Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na S17. Fiat zderzył się z ciężarówką

Utworzony przez Paweł, 9 października 2012 r. o 13:32 Powrót do artykułu
Od kiedy to jest ekspresówka. Czyżby zostały już poustawiane znaki D-7 informujące o drodze ekspresowej? Z tego co wiem droga ta jest w budowie i zostanie oddana (być może) pod koniec roku. A może się mylę? Szanowny Panie(Pani) Redaktorze, proszę mnie poprawić, jeżeli się mylę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak S17 w powiecie świdnickim. Autor Cię nie poprawi, bo nie ma o tym pojęcia. Te redaktorki mają żenujący poziom wiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajezdza ten Krepiec! Panie wojcie bron pan mieszkancow przed masakra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Od kiedy to jest ekspresówka. Czyżby zostały już poustawiane znaki D-7 informujące o drodze ekspresowej? Z tego co wiem droga ta jest w budowie i zostanie oddana (być może) pod koniec roku. A może się mylę? Szanowny Panie(Pani) Redaktorze, proszę mnie poprawić, jeżeli się mylę.
Masz racje, Smerfie Wazniaku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta S-17 w pobliżu Krępca to tam gdzie są te kilometrowe korki i trzeba w nich zmarnować ponad godzinę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...