Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już w Mełgwi mniej arogancji władzy lepiej nie wybrać nikogo jak nie ma swojego i z Narodowiec zrobić doradcę niż płacić komuś komu nie należy się nic z naszych przecież pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla starosty Dariusza Kołodziejczyka z powodu konieczności utrzymywania takiej koalicji .... Ale niech pan się nie martwi w tym roku czas na zmiany !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Dyjak ma coś wspólnego z Markiem Dyjakiem ze Świdnika?
Domysl sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** mać, że tak powiem, mój syn skończył europeistykę, magister, zna język niemiecki i angielski i siedzi w domu bo nie ma pracy!!! Czekam więc na tę Dobrą zmianę, nie mam koligacji rodzinno-politycznych, kiedyś owszem ale nigdy ich nie wykorzystywałem chociaż miałem wiele możliwości bo to po prostu nieprzyzwoitość a teraz myślę, że może trzeba było??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto szuka roboty syn czy mama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto szuka roboty syn czy mama
byłem kiedyś na stażu w jednym z urzędów nie napisze gdzie, była tam zatrudniona siostra cioteczna burmistrza która cały dzień szlajała się urzędzie i e-maila nie potrafiła wysłać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niczym się nie różnicie towarzysze od komuchów i POpaprańców, to przykre! pousadawialiście siebie, swoje dzieci, synowe, inne zaprzyjaźnione panie a dla zwykłych ludzi w tym młodych, wykształconych miejsca nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...