Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Olga napisał:
undefined napisał:
Żyje!!! Ludzie nie wypisujcie głupot! Jej stan jest krytyczny, ale żyje!!! Zajmijcie się sobą, a nie uśmiercaniem kogoś na siłę!!! Jest silna i niech walczy do końca! Wyniki się troszkę poprawiły. Naprawdę nie szukajcie sensacji. Dla rodziny to jest ogromna tragedia! Zamiast szukać i uśmiercać lepiej się pomódlcie, żeby dziewczyna przeżyła!
O co ty apelujesz ?O nie szukanie sensacji?Przecież oni  sami zrobili sensacje a my chcemy się dowiedzieć dlaczego tak się stało W końcu mieszkamy tam a nie wiadomo kto obok .więc przestań.Gdyby była mądra toby się z kinpms takim nie zadawała Ale swój do swego ciągnie.A ty widzę wszystko wiesz o wszystkich Nawet bzdury wypisywała,es na temat dr .Borkowskiego Dosłownie bzdury.Idz się lecz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można pisać na forum, ale nie wolno obrażać jak się nie zna faktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mimo ze nie znam dziewczyny , z calego serca zycze jej duzo ZDROWIA dla Niej i dla Jej rodziny. Szybkiego powrotu do zdrowia, cierpliwosci i wytrwalosci !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie wypisywałam na temat dr Borkowskiego!!! Skoro nie wiesz kto pisze dany komentarz to się nie udzielaj. I nie mów że oni to zrobili jeśli chodzi o sensację bo widocznie nie znasz faktów. To, że chłopak nie normalny nie znaczy że dziewczyna też! I ogarnijcie się ludzie bo to dla rodziny ogromna tragedia A Wy wcale takimi okroonymi komentarzami nie pomagacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano wczoraj o 23:21 Nic nie wypisywałam na temat dr Borkowskiego!!! Skoro nie wiesz kto pisze dany komentarz to się nie udzielaj. I nie mów że oni to zrobili jeśli chodzi o sensację bo widocznie nie znasz faktów. To, że chłopak nie normalny nie znaczy że dziewczyna też! I ogarnijcie się ludzie bo to dla rodziny ogromna tragedia A Wy wcale takimi okroonymi komentarzami nie pomagacie. nie musisz sie rejstrowac ale podpisac sie mozesz ,nawet x to lepsze niz pisac zupelnie anonimowy ,kazdy komentarz negowac ,i wykrecac sie ze nic nie pisałam,to bez sensu  piszesz ze faktow nikt nie zna?ty znasz tylko rozmumiem, piszesz ze oni tego nie zrobili ,ahaa,samo sie zrobiło piszesz ze ktos obraża dziewczyne,ze moze byc do odpowiedzialnosci pociagniety,hmmm  ale ty sama jego obrażasz pisze ze nie jest normalny wiec jak? jego tobie obrazac mozna a jej nikomu nie? pytanie kto ja obraża?to ze ktos napisał ze jest nieodpowiedzialna to obraza? to co piszesz jakos kupy sie nie trzyma ,piszesz cos nie do konca wiedzac co  nie sadze abys znała fakty piszac takie farmazony,(oni tego nie zrobili) to powiem ci jedno ZROBILI marlena to potwierdziła ,szczegołów nie bede pisał bo rodzina moze czytac a szczegoły sa przerazajace ,nieludzkie ,tyle w temacie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adak napisał:
Napisano wczoraj o 23:21       Nic nie wypisywałam na temat dr Borkowskiego!!! Skoro nie wiesz kto pisze dany komentarz to się nie udzielaj. I nie mów że oni to zrobili jeśli chodzi o sensację bo widocznie nie znasz faktów. To, że chłopak nie normalny nie znaczy że dziewczyna też! I ogarnijcie się ludzie bo to dla rodziny ogromna tragedia A Wy wcale takimi okroonymi komentarzami nie pomagacie. 
adak napisał:
    nie musisz sie rejstrowac ale podpisac sie mozesz ,nawet x to lepsze niz pisac zupelnie anonimowy ,kazdy komentarz negowac ,i wykrecac sie ze nic nie pisałam,to bez sensu       piszesz ze faktow nikt nie zna?ty znasz tylko rozmumiem,     piszesz ze oni tego nie zrobili ,ahaa,samo sie zrobiło     piszesz ze ktos obraża dziewczyne,ze moze byc do odpowiedzialnosci pociagniety,hmmm       ale ty sama jego obrażasz pisze ze nie jest normalny wiec jak?     jego tobie obrazac mozna a jej nikomu nie?     pytanie kto ja obraża?to ze ktos napisał ze jest nieodpowiedzialna to obraza?     to co piszesz jakos kupy sie nie trzyma ,piszesz cos nie do konca wiedzac co       nie sadze abys znała fakty piszac takie farmazony,(oni tego nie zrobili)     to powiem ci jedno ZROBILI marlena to potwierdziła ,szczegołów nie bede pisał bo rodzina moze czytac a szczegoły sa przerazajace ,nieludzkie ,tyle w temacie
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z Marla? Cos nowego wiadomo?....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież podobno jest w śpiączce to jak miałaby potwierdzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marlena to potwierdziła ciekawe w jaki sposób niby jak jest w śpiączce?! Ludzie zastanówcie się co wy piszecie... nie wypsujcie bredni. Przeczekajcie całą sytuację i poczekajcie na stanowisko prokuratury. Damian został przetransportowany w asyście policji do szpitala w Łęcznej, gdzie leży dziewczyna. Tam pilnuje to policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna jakieś informacje co do Marli? Bardzo sie martwimy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damian K nie miał przypadkiem działaloności Kacperos - handlował ubraniami? czy to inny człowiek..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby zgnił w wiezieniu. Mam nadzieję że go tam rowno zeszmacą. Zawsze były z nim problemy. Od lat szkolnych był głupim dzieckiem.  Tak bardzo szkoda tej dziewczyny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1) nie był a jest głupim dzieckiem. 2) w szkole był typem grubasa który pastwił się nad innymi- wiem bo chodziłem z nim do szkoly. 3) kto z kim przystaje..itd- wychowując się w towarzystwie jakie miał od najmłodszych lat nie ma co się dziwić że wyrosł na patola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W towarzystwie czyli jakim bo nie rozumiem? To byli gorsi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie czy stan  Marleny się porawia.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorszych nie było. Bo nawet ci z którymi się kolegował nawet w połowie nie byli i nie są tak pier.. jak on. Obecnie są to niegroźne pojaczki nic więcej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kunegunda napisał:
Marlena to potwierdziła ciekawe w jaki sposób niby jak jest w śpiączce?! Ludzie zastanówcie się co wy piszecie... nie wypsujcie bredni. Przeczekajcie całą sytuację i poczekajcie na stanowisko prokuratury. Damian został przetransportowany w asyście policji do szpitala w Łęcznej, gdzie leży dziewczyna. Tam pilnuje to policja
  jest w spiaczce farmakologicznej ,jak ja wyciagneli strazacy to był kontakt oraz kontakt był z nia jeszcze w szpitalu ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie może i tak, każdy z nich został na poziomie 16-letniego cwaniaczka, mimo tego że każdy już teraz jest po 30.. ale mówimy o czasach 16-17 lat temu, a wtedy wszystkie te jego ziomeczki to już była patola na Wschodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe Michałku na jakim Ty zostałeś poziomie...na poziomie chodzenia z mamą po deptaku, obecnie to nie każdy z nich został na poziomie 16 letniego cwaniaczka... Cwaniaczek to jestes ty i to niezły skoro wyjeżdżasz na kogoś anonimowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...