Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wiwat nasza dzielna policja, złapała zboka dopiero jak otrzymała numery rejestracyjne samochodu, którym się poruszał, naprawde szczere gratulacje!!! Czujący się bezpiecznie mieszkaniec regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiwat nasza dzielna policja, złapała zboka dopiero jak otrzymała numery rejestracyjne samochodu, którym się poruszał, naprawde szczere gratulacje!!! Czujący się bezpiecznie mieszkaniec regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leczenie to mam nadzieje kastracja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
upier***ić jaja i problem sam sie rozwiąże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za nasze składki i POdatki otrzymać 10-letni wyrok z wyżerką, opierunkem, biblioteką, internetem, w cieple, z całodobową bezpłatną opieką medyczną!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sąd Rejonowy w Lublinie z siedzibą w Świdniku skazał go na 10 lat więzienia. Swoim ofiarom ma zapłacić od 3 do 15 tys. zł zadośćuczynienia" .... zadośćuczynienie zaiste godne. Wstawienie 1 implanta zęba kosztuje 4 - 5 tys. zł. A za gwałt "zadośćuczynienie" w podobnej kwocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie sędziowie,wydaliście wyrok tylko za jeden gwałt,a gdzie wyroki za pozostałe pięć,jaja sobie robicie z poszkodowanych i biednych ludzi.Jego najmniejszy wyrok powinien brzmieć 60lat.Zadośćuczynienie powinno brzmieć od 50tys-150tys,takie wyroki wydają prawdziwe sądy w cywilizowanych Państwach.Rzygać się chce na ten nasz kodeks karny,resocjalizacji w więzieniach nie było,niema i nie będzie.Resocjalizacja może być skuteczna dopiero na wolności,recydywista jest jak alkoholik musi być pod stałą opieką fachową jak alkoholik pod opieką swego lekarza,dopiero takie postępowanie daje jakieś pozytywne efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest wcale surowy wyrok !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożywocie albo kastracja. Każdy inny wyrok jest kpiną z wymiaru sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d*** mu pęknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nadal nie mogę w to uwierzyć... Znałam go bardzo dobrze. W głowie się nie mieści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...