Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To ja mu kosę sprzedałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak....... i tak ku*** miotają człowieka od drzwi do drzwi, aż wda się wpizdu zakażenie. Co za poje***y kraj......... !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak1 napisał:
To ja mu kosę sprzedałem.
Bardzo śmieszne... Masz się czym chwalić jołopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakąś kosę sprzedał internałta nie wiadomo za ile i czy w złaotych polskich. W świdniku źli lekarze w lublinie ok. Imię nazwisko portre powinno być podane do publicznej wiadomości może się obudzą. O ile mm miała być większa rana żeby udzielić pomocy w świdniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak_2 napisał:
Bardzo śmieszne... Masz się czym chwalić jołopie.
"jołopem" to ty chyba w tym przypadku jestes .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alew napisał:
"jołopem" to ty chyba w tym przypadku jestes .......
sorry nie ten cytat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo wszyscy wiedzą dlaczego Świdniczanie to HamBurgery.Pół na pół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest przedsmak tego co będzie po prywatyzacji służby zdrowia. Wtedy jedynym warunkiem udzielenia pomocy będą pieniądze a jak ich zabraknie to do kostnicy. A swoją drogą jakie konsekwencje poniosą osoby odpowiedzialne za ten incydent i czy 'solidarność'? konowałów orzeknie że nic się nie stało?, a może zakaz wykonywania zawodu tak jak w innych profesjach? i czy odpowiednie służby od sprawiedliwości tym się zainteresują?, bardzo wątpię bo w przypadkach kończących się śmiercią /pozostawienie tamponów, narzędzi po operacji, błędne diagnozy, błędne leczenie itp./ pozostawało z reguły bezkarne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze niech sobie w świdniku pracują tak jak pracują. O konsekwencjach nie ma mowy. Należy w takich przypadkach jechać do innego miasta. Takie artykuły obniżają rangę służby zdrowia. Nie możemy na takie złe opinie pozwolić. Konieczne jest wyciszenie sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO TO ZA RANA.... BUHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://change.menelgame.pl/change_please/6839607/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam sa bardzo nieuprzejmi doktorzy tez mialam przeboje nie chcial mnie przyjac bo powiedzial ze do rodzinnego albo zawolac do domu rodzinnego to paranoja czlowiek szuka pomocy a dostanie kopniaka i siedza laza po tych salach ale pomocy ci nie udziekla tak sie nadstawiaja biurokracja bez serca nie zycze tam sie dostac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medal dla Świdnika. Służba Zdrowia żyje we własnym urojonym świecie. Dostałam skierowanie ma prześwietlenie stopy od ortopedy. Zadzwoniłam na Leśmiana z pytaniem kiedy mogę się zgłosić, odpowiedziano mi że pracownia jest czynna, więc pojechałam. Było ok. 12, pusta poczekalnia, żadnego pacjenta. Pani w Rentgenie powiedziała mi że skierowania od ortopedy realizowane są do godz 10, a teraz to tylko od chirurga.... no cóż, jak w starym dowcipie - "okulista piętro wyżej". Drugi temat - rejestracja telefoniczna do poradni płucnej. Pacjent może zarejestrować się przez telefon. Tak, ale w dniu przyjęć ma zadzwonić ponownie aby dowiedzieć się który będzie miał numerek - bo pierszeństwo mają ci pacjenci którzy przyjdą do przychodni. Więc jak ma się zarejestrować ktoś, kto pracuje i nie chce tracić całego dnia na wizytę u lekarza? Wiwat Świdnik, wszystko można zrobić tak, aby było dobrze, tylko trzeba chcieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze niech sobie w świdniku pracują tak jak pracują. O konsekwencjach nie ma mowy. Należy w takich przypadkach jechać do innego miasta. Takie artykuły obniżają rangę służby zdrowia. Nie możemy na takie złe opinie pozwolić. Konieczne jest wyciszenie sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacy lekarze są nie tylko w Swidniku.w Puławach jeszcze gorzej.Tam otrzymac pomoc to trzeba byc zdrowym(mam na myśli psełdo kardiologów a dokładnie dr M)odesłał do domu mame ze IRN 9,8 ,z krwawieniem z przewodu pokarmowego i nosa do domu.W szpitalu w Lublinie przyjeli mama z powodu zagrożenia życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dupę tych konowałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...