Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zastępca burmistrza z urzędu do szkoły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 maja 2016 r. o 15:38 Powrót do artykułu
Wielu samorządowców powinno trafić do szkoły, ale z powodu braku kwalifikacji niezbędnych do sprawowania funkcji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ten sam pan, który pracował kiedyś w prywatnym liceum? Jeśli tak to dobrze, że wraca do tego zawodu. Uczył moje dziecko i młodzi ludzie mają dobre wspomnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Szydło będzie b. dobrym dyrektorem. Moje gratulacje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robią miejsce dla Michała Piotrowicza przyszłego kandydata na kandydata ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to się stało że z-zastępca burmistrza został dyrektorem szkoły ,czyżby likwidacja stanowiska w urzędzie miejskim nastąpiła?A Może nie ,ciekawe że takie miasto świdnik przez bardzo długi okres musi utrzymywać aż trzech bo jeden i zastępca nie mogli ogarniać swoich obowiązków w tak bardzo wielkim miescie gdzie mieszka zaledwie 40 tys mieszkańców.Strach pomyślec jak świdnik by miał ponad 400 tys to ilu zastępców burmistrza by było 20 a może 30 ?Czemu pan zastępca nie złożył dokumentów na pracę jako nauczyciel czyżby nie miał awansu zawodowego nauczyciela ?Wynagrodzenie mu nie odpowiada jako nauczyciel tylko woli posadke jako dyrektor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys sie mowilo .. kto to jest nauczyciel? - to taki czlowiek, ktory nic nie umie oprocz uczenia dzieci ..., a kto to jest dyrektor szkoly ? - to taki czlowiek, ktory nawet tego nie potrafi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów "wyszło szydło z worka", ale to "dobra zmiana" pisuarów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrowicz??? wystarczy zobaczyc co pREZES Piotrowicz w TBS-ie zrobił - NIC - masakra - żeby nawet piaskownicy nie było ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrowicz nic nie zrobi bo on czeka tylko na lepszą posadkę i nie ma zamiaru w tym tebeesie sie o nic starać. Kasa na konto wpływa i to jest najwazniejsze, a ludzie którzy to opłacają ( ci któży płaca czynsze ) mozna nzwać sponsortami PIsiorków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak jak piszesz - podwyżki co rok lub dwa razy do roku a inwestycji brak, grzyby na ścianach, patologia dookoła. Jedni nie płacą wogóle i nie ma na nich bata a inni muszą płacić wygórowane stawki. Gdzie tu sprawiedliwość??? Gdzie prawo i sprawiedliwość ??? Kurde jeszcze kod z obrazka do zalogowania wygenerowało mi " cloaking" - masakra - odzwierciedlenie piotrowiczów itp, itd, etc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak kręci się światek świdnickiej kolegiaty... koleś kolesiowi kolesiem... nadmieniam, że jestem prawicowcem i mnie to mierzi, ta świdnicka grupa trzymająca władzę, nic się nie różnicie od komuchów i POpaprańców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, DOBRA ZMIANA dotknęła stanowiska dyrektora Przedszkola Nr 3. BRAWO! Nareszcie skończy sie temat (...) na forum. Gratulacje dla nowej pani dyrektor. A reszte za twarz i do roboty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on się nadaje na dyrektora jak ja do baletu! a czemu nie na nauczyciela tylko Dyrektora...? w myśl tej frazy..." mój mąż jest z zawodu dyrektorem..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...