Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znów przemoc w szkole. 7-latek ofiarą starszych kolegów

Utworzony przez dżejms bąnd, 15 grudnia 2012 r. o 07:24 Powrót do artykułu
he he zajżyjcie do Mełgwi to wam oczy wyjdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KamilaW napisał:
no napisz coś jeszcze:)
Polemika z głupcem niepotrzebnie go nobilituje..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka: posadził go na parapecie ale nic mu nie zrobiła gówniarz się rozpłakał i gówniarz narobił afery.U nas w szkole nie ma wieszaków więc nie piszcie takich bzdur bo ten chłopak jest za mądry na takie bzdury a jeśli was boli rada w gminie Rybczewicach to już inny problem!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W tej szkole nigdy nie było burdelu !!!!!! a Pan Dyrektor wkłada swoje całe serce w tą szkołe !! wiec jeśli nie wiesz , to sie nie wypowiadaj !
jeśli by tak było to dzieci nie słyszałyby z jego ust że są deb***ami itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawny_uczeń napisał:
jeśli by tak było to dzieci nie słyszałyby z jego ust że są deb***ami itp.
nie tylko deb***ami,ale wymoczkami i sierotami zażyganymi,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KamilaW napisał:
Po pierwsze teraz będe się wypowiadać tutaj pierwszy raz bo nie chciałam tego robić ale sytuacja zaistniała zmusza do tego. Bądź pewien że jeżeli zrobiłby to o co jest oskarżany, u mnie nie uszło by mu to płazem, a wiem że jest nie winny bo znam go jako człowieka czułego wobec dzieci, i to że posadził go na parapecie nie jest żadnym przestępstwem. Więcej nie będe tego komentować, ale nie jeździj po mnie bo sobie na to nie pozwole bo to akurat jest moja sprawa, a nie Twoja więc ty nie wwalaj się w cudze sprawy. Zresztą nie będe się tłumaczyć z tego co zostało już wyjaśnione. Miłej konwersacji
czy ta czułosć wobec dzieci sie tyczy Ciebie drogie dziecko.BUAAAAHAAAH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro 19- latek w Rybczewicach jest traktowany jako dziecko i nie ponosi żadnej kary za takie zachowanie. To może niech konsekwencje poniesie jego tata Przewodniczący Rady Gminy Rybczewice? Jestem ciekawy jakie będzie Jego zachowanie na najbliższej sesji Rady Gminy?a może także jak Dyrektor będzie udawał, że nic się nie stało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Skoro 19- latek w Rybczewicach jest traktowany jako dziecko i nie ponosi żadnej kary za takie zachowanie. To może niech konsekwencje poniesie jego tata Przewodniczący Rady Gminy Rybczewice? Jestem ciekawy jakie będzie Jego zachowanie na najbliższej sesji Rady Gminy?a może także jak Dyrektor będzie udawał, że nic się nie stało?
za dużo dostaje z tej funkcji żeby być honorowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
t
aaa napisał:
Skoro 19- latek w Rybczewicach jest traktowany jako dziecko i nie ponosi żadnej kary za takie zachowanie. To może niech konsekwencje poniesie jego tata Przewodniczący Rady Gminy Rybczewice? Jestem ciekawy jakie będzie Jego zachowanie na najbliższej sesji Rady Gminy?a może także jak Dyrektor będzie udawał, że nic się nie stało?
może by i coś powiedział aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez nerwów dziewczyna po prostu broni dzielnie swego mężczyznę słodko. Pisaliście wcześniej żeby mieć odwagę podpisywać się nazwiskami ale osoba która o to prosi podpisuje się anonimowo i gdzie tu logika....? A pisaliście też że komentują tu same dzieci...a więc jak nazwać "mężczyznę" który czy wiesza chłopca na wieszaku czy nawet posadził go na parapecie..na wieszaku mogło się udusić,z parapetu mogło spaść na posadzkę i się zabić...I nie zapominajmy że nie zrobiło to dziecko tylko 19-letni mężczyzna. 7-latek musiał go tak sprowokować że nie mógł się opanować...pewnie pokazał mu język albo za szybko obok przebiegł. A to że tatuś synowi pomaga to w sumie też normalne bo co to był by za ojciec jak by nie pomógł,ale tym samym to świadczy o dorosłości 19-letniego ( wybaczcie nie mogę się opanować by tego nie powtarzać) mężczyzny który z 7-letnim chłopcem sobie poradzić nie może tylko prosi o pomoc ojca.... To że jedna osoba na całym forum będzie bronić go i powtarzać do upadłego że on tego nie zrobił,że jest grzeczny i wspaniały i wszystkie jego niepowodzenia w życiu nie były na pewno wyłącznie jego winą niczego nie zmieni. A już na pewno nie jego...hehe nie oszukuj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt znany napisał:
Polemika z głupcem niepotrzebnie go nobilituje..............
Święte słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[background=rgb(228, 232, 219)]Bądź sil­niej­szy, a będziesz miał rację. wstyd....[/background]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[background=rgb(228, 232, 219)]Kto ma dob­re ple­cy, te­mu trud­no nogę podstawić. [/background]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...