Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybieramy logo dla lotniska w Świdniku

Utworzony przez jakiego lotniska ?, 5 grudnia 2009 r. o 16:54 Powrót do artykułu
Kurcze ludziska dlaczego głosujecie na takie coś? Jak to lotnisko Lublin skoro ono ma być w ŚWIDNIKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadziejne!!! te loga wyglądają jak przypadkowe prace jakichś gimnazjalistów, a nie porządny projekt dobrego grafika. No jakiś absurd! nie wiele ma to wspólnego z ciekawym pomysłem na który warto głosować!!! Kto to wybierał, kto rozstrzyga ten konkurs? Niech się może podpisze chociaż pod tym, niech opinia publiczna wie kto tu ma taki wypaczony gust! śmierdzi mi tu aferą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyjemy w Polskich realiach gdzie ludzie są specjalistami od wszystkiego. "Pan Zbyszek" zna się na tworzeniem wizerunku, systemie identyfikacji i komunikacji lotniska. Takie działania się nie sprawdzają, najgorsze, że pieniądze idą z naszych kieszeni. Co należy zrobić? Trzeba znaleźć profesjonalne studia graficzne, które się tym zajmie, ma doświadczenie, ma portfolio. To nie jest zlecenie dla gównianej firmy, te projekty są słabe, powielają pewne znaki z lotnisk, które już funkcjonują szczególnie to "LA". Logo z ryjem pilota się nie nadaje, byłoby dobre gdybyśmy żyli w czasach II wojny... Bocian jest z pomysłem, ale wykonany bardzo sztubacko. W zasadzie żaden znak się nie nadaje. Ludzie odpowiedzialni za ten projekt, poszukajcie odpowiedniej firmy i tak będą to małe pieniądze w porównaniu z opcją numer 2. Czyli za jakiś czas zmiana znaku i systemu identyfikacji, wtedy może to wynieść 300-800tyś zł. Czy kresy muszą być zawsze w du*** z myśleniem?? pozdrawiam serdecznie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bzdura. Projekty słabe a my mamy wybierać , jako laik mogę stwierdzić, że to brzydkie jest. Wybieram nic!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno wybrać coś z niczego.... popieram wybranie opcji - ŻADNA. Myślę że da się zrobić o wiele lepszy projekt loga, który będzie bardziej reprezentatywny. Te są co najwyżej na miarę lotniska dla awionetek na polu w miejscowości Dys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy pszenno - buraczani świdniczanie ! Już zaczynacie kłapac dziobami ? G**** nas wszystkich obchodzi jakie jest Wasze zdanie na temat tych projektów i tak ostateczna decyzja bedzie nalezała do Zbigniewa Chmielewskiego z Zakładu Public Relations Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Tak wiec, gońcie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu 'lublin' jak to jest lotnisko w swidniku??!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada. Stworzyć konkurs otwarty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brałem udział w konkursie (jako firma). Oto nasza propozycja, jedna z dwóch zaprezentowanych komisji: www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Sosinska_pl' date='6.12.2009, 22:40:55' post='202957'] Brałem udział w konkursie (jako firma). Oto nasza propozycja, jedna z dwóch zaprezentowanych komisji: www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html [/quote/] Czemu nie możemy na to logo głosować? Jest znacznie lepsze od wszystkiego co nam tu przedstawiono!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loga kompletnie nie trafione !!!! Nie ma z czego wybierać te propozycje są żenujące! Stwórzcie otwarty konkurs a nie napychacie kieszenie kasa firmy które dając takie propozycje tylko się pogrążyły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jako grafik i człowiek żywo interesujący się projektowaniem uważam iż projekty które zostały wybrane, nie tylko są niepoprawne projektowo, ale co chyba ważniejsze oszpecą tak wspaniały projekt lotniska które można śmialo powiedzieć będzie najlepiej wyglądającym lotniskiem w Polsce. Żaden z przedstawionych znaków nie posiada jakości dorównującej samemu obiektowi. Wiem jak wygląda praca projektanta i wiem tez ze zawsze można wytknąc cudze błędy, ale są granice dobrego projektowania i tutaj zostały one przekroczone. Z żalem stwierdzam iż po raz kolejny pokażemy iż do dobrego produktu potrafimy przylepić złą etykietę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...