czuć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Z burakami nie miałem i nie mam NIC WSPÓLNEGO, ale ty...... Z daleka czuć....
Moze i jestem burakiem ale od Ciebie jakos gnojem wali wiejscki mieszczuchu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psiarz napisał:
Co za bzdury, byłem tam kilka miesięcy temu, chciałem przygarnąć jakiegoś pieska, spełniam wszystkie warunki i co i g...o odsyłali mnie żebym przyjechał na inny dzień i tak przez 3 tyg. aż w końcu dałem sobie spokój. Właściciele tego "schroniska" cieszą się, że jest dużo psów i chcą żeby było ich jak najwięcej bo każdy pies więcej to większa kasa dla nich, jeśli brakuje pieniędzy na sterylizację to tylko dlatego że sami te pieniądze zabierają, każdy o tym mówi.
Bardzo dziwne, ze odsylano cie, zebys przyjechal innego dnia...Bylam w tym schronisku i z adopcja nie bylo zadnych problemow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...