Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Świdniku wzrosną podatki

Utworzony przez kolo, 2 listopada 2012 r. o 16:07 Powrót do artykułu
W końcu z czegoś trzeba dodatkowe piętro Urzędu Miasta wybudować. Pociotki same się nie zmieszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatki musza rosnac, ale jezeli wywalicie ta kase na swoj gmach to wam wyborcy nie daruja! Jak najszybciej nalezy wybudowac ulice Kusocinskiego! To jest priorytet!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie dalej na tuskojebów - MATOŁY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam propozycję, by upublicznić listę radnych którzy głosowali "ZA" -podając ją do publicznej wiadomości. Niech wszyscy sobie zobaczą, jak radni których wybraliśmy w 2010r., głosowali w tej ważnej dla mieszkańców Świdnika uchwale. ŁATWO jest im sięgać do naszych kieszeni.....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podwyżki podatków na podwyżki dla nierobów sobunia jeksiona i reszty... jedyni prawi i sprawied. ....?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Głosujcie dalej na tuskojebów - MATOŁY.
coś ci sie po..ło ... czy lekarz potrzebny... w tym mieście udzielnie trzepią kasę kilka kadencji pisoma...ły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto zrównoważy moje bieżące wydatki z bieżącymi dochodami.Powstało lotnicho i co kasy mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Głosujcie dalej na tuskojebów - MATOŁY.
ej mecenas palnij się w ten pusty dzwon chyba, że jesteś tym soboniem czy jaksonem. oni to banda darmozjadów gdyby dziś przstali pracować w tym blaszaku to żaden nie znalazł by pracy! oni nic nie potrafia dlatego tak sie tam trzymają tych stołków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jesc to bedziemy powietrze ... sobie podwyzszaja pensje co roku a nam podatki ,skads sie kasa musi wziac ,co nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzegorz napisał:
ja mam propozycję, by upublicznić listę radnych którzy głosowali "ZA" -podając ją do publicznej wiadomości. Niech wszyscy sobie zobaczą, jak radni których wybraliśmy w 2010r., głosowali w tej ważnej dla mieszkańców Świdnika uchwale. ŁATWO jest im sięgać do naszych kieszeni.....................
grzegorz bardzo dobry pomysł.Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebuja kasy na rozbudowe urzedu miasta i mysle ze to jest głowny powód tych podwyżek. Ciekawy jestem czy wiekszosc mieszkanców swidnika popiera takie działania urzednikow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www napisał:
Potrzebuja kasy na rozbudowe urzedu miasta i mysle ze to jest głowny powód tych podwyżek. Ciekawy jestem czy wiekszosc mieszkanców swidnika popiera takie działania urzednikow?
głupoty piszesz ! z czegoś trzeba utrzymywać airport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
głupoty piszesz ! z czegoś trzeba utrzymywać airport
Oj mylisz sie jon. spójrz tutaj: http://pl.wikipedia....lotniczy_Lublin swidnik jest udzialowcem tylko w 5,54 % w tym przedsiewzieciu oraz tutaj na co potrzebuja kasy w swidniku: http://www.nowytydzi...romny&Itemid=46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oznacza,że czynsz za mieszkanie też wzrośnie?! Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świdniku skorzysta z tej oferty na pewno i dowali większe opłaty,nawet jesli nie musi. Dziekuję bardzo, wynoszę się z tego świdnickiego pegieeru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wyjazd ze Świdnika taki: http://www.youtube.com/watch?v=_ibppznKlA0&feature=plcp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalazłem winnego paralizu komunikacyjnego w swidniku tu sie schował: Waldemar Jakson, burmistrz Świdnika w porównaniu z ubiegłym rokiem zarobił ponad 43 tys. więcej, czyli 174 tys. 32 zł. – Różnica ta wynika z tego, że otrzymałem nagrodę jubileuszową na 30-lecie pracy – tłumaczy Jakson. Poza tym radni w nowej kadencji podnieśli również wynagrodzenie burmistrzowi o ok. 1,8 tys. zł. Burmistrz w jednej szóstej jest właścicielem domu o wartości 61 tys. zł. Podobnie jak 800-metrowej działki i garażu. Wspólnie z żoną jest zaś właścicielem mieszkania spółdzielczego o powierzchni 83 mkw. za 200 tys. zł. Małżeństwo odłożyło ok. 3 tys. zł. W swoim oświadczeniu majątkowym za 2011 r. burmistrz Świdnika wpisał również samochód – Audi A4 z 1996 roku. – Nie mam już tego auta. Sprzedałem je. Kupiłem taki sam model tylko młodszy rocznik, z 2006 r. – wyjaśnia Jakson. – Tamten wymagał generalnego remontu. Na zakup samochodu wziąłem oczywiście kredyt, co wykażę w oświadczeniu za ten rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www napisał:
Oj mylisz sie jon. spójrz tutaj: http://pl.wikipedia....lotniczy_Lublin swidnik jest udzialowcem tylko w 5,54 % w tym przedsiewzieciu oraz tutaj na co potrzebuja kasy w swidniku: http://www.nowytydzi...romny&Itemid=46
wiem jakim jest udziałowcem, ale coś jednak trzeba będzie dołożyć do interesu pod nazwą airport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zesraj się ćwoku jeszcze kilka dni możesz pojeździć po dołach aż wiadukt oddadzą.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skalpel napisał:
nie zesraj się ćwoku jeszcze kilka dni możesz pojeździć po dołach aż wiadukt oddadzą.....
jakson wiadukt oddali i dalej jezdzi sie po dołach.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...