Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
70tys!? A co ze szpitalami, szkołami, potrzebującym? Na takie głupoty to się wszystko znajdzie. Niech ptaki mają na czym siadać i srac 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna banda oszołomów powołanie poczuła. a projekt naprawdę "miszczoski", bardziej odpustowego ochydztwa w życiu nie widziałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ich stac niech stawiają, wg mnie to debilizm bo mozna by bylo takie pieniadze przeznaczyc na szczytny cel. noz mentalnosc mocherów jest jaka jest, jeszcze pomnik rydzyka j...cie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobcie zbiorke na domy pomocy, domy alberta - nie macie na co kasy wydawac?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha, smoleńskie sieroty po Pi|Suarze :D Z was to są jaja dopiero :D Nie ma drugich takich ufoludków w kraju, co wy :D Nadajaecie się do cyrku dziwactw, tyle wam powiem, smoleńskie sieroty :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh, do czego to dochodzi. Co ma wspólnego Smoleńsk ze Świdnikiem? Jak powstanie ten pomnik to ja proponuje, postawić jeszcze pomniki: Sikorskiego, Andersa, Maczka, Sosabowskiego, Piłsudskiego, Śmigłego-Rydza, Leopolda Lis-Kuli, Sobieskiego, księcia Poniatowskiego, Fieldorfa-Nila, Paderewskiego, Korfantego, a także Witosa. Jak szaleć to szaleć. ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a któż to wpadł na taki idiotyczny pomysł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postawmy go na środku placu i jeszcze ze dwóch żołnierzy obok, a co miesiąc zbiórka żeby na pensję dla nich uzbierać.. wstyd wstyd wstyd NIE CHCĘ TAKIEGO POMNIKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja. Nic mnie już chyba w życiu nie zdziwi. Ale jaja. :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydze sie, ze jestem ze Swidnika! To pewnie te nieroby z placu bolka i lolka wpadly na tak koszmarny pomysl! Swidnik to bastion pisuarow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chetnie wrzuce do tej skarbonki nawet dwa zlote pod warunkiem, ze bedzie to pomnik godny! Maly rycerz na wieeelkim koniu z Matka Boska pod lewa pacha i lanca pod prawa! Cugle zas powinien trzymac w zebach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chetnie wrzuce do tej skarbonki nawet dwa zlote pod warunkiem, ze bedzie to pomnik godny! Maly rycerz na wieeelkim koniu z Matka Boska pod lewa pacha i lanca pod prawa! Cugle zas powinien trzymac w zebach!
...a ten koń koniecznie po lewatywie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby pomnik miał następujący wizureunek. Dwa kartofle w miarę podobne do siebie z uwzględnieniem, że jeden kartofel jest martwy np. przy żywym kartoflu należy połozyć zieloną łodygę ziemniaczaną. Przy żywym kartoflu postawić bardzo silną ochronę, żeby ktoś go nie zrobił martwym ziemniakiem.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumiem ze ktos moze nie uwierzy, ale pisze szczera prawde. Prowadzimy z zona firme, dajemy prace kilku osobom, placimy w Swidniku spore podatki. Mielismy czasem pomysl zeby sie stad wyprowadzic, ale zawsze jakos to sie rozmywalo. Wczoraj doszlismy do wniosku ze definitywnie nie chcemy i wstydzimy sie tu dluzej mieszkac. Nasze dzieci uciekly na studia i nigdy juz nie wroca, nic nas tu nie trzyma. Jezeli slychac w Polsce o Swidniku, to jedynie w kontekscie kolejnych absurdow. Rozgonienie festiwalu przygotowanego przez Hindusow, zakaz dystrybucji filmu, burmistrz ktory rozmawia z aniolami, pomnik smolenski, itp. Mamy tego dosc, przenosimy firme do Otwocka i sami tam uciekamy. Do wiosny nas juz nie bedzie. Swidnik stal sie miastem sterszych, sfrustrowanych ludzi, a ja nie chce do nich dolaczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac Konstytucji 3 Maja to nie miejsce na takie pomniki, jak chcą stawiać to jest wiele innych miejsc. Ale wara od tego placu. Panie Soboń do roboty a nie tylko lansowanie się. Kto na to wydał zgodę, czy ktoś pytał się mieszkańców, czy mała grupka fanatyków ma decydować za innych. Lepiej niech te pieniądze przekażą na pożyteczny cel a nie na bzdety. Kto chce to i tak będzie pamiętał o tym wypadku. Nie rupmy z tego placu pośmiewiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy wschodni średniowieczny zaścianek. Radiomaryjna ciemnota pisowska. Zbierajta se na pomnik a jak zabraknie pieniążków to się z miejskiej kasy dołoży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie to stawiajcie sobie prywatne pomniki, ale: - za własne pieniądze - obok kościołów na terenie parafii.   Publiczny obszar miasta nie jest miejscem do realizowania jakichś wydumanych, prywatnych celów politycznych. Won z miasta! Chcecie pomnik? Postawcie Piłsudzkiego albo Sikorskiego! Stawaianie tak samo bez sensu, ale Ci ludzie polskimi bohaterami, których wszyscy szanują.   A panu burmistrzowi przypominam, że reprezentuje SPOŁECZNOŚC CAŁEGIO MIASTA a nie tylko grupki oszołomionych wyznawców religii smoleńskiej. Świdnik to nie jego prywatne miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to w ogóle jest? Pomnik kartofla z narysowanymi symbolami masońskimi? Co to za ohyda? I czemu w samym centrum miasta? Nie można na cmentarzu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja w imieniu mieszkańców Świdnika mówie:  NIE CHCEMY TEGO POMNIKA! Kto to jest to "Stworzyszenie"? Trzy moherowe babki, jeden dziadek i ksiądz-prezes????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka jest demokracja a przeciwnikom wara od tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...