Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zderzenie opla i forda. Ford dachował

Utworzony przez masz, 20 grudnia 2013 r. o 14:13 Powrót do artykułu
A gdzie fotki było by śmiesznie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwóch łebków jechało oplem. wjechali na rondo z predkoscią, jaką jedzie sie na prostej drodze. jak mozna byc takim idiotą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle to wyglądało, wzrokiem wypatrywałem czarnych worków ale na szczęście TYM RAZEM nikomu się krzywda nie stała.   Rok temu też miałem przygodę, zjeżdżam z ronda i ledwo wyhamowałem tu przez TIRowcem, który jeszcze mi zdążył palec pokazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrać dożywotnio prawo jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~masz~,  to nie jest śmieszne, to jest tragedia. Rzec by można "jak dojechać do Świdnika i przeżyć ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja corka tez miala na tym rondzie wypadek. Tutaj co chwila zdarzaja sie jakies tragedie.   I dalej - niech świdnicki Burmistrz sie wypowie! Kawelek dalej, na spokojnym, bezwypadkowym, osiedlu, zrobili kolejne rondo. A nie pomylsleli, zeby za te pieniadze, na glownym rondzie zrobic swiatla!! Ale co tam, myslenie (nie) boli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światła na tym rondzie powinne być już wiele lat temu. Niestety NASI RADNI i PAN BURMISTRZ są innego zadania. A szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety burmistrz ma niewiele do powiedzenia, ponieważ o ile wiem, to jest droga wojewódzka, czyli interweniować trzeba w urzędzie marszałkowskim w lublinie. Powinni przeprowadzić audyt tego ronda, bo z tego co wiem, a wiem to od osób zajmujących się ruchem drogowym, to rondo jest błędnie rozmalowane... Znaki pionowe są wykluczane znakami poziomymi na przykład...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skrzyżowanie "rondo" nie spełnia swojej funkcji tak jak podobne tego typu ronda np.przy "makro",jezdnia przecina je na wprost dla tego też kierowcy nie są zmuszani do zwalniania przed skrzyżowaniem (a takie jest założenie takiego skrzyżowania) i lecą na wprost nie ustępując pierwszeństwa wynikającego ze znaku A-7,kończy się to własnie tak jak dzisiaj. Dla porównania nowe rondo na al.Lotników na środku wielka wyspa ,przejeżdżając na wprost trzeba wyspę objechać.Ale żadna infrastruktura drogowa nie zwalnia od myślenia.   wesołych świąt !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film z tego wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skrzyżowanie "rondo" nie spełnia swojej funkcji tak jak podobne tego typu ronda np.przy "makro",jezdnia przecina je na wprost dla tego też kierowcy nie są zmuszani do zwalniania przed skrzyżowaniem (a takie jest założenie takiego skrzyżowania) i lecą na wprost nie ustępując pierwszeństwa wynikającego ze znaku A-7,kończy się to własnie tak jak dzisiaj. Dla porównania nowe rondo na al.Lotników na środku wielka wyspa ,przejeżdżając na wprost trzeba wyspę objechać.Ale żadna infrastruktura drogowa nie zwalnia od myślenia.   wesołych świąt !
nawet jak zrobisz kwadratowe rondo ze szlabanami to i tak znajdzie się taki deb*** co przejedzie nie ustępując pierwszeństwa.   Przypomnij sobie, wspomniane przez ciebie rondo z wielką wyspą którą trzeba objechać, znaleźli się tacy co próbowali je przejechać na wprost !!!   k.... prostego ronda przejechać nie potrafią, świateł potrzebują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... z tego wypadku
sp... dalaj śmieszny gangsterze naciągaczu.   Mogli byście założyć jakiś filtr na wklejanie linków tych naciągaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie nie patrzy na znaki to tak jest jak sie stałog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopiero przebudowywali tą ulice ciężko było zmienić geometrie ronda żeby wyglądało jak prawdziwe rondo. dopiero wezmie się ktoś za to jak znowu zginie jakaś osoba.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jeźdźić to trzeba umieć z wyobraźnią i z zasadą ograniczonego zaufania. Tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można od razu "wyjść" z samochodu który dachował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwierz że można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ile jeszcze będzie tam wypadków zanim postawią tam sygnalizację...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światła na tym rondzie powinne być już wiele lat temu. Niestety NASI RADNI i PAN BURMISTRZ są innego zadania. A szkoda...
przy fontannie na  czerwonych światłach regularnie przejeżdżają 2 samochody( deb***e ). nie jest to jednostkowy przypadek. wystarczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tam co tydzień jest wypadek lub kolizja, ciekawe kiedy się ogarną z tym Nasze władze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...