Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a może Bruksela-Charleroi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coventry mam dosc latania ryanem do birmingham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za wizzaaaaarrrrrr!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dublin ,Cork, tyle ludzi pracuje w Irlandii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to do Tahiti, bo ile można latać na te Seszele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym Glasgow,i pewnie inni moi znajomi też:)raz w miesiącu można by odwiedzić rodzinne miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w kosmos byście przypadkiem nie chcieli polecieć? Wszystkie tanie linnie lotnicze nie będą latać bez zachety finansowej. Wyspy Kanaryjskie, raj turystyczny, lataja tam tanie linnie lotnicze, ale każda wyspa dopłaca do kazdego biletu lotniczego, a oprócz tego linia dostaje extra kasę za to, że chce tam latać. Buraczany raj turystyczny jakim jest lubelskie ( bez obrazy za buraczany) nie stac na jakikolwiek dopłaty, nie stać nawet na utrzymanie lotniska, ba nie stac na jego wybudowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja latam do Hiszpanii, głosuję za Madrytem albo Teneryfą! Co Wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Holandia (Eindhoven) i Belgia (Charleroi)! Trzeba pamietac o tym, ze tanimi liniami lataja nie tylko Polacy do pracy przy zmywaku itp w UK i opiekunki starszych pań we Włoszech, ale tez cale tlumy Holendrow, Belgow itp. dla ktorych Lubelszczyzna to dziewiczy teren.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już lecim: http://lublin-airport.info/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W lecie do Splitu. Do Sztokholmu rownez bardzo chetnie.
W lecie to także może jakieś lociki do Popradu na Słowacji. Ciekawe ile szybciej dałoby radę postawić nogę w Tatrach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja poprosze swidnik-edenburgh , edenburgh-swidnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehehehe... i jak wygląda teraz prezes Portu Lotniczego Lublin, który jakiś czas temu buńczucznie zapowiadał, że z tanimi liniami nie będzie rozmawiał, albo jeśli już to w ostateczności? Czyżby nastąpiła ostateczność? A to Lublin właśnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z poprzednikiem, loty do Holandii sa jak najbardziej popularne, do Wawy jest drogo wiec mam nadzieje ze postanowia o utworzeniu tego polaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ravajas napisał:
hehehehehe... i jak wygląda teraz prezes Portu Lotniczego Lublin, który jakiś czas temu buńczucznie zapowiadał, że z tanimi liniami nie będzie rozmawiał, albo jeśli już to w ostateczności? Czyżby nastąpiła ostateczność? A to Lublin właśnie...
no prezes mówił coś jeszcze o milionie pasażerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja prosze o polaczenie Swidnik - Dortmund, nie musialbym wcale auta ruszac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę pomyśleć o lotach do Boloni.Tutaj pracuje bardzo dużo ludzi z Lubelszczyzny. Teraz musimy latać z Krakowa, Katowic lub Warszawy. dziekujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę pomyśleć o lotach do Boloni.Tutaj pracuje bardzo dużo ludzi z Lubelszczyzny. Teraz musimy latać z Krakowa, Katowic lub Warszawy. dziekujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.gowork.pl/opinie_firma,663886
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo osób podróżuje do Mediolanu i jego okolic.Jeśli lotnisko Świdnik ,,chce'' zarobić powinno uwzględnić ten kierunek.Najlepiej na Port Lotniczy MALPENSA lub ostatecznie BERGAMO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...