Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a napisał:
Żółtkiem nie jeżdżę i cały sens mojej wypowiedzi w tym, że nie ważne czym się jeździ. A wystarczyło napisać, że z samochodu sedan zrobił Ci coupe/hatchback. Ale widzę, że chęć pochwalenia się marką i modelem jest silniejsza od Ciebie. Na tym kończę swoją wypowiedź, bo dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu - reprezentujesz nieco inny poziom wypowiedzi niż ja. I nie wiem czemu od razu zakładasz, że nie wiem co to hatchback i że jeżdżę żółtkiem, ale to Twoja sprawa. Chciałam tylko dać Ci do zrozumienia, że stan posiadania nie jest w życiu najważniejszy. Nie chciałam urazić Ciebie jako osoby (co Ty zrobiłaś w moim kierunku). Kropka.
Uuuu i bidulka sie obraziła Gdybys nie zazdroscila to na takie bzdury bys nie zwracala uwagi no ale masz racje Reprezentujemy nieco inne płaszczyzny więc nie ma sensu sie dłużej spierac zwlaszcza ze temat forum dotyczy czego innego a nie tego kto jezdzi żółtkiem :] Kropka nad i....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuleczka napisał:
Szkoda kierowcy znam chłopaka jest w porządku napewno przeżywa teraz i jest w szoku .On tego nie chciał napewno kobieta wyszła na przejście niespodziewanie ...Współczuje jednej i drugiej rodzinie ...........
Je..bnij się w łeb. Koleś nie miał prawka, nie miał przebadanego auta i wcześniej był zatrzymywany za brak uprawnień których nigdy nie miał. Info z KWP Świdnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mieszkalem tam 25 lat i do tej pory sie dziwie ze nie zastosowano tam najprostszego srodka czyli progu zwalniajacego przeciez od ronda z venusa jest ile metrow do przejscia? musial naprawde rozbujac swoj samochod kierowca prawda? jezeli kobieta wyszla pod pojazd a on jechal z przepisowa predkoscia to coz on mogl zrobic? absolutnie nic ale jak przekroczyl predkosc chocby o 10 km niech gnije w wiezieniu bo to bylo zabojstwo z premedytacja czyli 15 lat najmniej Teraz jak przyjezdzam do Swidnika na wakacje i chce przejsc do Elki lub Aldika to naprawde trzeba postac na przejsciu dobre 2 minuty zeby mozna w miare bezpiecznie przejsc Tu gdzie mieszkam teraz to jest normalne co napisze kobieta szla z wozkiem i byla jakies 10 mtr od przejscia kierowca to widzial i zatrzymal sie zanim ona doszla do przejscia a u nas? prawdziwy dziki zachod szczegolnie jak chcesz przejsc od strony rotacyjnego do venusa 1 z 10 aut zatrzymuje sie zeby przepuscic pieszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak nie wiecie i nie znacie przebiegu wypadku to nie piszcie głupot. Ta kobieta schodziła już z przejścia dla pieszych, na lewym pasie zatrzymał się inny pojazd aby przeszła i zaczęła przechodzić do potrącenia doszło na prawym pasie.To chyba wina ewidentna kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak nie pójdzie siedzieć wiec sie tak nie pultajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
Teraz jak przyjezdzam do Swidnika na wakacje i chce przejsc do Elki lub Aldika to naprawde trzeba postac na przejsciu dobre 2 minuty zeby mozna w miare bezpiecznie przejsc
A co ci się stanie że zaczekasz święta krowo? Samochód może zatrzymać się i zaczekać a pieszy nie może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Je..bnij się w łeb. Koleś nie miał prawka, nie miał przebadanego auta i wcześniej był zatrzymywany za brak uprawnień których nigdy nie miał. Info z KWP Świdnik
a od kiedy w Świdniku jest KWP ja wiem ze jest KPP ale zeby bylo WOJEWODZKA???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karina napisał:
do kaśki: Pieszy ma zawsze pierwszeństwo,a tym bardziej na przejściu, gdyby ten chłopak jechał z dozwoloną prędkością to by ta biedna kobieta być może była tylko potłuczona,na pewno nie straciła by życia.ale pewnie jechał z dużą prędkością ,może sobie jeszcze rozmawiał przez telefon. mam nadzieje że pójdzie siedzieć..... będzie mniej wariatów na drodze..... PIESZY NA PRZEJŚCIU MA ZAWSZE PIERWSZEŃSTWO!!!!!!!!i niech ktoś nie pisze że sie pchają na przejściu,na pewno by tak ktoś nie pisał gdyby to np. jego/jej matka była tym pieszym.....
pieszy musi myśleć za kierowce a kierowca za pieszego we dwójkę musza uważać i być ostrożnym a starsze panie bardzo lubią wchodzić na ulice nie patrząc czy coś jedzie czy nie bo przecież się zatrzyma a nie myślą ze samochód to tylko maszyna i nie zawsze się zatrzyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
ja mieszkalem tam 25 lat i do tej pory sie dziwie ze nie zastosowano tam najprostszego srodka czyli progu zwalniajacego przeciez od ronda z venusa jest ile metrow do przejscia? musial naprawde rozbujac swoj samochod kierowca prawda? jezeli kobieta wyszla pod pojazd a on jechal z przepisowa predkoscia to coz on mogl zrobic? absolutnie nic ale jak przekroczyl predkosc chocby o 10 km niech gnije w wiezieniu bo to bylo zabojstwo z premedytacja czyli 15 lat najmniej Teraz jak przyjezdzam do Swidnika na wakacje i chce przejsc do Elki lub Aldika to naprawde trzeba postac na przejsciu dobre 2 minuty zeby mozna w miare bezpiecznie przejsc Tu gdzie mieszkam teraz to jest normalne co napisze kobieta szla z wozkiem i byla jakies 10 mtr od przejscia kierowca to widzial i zatrzymal sie zanim ona doszla do przejscia a u nas? prawdziwy dziki zachod szczegolnie jak chcesz przejsc od strony rotacyjnego do venusa 1 z 10 aut zatrzymuje sie zeby przepuscic pieszych
Nie wiesz jak teraz się czuje ten chłopak, w dniu wypadku był załamany i cały blady on wie co zrobił ale tej kobiecie nie zwróci się życia a chłopak i tak ma moralniaka życiowego ciekawe jak Ty potracił tak kobietę i ktoś by tak Ci życzył to pewnie nie było by Ci milo. Chłopak jest młody ma cale życie przed sobą o tym będzie pamiętać cale życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadek.. napisał:
Nie wiesz jak teraz się czuje ten chłopak, w dniu wypadku był załamany i cały blady on wie co zrobił ale tej kobiecie nie zwróci się życia a chłopak i tak ma moralniaka życiowego ciekawe jak Ty potracił tak kobietę i ktoś by tak Ci życzył to pewnie nie było by Ci milo. Chłopak jest młody ma cale życie przed sobą o tym będzie pamiętać cale życie.
Uniewinnić bo biedactwo było blade i załamane i wie co zrobiło i będzie miało moralniaka do końca życia, a tej kobiecie i tak ukaranie go życia nie zwróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten biedny załamany chłopak był wielokrotnie zatrzymywany za jazdę bez uprawnień. W momencie wypadka nadal ich nie miał, a co więcej posiadany przez niego samochod nie miał badań i ubezpieczenia. Pójdzie biedactwo siedzieć na parę ładnych latek...... to zmądrzeje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś nie myśli niech idzie siedzieć na 15 latek... bez prawka, bez OC,bez przeglądu i bez mózgu !!! tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweł napisał:
Ten biedny załamany chłopak był wielokrotnie zatrzymywany za jazdę bez uprawnień. W momencie wypadka nadal ich nie miał, a co więcej posiadany przez niego samochod nie miał badań i ubezpieczenia. Pójdzie biedactwo siedzieć na parę ładnych latek...... to zmądrzeje
To może był załamany że zepsuł mazdę Oddać mu nową mazdę i dołożyć na paliwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi maksymalnie 8 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadek.. napisał:
Jeśli widziałaś ten wypadek i twierdzisz że jesteś świadkiem czego nie zgłosisz się na policje ? Tyle było ludzi przy tym wypadku a w rzeczywistości nie było nikogo, było więcej ludzi którzy się "gapili" niż świadków którzy mogą pomóc w tej sprawie.
Ty mądralo, a skąd Ty możesz widzieć jakie ja kroki w tej sprawie zrobiłam? Gapie jak gapie, są-będą i tak już zostanie. A ty tym gapiem nie byłeś? Ps. Po uderzeniu zaraz chwile byla już karetka, ta kobieta była przytomna, nie trzeba było reanimować, zmarła 2 godziny po wszystkim w szpitalu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŚLI BYŁEŚ KIEDYKOLWIEK POSZKODOWANY( LUB KTOŚ Z TWOJEJ RODZINY )W WYPADKU KOMUNIKACYJNYM DZWOŃ 531 000 830. GWARANTUJĘ WYSOKIE ODSZKODOWANIA. SZCZEGÓŁY PODAM PRZEZ TEL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1_m napisał:
JEŚLI BYŁEŚ KIEDYKOLWIEK POSZKODOWANY( LUB KTOŚ Z TWOJEJ RODZINY )W WYPADKU KOMUNIKACYJNYM DZWOŃ [***]. GWARANTUJĘ WYSOKIE ODSZKODOWANIA. SZCZEGÓŁY PODAM PRZEZ TEL
Dzwonić do spamera w środku nocy i zasypać go sms-ami
Ostatnio edytowany 16 sierpnia 2011 r. o 12:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) napisał:
a od kiedy w Świdniku jest KWP ja wiem ze jest KPP ale zeby bylo WOJEWODZKA???????
Informacja Komendy Wojewódzkiej: http://######kwp.lublin.pl/index.php?action=headquarters&id_pg=100&action_id=5186 Facet powinien zgnić w więzieniu. Jazda niesprawnym samochodem bez uprawnień, w dodatku nie pierwszy raz w życiu. To jest zabójca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dzwonić do spamera w środku nocy i zasypać go sms-ami
JA CHCE POMÓC A NIE SPAMOWAĆ, POMYŚL ZANIM COŚ NAPISZESZ. SA SYTUACJE KIEDY CZŁOWIEK MA WYPADEK I NIE MOZE PRACOWĆ A W TYM CZASIE RODZINA JEGO NIE MA ZA CO ŻYĆ. WIĘC CHYBA JAKIEŚ ŚRODKI BY SIĘ PRZYDAŁY. PRAWDA??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1_m napisał:
JA CHCE POMÓC A NIE SPAMOWAĆ, POMYŚL ZANIM COŚ NAPISZESZ. SA SYTUACJE KIEDY CZŁOWIEK MA WYPADEK I NIE MOZE PRACOWĆ A W TYM CZASIE RODZINA JEGO NIE MA ZA CO ŻYĆ. WIĘC CHYBA JAKIEŚ ŚRODKI BY SIĘ PRZYDAŁY. PRAWDA??????
Pomóc Co za bezczelność. Zasypmy spamera sms-ami i telefonami w środku nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...