Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Świdniku: Jedna osoba trafiła do szpitala

Utworzony przez Gutek, 5 sierpnia 2011 r. o 11:56 Powrót do artykułu
Hubert, Ty się ogarnij... przecież to Klonowa, a nie Kamińskiego. Kamińskiego nie ma ani "z górki", ani znaku STOP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przecież Klonowa z Wyszyńskiego!!! Hubert skąd ty jesteś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam niedaleko, więc często korzystam z nowej ulicy Klonowej. Sama droga jest rewelacyjna, lecz to skrzyżowanie to jakieś nie porozumienie. Znak STOP niczego nie załatwia, ponieważ profil tego felernego skrzyżowania nie pozwala na dojrzenie samochodów często jadących z dużą prędkością ulicą Wyszyńskiego nawet przy zatrzymaniu. Zatrzymuję się za każdym razem, lecz to nie gwarantuje 100% pewności, że za chwilę nie będzie kraksy. Myślę, iż światła, które regulowałyby ruch załatwiłyby sprawę. Wiem, iż sygnalizacja sporo kosztuję lecz ludzkie życie jest ważniejsze. Pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obok lotniska rozbil sie samolot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Mieszkam niedaleko, więc często korzystam z nowej ulicy Klonowej. Sama droga jest rewelacyjna, lecz to skrzyżowanie to jakieś nie porozumienie. Znak STOP niczego nie załatwia, ponieważ profil tego felernego skrzyżowania nie pozwala na dojrzenie samochodów często jadących z dużą prędkością ulicą Wyszyńskiego nawet przy zatrzymaniu. Zatrzymuję się za każdym razem, lecz to nie gwarantuje 100% pewności, że za chwilę nie będzie kraksy. Myślę, iż światła, które regulowałyby ruch załatwiłyby sprawę. Wiem, iż sygnalizacja sporo kosztuję lecz ludzkie życie jest ważniejsze. Pozdrawiam,
Przesadzasz. Proponuję posiedzieć na ławce obok i poobserwować skrzyżowanie... myślę, że błędu nie popełnię jak powiem, że 70% kierowców nie zatrzymuje się na znaku STOP. Niektórzy nieco zwalniają, a potem zaraz gaz do podłogi. Razem z kierowcami jadącymi Wyszyńskiego z góry, znacznie przekraczajacymi dopuszczalną prędkość tworzy to niezłą mieszankę wybuchową, o czym przekonujemy się dość często.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" (...)Następnie uderzył w kierowcę mazdy, którego zepchnął na słup. Na miejsce przyjechała karetka, która do szpitala zabrała kierowcę samochodu dostawczego. Kierującemu mazdą nic się nie stało." Twarrrrrdy gość z tej mazdy, szacun.;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hubertowi tak się sppieszyło, żeby być pierwszym że z wrażenia coś si poknociło. Po pierwsze jak już inni zauważyli to Klonowa nie Kamińskigo a po drugie to nikt żadnego słupa nie powalił. W każdym razie nie kierowcy. W okolicy skrzyżowania leżało jeszcze kilka słupów ... poprostu są wymieniane słupy oświetleniowe ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 napisał:
" (...)Następnie uderzył w kierowcę mazdy, którego zepchnął na słup. Na miejsce przyjechała karetka, która do szpitala zabrała kierowcę samochodu dostawczego. Kierującemu mazdą nic się nie stało." Twarrrrrdy gość z tej mazdy, szacun.;D
może i twardy ale najlepiej po wypadu żeby zabrała karetka albo żeby zgłosić się do lekarza zaraz po zdarzeniu bo potem mogą być problemy z ubezpieczeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile tych wypadków już tam sie wydarzyło od otwarcia Klonowej od listopada ? Chyba kilkadziesiąt ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ma ktoś informacje o wczorajszym wypadku na Niepodległości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...