Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybieramy logo dla lotniska w Świdniku

Utworzony przez Garf, 7 grudnia 2009 r. o 09:22 Powrót do artykułu
Gdzie oni tam bociana widzą. To raczej jakaś satelita. Z tego portu to raczej promy kosmiczne nie będą startować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro już panuje moda, aby coś się kręciło w temacie, to chciałbym nieśmiało zgłosić moją propozycję, aby pierwszy autobus na lotnisko miał wyjazd zaplanowany na 6.43. W dni świąteczne można przesunąć na 6.44. Podłogi w tych autobusach powinny mieć wzór w kratki, a nie paski pionowe lub poziome.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kulawy bocian wygrywa ---do kulawego lotniska pasuje jak ulał!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 logo - dumnie niczym "Los Angeles Airport" buehehehe tylko z jakimś lobbbingiem gejowskim 2 logo - niezwykle nowoczesne - podobnie jak i pewnie przyszłe lotnisko 3 yyyy - TO JEST LOGO????? buahahahahahahahahaha tak rysuje moja malutka córka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie przyjmie się logo z boćkiem. Nie dość że dużo ich u nas, to dodatkowo jestem prawie pewny, że przez dłuuugi czas nic nie będzie lądować i startować oprócz własnie bocianów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA MNIE PROJEKT LOTNISKO LUBLIN W SWIDNIKU TO KPINA!!!DROGI W LUBELSKIEM NAJGORSZE W UE!!,DOJAZD DO TAKICH OŚRODKÓW JAK RZESZÓW(LOTNISKO) I WARSZAWA (LOTNISKO )JEST POZNIŻEJ WSZELKICH STANDARTÓW I KRYTYKI, A NASZE MATOŁY, MOWA O LOKALNEJ WŁĄDZY FORSUJA BUDOWĘ LOTNISKA??...PRZECIEŻ TO ŚMIERDZI MEGA PRZEKRĘTEM!!!PAN MARSZAŁEK CHCE CHYBA NIEŹLE Z KOLEGAMI OBŁOWIĆ SIĘ NA KASIE NA TZW. LOTNISKO LUBLIN S.A. W METROPOLI ŚWIDNIK,CHA,CHA!!!??NIESTETY WSZYSTKO CO ROBIONE BYŁO PRZEZ NASZYCH "WSPANIAŁYCH" DECYDENTÓW W MIEŚCIE LUBLIN I WOJEWÓDZTWIE W OKRESEI 20 LAT DEMOKRACJI I KAPITALZIMU, TO KPINA I SZKODA GADAĆ!!!!DOPROWADZONO NASZ REGION DO KATASTROFY: EKONOMICZNEJ, KULTUROWEJ, INWESTYCYJNEJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SDE4444 napisał:
DLA MNIE PROJEKT LOTNISKO LUBLIN W SWIDNIKU TO KPINA!!!DROGI W LUBELSKIEM NAJGORSZE W UE!!,DOJAZD DO TAKICH OŚRODKÓW JAK RZESZÓW(LOTNISKO) I WARSZAWA (LOTNISKO )JEST POZNIŻEJ WSZELKICH STANDARTÓW I KRYTYKI, A NASZE MATOŁY, MOWA O LOKALNEJ WŁĄDZY FORSUJA BUDOWĘ LOTNISKA??...PRZECIEŻ TO ŚMIERDZI MEGA PRZEKRĘTEM!!!PAN MARSZAŁEK CHCE CHYBA NIEŹLE Z KOLEGAMI OBŁOWIĆ SIĘ NA KASIE NA TZW. LOTNISKO LUBLIN S.A. W METROPOLI ŚWIDNIK,CHA,CHA!!!??NIESTETY WSZYSTKO CO ROBIONE BYŁO PRZEZ NASZYCH "WSPANIAŁYCH" DECYDENTÓW W MIEŚCIE LUBLIN I WOJEWÓDZTWIE W OKRESEI 20 LAT DEMOKRACJI I KAPITALZIMU, TO KPINA I SZKODA GADAĆ!!!!DOPROWADZONO NASZ REGION DO KATASTROFY: EKONOMICZNEJ, KULTUROWEJ, INWESTYCYJNEJ!!!
Matołem to ty jesteś i to pierwszorzędnym....Do lotniska w Wawie jest dobry dojazd? Stuknij się w czoło... Lotnisko w Świdniku to świetny pomysł i powinno się zrobić wszystko, żeby powstało! Zrozum matole że taka inwestycja to wiele miejsc pracy, promocja dla biednego regionu... I naucz się pisać posty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brałem udział w konkursie (jako firma). Nasze propozycje przedstawione komisji PLL: http://www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html http://www.digart.pl/zoom/4694210/Logo_Lot...o_Lublin_2.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem szczerze, ze właśnie na tego rodzaju propozycje liczyłam... Proste, wyraziste, czytelne i nowoczesne. Podoba mi sie zwłaszcza drugi logotyp. Szkoda, że zostały odrzucone na rzecz projektów, z ktorych żaden moim zdaniem nie jest ciekawy i odpowiedni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni "Włodarze" mego miasta zajmijcie się rzeczową robotą a nie jakimś "g....m" Biała szybciej wybuduje (zaadoptuje) to lotnisko i nie ma potrzeby aby lotnisko było co 100km. tyle jest w stanie kazdy dojechać tylko droga musi być dobra. Zajmijcie się więc budową drogi szybkigo ruch w kierunku na Białą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kulawy bocian wygrywa ---do kulawego lotniska pasuje jak ulał!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... cholera przecież projekt "sosinska_pl" jest znacznie lepszy co za bezgustowcy zasiadali w komisji która wybierała projekt pod dalsze konsultacje. No chyba że ma to być nawiązanie do wsi jaką jest Lublin. .... a to przepraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako grafik uważam że projekty które zostały wybrane, nie tylko są niepoprawne projektowo, ale co chyba ważniejsze oszpecą tak wspaniały projekt lotniska które można śmialo powiedzieć będzie najlepiej wyglądającym lotniskiem w Polsce. Żaden z przedstawionych znaków nie posiada jakości dorównującej samemu obiektowi. Wiem jak wygląda praca projektanta i wiem tez ze zawsze można wytknąc cudze błędy, ale są granice dobrego projektowania i tutaj zostały one przekroczone. Z żalem stwierdzam iż po raz kolejny pokażemy iż do dobrego produktu potrafimy przylepić złą etykietę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE nie głosujcie na BOGA na tego BOCIANA, bo od razu kojarzy się z wiochą. Lotniskiem na wsi.... zresztą, śmieszne to logo - DOSŁOWNIE. BOCIAN..... też wymyślił.... Potem będą gadać, że do Lublina to tylko Bociany dolatują.... Ja głosowałem na 1 (logo FAMA). Ma klsaę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...