Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tez byłam swiadkiem wypadku i rowniez stwierdzam,ze ta kobieta weszla juz na przejscie, gdy ten chlopak z daleka zobaczyl ja i zaczal hamowac, ale mysle ze jak by jechal wolniej na pewno by Ta kobieta teraz zyla. Jechal za szybko to fakt... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga hamowania 33,8 ...Apel do pieszych!!! Nie myślcie że jestescie świetymi krowami i ze skoro macie niby pierwszenstwo to mozecie sobie wchodzic kiedy Wam sie podoba... Nie wiem jak było w przypadku tej Pani ale osobiscie bylam swiadkiem jak ktos ostentacyjnie włazi na przejscie zeby pokazac jaki to jest odwazny i "mięski" czy nie wiem co (pozdrawiam przy okazji pana ktory mi wtargnal rok temu na jezdnie ) Ja jadac 60 wyhamowałam jednak Pan za mna nie zdązył i tym sposobem stalam sie posiadaczka pierwszego na swiecie S8 w wersi coupe ;)Oczywiscie zacierałam rączki na mysl o wyplacie odszkodowania ale w gaciach mialam pełno bo pomimo iz wyhamowalam samochod jadacy za mna pchał mnie tak ze lecialam wprost na pieszych na kolejnym przejsciu ;/ Zgroza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
a co za przeproszeniem słoń? słup? ufo? czy może jeszcze coś innego. "Kobietę potraciła mazda, kierowana przez 22-latka." Daj spokój z takimi "usługami".
W pierwszej wersji artykułu na wstępie dziennikarzyna zamiescił zdanie: "Mazda potrąciła pieszą". A dopiero w dalszej części: "Mazda kierowana ...". Nie zabieraj głosu, jak nie zbadasz sprawy SOLIDNIE. A poza tym, staraj się bardziej subtelnie odpisywac, bo widac jak byk, że pracujesz w DzW lub dają ci drobna kasę (na waciki) za pochlebne wpisy na forum. Miernoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga hamowania 33,8 ...Apel do pieszych!!! Nie myślcie że jestescie świetymi krowami i ze skoro macie niby pierwszenstwo to mozecie sobie wchodzic kiedy Wam sie podoba... Nie wiem jak było w przypadku tej Pani ale osobiscie bylam swiadkiem jak ktos ostentacyjnie włazi na przejscie zeby pokazac jaki to jest odwazny i "mięski" czy nie wiem co (pozdrawiam przy okazji pana ktory mi wtargnal rok temu na jezdnie ) Ja jadac 60 wyhamowałam jednak Pan za mna nie zdązył i tym sposobem stalam sie posiadaczka pierwszego na swiecie S8 w wersi coupe ;)Oczywiscie zacierałam rączki na mysl o wyplacie odszkodowania ale w gaciach mialam pełno bo pomimo iz wyhamowalam samochod jadacy za mna pchał mnie tak ze lecialam wprost na pieszych na kolejnym przejsciu ;/ Zgroza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tej Pani Ja czasem widzę jak pod moim blokiem jeżdżą samochody z 40-50 km/h - normalnie aż mi się coś robi... Sam ja gdzieś jadę to widzę jak Ci piesi przechodzą przez ulicę, nie patrzą tylko idą... Też barak mi słów... Jedno jest pewne że kierowy jak i piesi powinni zachować ostrożność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
Droga hamowania 33,8 ...Apel do pieszych!!! Nie myślcie że jestescie świetymi krowami i ze skoro macie niby pierwszenstwo to mozecie sobie wchodzic kiedy Wam sie podoba... Nie wiem jak było w przypadku tej Pani ale osobiscie bylam swiadkiem jak ktos ostentacyjnie włazi na przejscie zeby pokazac jaki to jest odwazny i "mięski" czy nie wiem co (pozdrawiam przy okazji pana ktory mi wtargnal rok temu na jezdnie ) Ja jadac 60 wyhamowałam jednak Pan za mna nie zdązył i tym sposobem stalam sie posiadaczka pierwszego na swiecie S8 w wersi coupe ;)Oczywiscie zacierałam rączki na mysl o wyplacie odszkodowania ale w gaciach mialam pełno bo pomimo iz wyhamowalam samochod jadacy za mna pchał mnie tak ze lecialam wprost na pieszych na kolejnym przejsciu ;/ Zgroza...
A kogo to obchodzi jaki masz samochód??? WOW! Super! Gratuluję! ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Jechal na 100% za szybko. Droga hamowania wynosila 35 metrow,
35m hamowania toż to musiał pocinac ze 100/h wcale się nie dziwie ze tak to się skończyło ale na racła tak jeżdżą policja powinna częściej robić pomiary prędkości na tej ulicy podejrzewam ze ta pani na pewno nie wtargnęła na przejście pewnie zobaczyła ze daleko jest pojazd stwierdziła ze zdąży niestety nie oceniła z jaka prędkością się porusza pojazd i stało się fakt faktem ze kierowcy jeżdżą szybko ale i piesi są nie ostrożni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna napisał:
tez byłam swiadkiem wypadku i rowniez stwierdzam,ze ta kobieta weszla juz na przejscie, gdy ten chlopak z daleka zobaczyl ja i zaczal hamowac, ale mysle ze jak by jechal wolniej na pewno by Ta kobieta teraz zyla. Jechal za szybko to fakt... [*]
Jeśli widziałaś ten wypadek i twierdzisz że jesteś świadkiem czego nie zgłosisz się na policje ? Tyle było ludzi przy tym wypadku a w rzeczywistości nie było nikogo, było więcej ludzi którzy się "gapili" niż świadków którzy mogą pomóc w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cywilizowanym kraju nieznany jest przypadek "wtargniecia na przejscie". W Anglii czy Reichu kierowca widzacy pieszego w poblizu krawężnika przy przejsciu zatrzymuje sie powoli (nie strasząc piezszego). To dlatego, że oni tam przyzwyczajeni są do ruchu samochodowego od lat, a nie przesiedli sie kilka lat temu z kobyły do BMW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda kierowcy znam chłopaka jest w porządku napewno przeżywa teraz i jest w szoku .On tego nie chciał napewno kobieta wyszła na przejście niespodziewanie ...Współczuje jednej i drugiej rodzinie ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
Droga hamowania 33,8 ...Apel do pieszych!!! Nie myślcie że jestescie świetymi krowami i ze skoro macie niby pierwszenstwo to mozecie sobie wchodzic kiedy Wam sie podoba... Nie wiem jak było w przypadku tej Pani ale osobiscie bylam swiadkiem jak ktos ostentacyjnie włazi na przejscie zeby pokazac jaki to jest odwazny i "mięski" czy nie wiem co (pozdrawiam przy okazji pana ktory mi wtargnal rok temu na jezdnie ) Ja jadac 60 wyhamowałam jednak Pan za mna nie zdązył i tym sposobem stalam sie posiadaczka pierwszego na swiecie S8 w wersi coupe ;)Oczywiscie zacierałam rączki na mysl o wyplacie odszkodowania ale w gaciach mialam pełno bo pomimo iz wyhamowalam samochod jadacy za mna pchał mnie tak ze lecialam wprost na pieszych na kolejnym przejsciu ;/ Zgroza...
Mając S8 cieszyć się z odszkodowania? Fajne auto, ale coś mi się wydaje że nie stać cię na taki samochód. Więc dam radę. Sprzedaj i kup coś mniejszego, może peugeota 206?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za chłopak??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
A kogo to obchodzi jaki masz samochód??? WOW! Super! Gratuluję! ...
Żal dupkę ściska, ze jezdzisz żółtkiem?:] chodzi o fakt ze z sedana zrobił sie hatchback ale ty nawet nie masz pojecia co to jest..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
papier napisał:
Mając S8 cieszyć się z odszkodowania? Fajne auto, ale coś mi się wydaje że nie stać cię na taki samochód. Więc dam radę. Sprzedaj i kup coś mniejszego, może peugeota 206?
To źle Ci sie wydaje Nie napisalam pzreciez ze Ska jest z 2009 czy 2011roku Rocznik 98 mozna wyrwac w cenie peugeota 206 ;] alez tu zazdosnikow widze wielu... A chodzilo mi tylko o fakt ze z taka predkoscia gosc mi wjechal ze z sedana zrobil sie hatchback Prosze czytac miedzy wierszami Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
To źle Ci sie wydaje Nie napisalam pzreciez ze Ska jest z 2009 czy 2011roku Rocznik 98 mozna wyrwac w cenie peugeota 206 ;] alez tu zazdosnikow widze wielu... A chodzilo mi tylko o fakt ze z taka predkoscia gosc mi wjechal ze z sedana zrobil sie hatchback Prosze czytac miedzy wierszami Pozdrawiam
I mam prawo sie cieszyc bo za wyplacone odszkodowanie wynioslo wiecej niz zaplacilam za auto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję temu mlodemu chłopakowi, znając życie to baba weszła mu na pasy...Ludzie!W Świdniku co 5 metrów sa przejscia dla pieszych?I po co ja sie pytam?Jeśli przechodzicie przez pasy to NIE PCHAJCIE SIĘ NA CHAMA I ZACHOWAJCIE OSTROŻNOŚĆ!!!Jeden nieszczęśliwy wypadek zrujnuje życie chlopakowi, bo nie chcialo się pewnie paniusi poczekać tych kilku sekund!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechał szybko i bezpiecznie. Wszyscy tak potrafimy. Szerokiej drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kaśki: Pieszy ma zawsze pierwszeństwo,a tym bardziej na przejściu, gdyby ten chłopak jechał z dozwoloną prędkością to by ta biedna kobieta być może była tylko potłuczona,na pewno nie straciła by życia.ale pewnie jechał z dużą prędkością ,może sobie jeszcze rozmawiał przez telefon. mam nadzieje że pójdzie siedzieć..... będzie mniej wariatów na drodze..... PIESZY NA PRZEJŚCIU MA ZAWSZE PIERWSZEŃSTWO!!!!!!!!i niech ktoś nie pisze że sie pchają na przejściu,na pewno by tak ktoś nie pisał gdyby to np. jego/jej matka była tym pieszym.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
Żal dupkę ściska, ze jezdzisz żółtkiem?:] chodzi o fakt ze z sedana zrobił sie hatchback ale ty nawet nie masz pojecia co to jest..
Żółtkiem nie jeżdżę i cały sens mojej wypowiedzi w tym, że nie ważne czym się jeździ. A wystarczyło napisać, że z samochodu sedan zrobił Ci coupe/hatchback. Ale widzę, że chęć pochwalenia się marką i modelem jest silniejsza od Ciebie. Na tym kończę swoją wypowiedź, bo dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu - reprezentujesz nieco inny poziom wypowiedzi niż ja. I nie wiem czemu od razu zakładasz, że nie wiem co to hatchback i że jeżdżę żółtkiem, ale to Twoja sprawa. Chciałam tylko dać Ci do zrozumienia, że stan posiadania nie jest w życiu najważniejszy. Nie chciałam urazić Ciebie jako osoby (co Ty zrobiłaś w moim kierunku). Kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karina napisał:
do kaśki: Pieszy ma zawsze pierwszeństwo,a tym bardziej na przejściu, gdyby ten chłopak jechał z dozwoloną prędkością to by ta biedna kobieta być może była tylko potłuczona,na pewno nie straciła by życia.ale pewnie jechał z dużą prędkością ,może sobie jeszcze rozmawiał przez telefon. mam nadzieje że pójdzie siedzieć..... będzie mniej wariatów na drodze..... PIESZY NA PRZEJŚCIU MA ZAWSZE PIERWSZEŃSTWO!!!!!!!!i niech ktoś nie pisze że sie pchają na przejściu,na pewno by tak ktoś nie pisał gdyby to np. jego/jej matka była tym pieszym.....
Jednak nie zaprzeczysz, że niektórzy nie mają wyobraźni, szczególnie, jeśli sami nie są kierowcami. Gdy są trudne warunki pogodowe (wieczorna pora + deszcz + oślepiające światła samochodów jadących z naprzeciwka czy mocne słońce) nawet jadąc przepisową prędkością raz, że ciężko kogoś dotrzec, dwa, że w trakcie deszczu droga hamowania jest nieco inna. Ale niektrórzy mimo to, wchodzą na przejście, bo uważają, że kierowca ich widzi i wyhamuje. A niestety nie zawsze tak jest. I uważam, że nie na miejscu jest tutaj oskarżanie chłopaka, że jechał zbyt dużą prędkością, jeśli Cię przy tym nie było i nie widziałaś całej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...