Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za jednego dwie: dobra zmiana, tanie państwo, zaje...biście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach ta Ola, czy jeszcze panna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za jednego 2 w dodatku jedna jeszcze studiów nie skończyła i wskakuje na taki etat...staż pracy też bez szału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na bezpłatnym urlopie? Gdzie się podziały standardy PIS tak głośno wygłaszane przed wyborami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na czas studiow oczywiscie urlop na uczelni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ni i tutaj w pełni widać aspekt ekonomiczny i oszczędności w prowadzeniu polityki kadrowej przez Pana Starostę w mgnieniu oka z jednego etatu zrobił dwa !! Brawo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne kobiety!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy urząd takiego niewielkiego miasta potrzebuje rzecznika prasowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest (28 grudnia 2015 o godzinie 10:52) Pan Burmistrz a nie Pan Starosta dla wyjaśnienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k....m..c ja skończyłem studia prawo (co prawda zaocznie) i od 4 lat z....dalam fizycznie w Biedronce i żadnej innej pracy znaleźć nie mogę. A konkursy? Człowieku zapomnij...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Dyjak ma coś wspólnego z Markiem Dyjakiem ze Świdnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie bym je spotkał na plaży w Hiszpanii. ciekawe jakby się opalały w kostiumie czy bez....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ona związana jest poglądowo z rządzącą partią! Proste?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmarszczyłem swojego tralala patrząc w oczy tej młodej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy urząd takiego niewielkiego miasta potrzebuje rzecznika prasowego?
audytora też ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik niekoniecznie musi być za to audytor obowiązek przy budżetach powyżej 40 mln a przy 100 mln na etacie nawet nic nie poradzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już ostatnie podrygi Jeka. Idzie młodość do tego miasta, ale on o tym jeszcze nie wie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę o więcej zdjęć Ewy piękna milf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie jest istotne, że nowa pani sekretarz to córka pisowskiego aparatczyka Kubińca? Wszystko zostaje w rodzinie, tak jest w Świdniku od lat i to w każdej miejskiej instytucji. A ciemny lud nadal na to pisostwo głosuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...