Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbiórka na operację Kamila, 1 kg nakrętek to 1 zł

Utworzony przez realista, 30 listopada 2011 r. o 12:04 Powrót do artykułu
wydaje mi sie ze transport tego jest drozszy niz te nakretki... gra warta swieczki, zeby 40 ton zaladowac nakretek to nie wiem czy 2 tiry wystarcza... juz by lepiej zlom zbierali, chetnie by pewnie ludzie niepotrzebny na taki cel oddali.. 100 kg grubego zlomu conajmniej 50 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za kraj w którym aby być leczonym trzeba zbierać nakrętki. To hańba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realisto-żeby zbierać złom-trzeba mieć zgodę na jego składowanie!Szkoła nie może sobie ot-tak zbierać \łomu,a przecież trzeba by było gdzieś go przetrzymywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mają zapewniony transport gratis i skup jest gdzieś blisko - jest nadzieja na sukces (prowadziłam takie akcje i wiem że to najważniejsze); może warto to połączyć ze zbiórką makulatury - w przedświątecznych porządkach zwykle sporo jej się "objawia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to kilo korków kosztuje parę złotych a nie złotówkę, czy ktoś przy okazji chce zrobić dobry interes?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 nakretek to 1 grosz. Zanim zaczniesz zbierac, sprawdz ile warta jest nakretka. Fakty: - Za 1 kg nakretek skupy surowców wtórnych placą srednio 0,50 zł (słownie: 50 groszy). - nakretka HDPE (np. z butelki PET 1,5l) wazy srednio 3,5 g - ok. 280 nakretek wazy 1 kg. - 1 nakretka jest warta ok.0,18 grosza - 5 nakretek to 1 grosz. Sam policz ile wart jest Twoj zbior i Twój datek. Szkoda Twojego czasu. Wiecej zaplacisz za przesylke niz warte sa Twoje nakretki - wrzuc je lepiej do własciwego pojemnika jako plastik. Jesli chesz komus pomoc, pomoz naprawde w sposob wartosciowy. Zbieranie i wysylanie smieci to smieciowa pomoc. Nie angazuj znajomych w smieciowe sprawy. Pomoz, w sposob na jaki Cie naprawdę stac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam , kupię plastikowe nakrętki ,(ze zbiórek) preferowane województwo Lubuskie , ale nie tylko , proszę pisać na e-mail: roberto198305@o2.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...